Kaks magistri kraadi Koblenzi-Landau ülikooliga (Saksamaa)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kahekordne magistrikraad Koblenzi-Landau ülikooli ülikooliga (Saksamaa)

Meie magistrikraadiga kohtupraktikal on nüüd võimalus registreeruda täiesti uus kooperatiivse magistriõppekava, mis on välja töötatud koos Koblenz-Landau ülikooliga (Saksamaa).

Ukrainian-American Concordia University pakutav programm (ConcordiaUA) koos Koblenzi-Landau Ülikooliga kombineerib järgmist:

 • Magister Rahvusvahelise Juhtimise MBA - ConcordiaUA;
 • Magistriõpe infotehnoloogia juhtimises ettevõtluse, tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimises (ETI-M) - Koblenz-Landau Ülikoolist.

Programm pakub üliõpilastele võimalust õppida rahvusvahelises keskkonnas, omandada mõlema partnerülikooli teadmisi ja oskusi, tuginedes täiendavate õppekavade ühtsele kontseptsioonile. Näiteks õpivad üliõpilased ConcordiaUA esimest etappi, siis osalevad nad veebipõhistes moodulites osana ETI-M-i suurprojektist, mis on ette nähtud Koblenzi-Landau ülikooli kaugõppe kaudu teine ​​etapp. Lõpetamisel saavad edukad üliõpilased Ukrainas ja Koblenz-Landau Saksamaal magistrikraadi omandada.

Tudengid juhivad oma professorite ja juhendajate kaudu veebipõhist platvormi (Moodle) ja saavad ühendust nii veebikonsultatsiooni aegade kui ka teiste õpilastega. Samuti võib juhtuda, et veebikonsultantidega kaasnevad loengud oma kodukõrgkoolis. Selle programmi lõppedes peavad õpilased kirjutama oma magistritöö, mida tavaliselt juhendavad kaks professorit: üks oma koduülikoolist ja üks Koblenzi-Landau Ülikoolist.

ConcordiaUA-s võtavad 50-70% kursustest. Et saada Ukraina riigile vastavat diplomit, peavad kõik üliõpilased, kes jätkavad magistriõpinguid programmi raames, tegema uurimisprojekti ja ettekande, kaitsma magistritöö ja andma lõpliku riigi tunnistuste hindamise (sooritama riigieksamid).

30-50% kursustest uuritakse Uni KO-LDs.

Magistritöö ja kollektsioon viiakse läbi Uni KO-LD ja ConcordiaUA ühisel järelevalve all.

Lõpetamisel saavad edukad lõpetajate kolm diplomi:

 1. Uni KO-LD diplom:
 2. MBA-diplom ComcordiaUA-st (FIBAA akrediteeritud);
 3. Ukraina riigi diplom - rahvusvahelise juhtimise magister - ConcordiaUA-st (tingimusel, et nad täidavad programmi vastavalt riiklikele nõuetele, st edukalt läbima riigi hindamise).

Kõik magistriõppe ülikoolis osalevad üliõpilased peavad registreerima Uni KO-LDs ametlikult, et osaleda õpingutes, nagu eespool kirjeldatud, ja nad peavad saama Saksamaa tervisekindlustuse kogu õppeperioodi vältel. Kuna riiklikud ülikoolid ei võta õppemaksu, peavad õpilased tasuma ainult mõistlikult madalat haldustasu.

Koostööprogrammiga liitunud õpilased saavad Saksamaal lühiajalise internatuuri, et uurida ja paremini mõista Koblenzi ettevõtlusökosüsteemi. Selle internatuuri eest vastutavad Koblenzi-Landau Ülikooli korraldatud vähemalt kümne üliõpilase rühmad.

Dual ja Exchange programmid ConcordiaUA-s

Igal aastal osalevad meie bakalaureuse- ja magistriõppes mitmed Dual ja Exchange'i programmid:

Kaksikprogrammid

 • Minnesota ülikool Crookston (USA)
 • Koblenz-Landau Ülikool (Saksamaa)
 • Katowice Tööohutuse Juhtimise Ülikool (Poola)
 • Concordia Ülikool Wisconsin / Ann Arbor (USA)

Vahetusprogrammid

 • Concordia Ülikool - Wisconsin / Ann Arbor (USA)
 • Tüüri ülikool (Saksamaa)
 • University of Applied Sciences Worms (Saksamaa)
 • Juhtimiskool Varna (Bulgaaria)
 • Richmondi rahvusvaheline Ameerika ülikool (London, Suurbritannia)

Tere tulemast ConcordiaUA programmidesse!

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs.

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs. Näita vähem