Kanada

Study in Canada

Kõrghariduse Kanadas

See on Kanada provintsi Ontario, Newfoundland ja Labrador, Alberta, Manitoba, Nova Scotia, Quebec, British Columbia, Saskatchewan, New Brunswicki ja Prints Edwardi saar, mis on põhiseaduslikult kõrghariduse eest vastutavad operatsioone.

Kuigi iga provints on natuke erinev, kuidas nad suudavad oma kõrgharidussüsteemi, mõned sarnasused jääma mis aitab õpilastel plaanis õppida Kanada saada aimu, mida oodata riik 's haridussüsteemis. Näiteks kõik ülikoolid ja kõrgkoolid toetuse bakalaureuse 's kapten ' s ja PhD kraadi kui kutse-või tehnilist kolledžid annavad tunnistused või diplomid. Kanada kõrgkoolide ka kogukonna kolledžeid, mis pakuvad kaheaastase sidusettevõtte 's kraadi, kolledžite of Applied Arts and Technology, maakonna asutuste ja erasektori kutsekoolides.Kui õpilane on huvitatud oma osalemist kolledži või ülikooli, peaks ta külastada veebilehte, et erilist provintsi rohkem teada oma unikaalse haridussüsteemi.

 

Popular ülikoolid Kanadas

Toronto Ülikooli järjekindlalt kõrge nimekirja parimate North American universities.Offering õpilastele juurdepääsu rohkem akadeemiliste kursuste kui ükski teine ​​Kanada Unversity samuti võimalus töötada tunnustatud teaduslaborid TÜ peetakse üheks Kanada 's top lennu kõrgkoolides.

Nimekamatest Kanada ülikoolides kuuluvad University of British Columbia, kus üle 50.000 õpilast nautida kontserdisaalid, muuseumid ja erinevaid muusika ja sportlikud programmid ning University of Alberta, maailma kinni ja teadusmahukate ülikooli tuntud oma põhjaliku õppekava ja kõrged õppimist.

 

Õppemaks

Keskmine õppemaks Kanada õpilased otsivad teenida bakalaureuse kraad oma riik on umbes $ 5000 CAD aastas ($ 5000 USA dollarit ja 3700 eurodes). Õpilased valivad teenida koolilõpetaja kraadi Kanada maksaks umbes $ 1000 (740 eurot) rohkem aastas kui undergraduation õppemaksu.

Rahvusvahelised õpilased on kohustatud maksma kõrgemat tasu kui Kanada elanike - peaaegu kolm korda suurem, tegelikult. Kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni, maksaks $ 14000 (10400 €) aastas bakalaureuse programmid ja isegi suurem summa koolilõpetaja kraadi. Mitteresidentidele käivad Saskatchewan ja Quebeci ülikoolide maksma kõrgemaid õppemaksu, samas kui rahvusvahelised üliõpilased, kes käivad Newfoundlandi ja Manitoba ülikooli maksab madalaima õppemaksu.

 

Saamise Uuring Viisad

Et olla abikõlblik, et saada Kanada uuringu viisa, õpilased peavad tõendama, et nad on vastu võetud kolledžisse või ülikooli Kanada, näitavad nad võivad rahaliselt toetada ennast ja maksma õppemaksu ning esitama puhas rekord seoses kriminaalse tausta. Õpilased võivad paluda läbima tervisekontrolli mõnel juhul enne õpilase viisa väljastatakse.

 

Miks Uuring Kanadas?

Kuigi see on kallis, välisüliõpilaste osaleda kõrghariduse rajatiste Kanada, see riik on ka üks parimaid maine seoses hariduse kvaliteeti. Lisaks Kanada pakub rahulik, turvaline ja mitmekesine keskkond annavad suurepärase õppe keskkonnas üliõpilastele, kes soovivad kogeda üks parimaid haridussüsteeme maailmas.

Umbes Kanada

Mis asuvad põhja piiril USA, Kanada on suuruselt teine ​​riik maailmas on seoses kogupindala. Ulatub Vaikse Atlandi ookeanis Kanada ka uhke on üks suurimaid majandusi tänu rohkete loodusvaradega, mis sisaldavad õli, mineraalid, kalandus ja metsandus. Leitakse konstitutsiooniline monarhia ja parlamentaarne demokraatia, kus peaminister ja Queen Elizabeth on riigipea. Tunnustatud "middle " power, Kanada kõrge koha teiste maailma riikide inimarengu, kodanikuvabaduste, hariduse, majandusliku vabaduse ja elukvaliteeti. Lisaks sellele on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni, NAFTA, G8, NATO, WTO, APEC ja Commonwealth of Nations.

Kuna Kanada on suurtel aladel on metsane maa, see on rahvastiku tihedus on umbes kolm inimest kaheksa ruut miili (üks kilomeeter).See demograafiline on üks madalamaid maailmas, võrreldav osade ja lõunapoolus, Venemaa ja Amazonase džunglis. Jooksvad Lõuna Quebec ja Lõuna Ontaria sisaldavad kõige tihedamini asustatud piirkondades Kanada, piki St Lawrence jõe ja järvede.

Kolm territooriumil ja kümme provintsid kuuluvad föderatsiooni Kanada. Provintsides on rohkem iseseisev kui territooriumide osas heaolu, tervishoiu ja hariduse valdkonnas, kus provintsid koguda lisatulu government.However föderaalvalitsus võib rakendada riiklikku poliitikat, nagu Kanada Tervis seaduse provintsides. Kuigi provintsides on õigus keelduda algatamist föderaalse poliitika, nad tavaliselt valis neid vastu võtma.

 

Oluline Fakte Kanada

  • Kapital on Kanada Ottawa, mis asub Ontario provintsis.
  • Kanada on kaks ametlikku keelt - inglise ja prantsuse keeles. Ligi 60 protsenti kanadalased räägivad inglise keelt ning 20 protsenti prantsuse keelt. Teised keeled levinud Kanadas tänu oma kõrge mitmekultuurilise on kantoni, saksa, Punjab ja Itaalia.
  • Õigussüsteem Quebec põhineb süsteemi tsiviilõigusaktide toetab Prantsuse õigusega; ülejäänud Kanada järgib inglise tavaõiguse süsteemi.
  • Kanada sisaldab hinnanguliselt kaks miljonit järved, mis hõlmab umbes kaheksa protsenti kogu tema landmass.
  • Vahtraleht on Kanada 's rahvuslik sümbol ja on nähtavalt riik ' s lippu.
  • Kanada pakub tasuta esmatasandi tervishoiuteenuste kodanikele, kuid hambaravi teenustasude eest vastutab isik, kes saab selliseid teenuseid. Retseptiravimid on enamasti tasuta pensionäridele üle 65, samuti saajate sotsiaalabi.
  • Royal Canadian Mounted Police (kõnekeeles nimetatakse "Mounties ") on mõlemad riigi ja föderaalse politseiteenistuse, mis on tuntud ratsutamine kaunistatud hobuse kui nad patrull valdkondades Kanadas.

 

Kanada 's kliima

Keskmine suviste ja talviste temperatuuride väga erinevad territooriumil territooriumil. Kuigi lõunaosas Kanada kogemus ilmastikutingimused sarnane USA, Prairie ja sisustus provintsides on kontinentaalne kliima tingimustes, kus iga päev temperatuur võib erineda keskmiselt vahemikku viis kraadi Fahrenheiti -30 allpool kraadi Fahrenheiti (-15 kuni -30 Celsiuse ). Kõik piirkonnad Kanada on tundlikud suurte lund ja vihma. Montreal, Quebec ja Ottawa praegune keskmine suvine temperatuur on 78 kraadi (25 C) Fahrenheit ja talveperioodi keskmine temperatuur on 20 kraadi Fahrenheiti (-6 C).

 

Kanada Valuuta

Valuuta on Kanada Kanada dollar, tähistatud sümbolitega $ või C $ või kood CAD. Nagu ameerika dollar, Kanada dollar jaguneb 100 senti.Kanada toodab ka mündid, mis tulevad 5 ¢, 10 ¢, 25 ¢, ja 50 ¢ nimiväärtuste, kuigi 50 senti on harva näha ringluses. Rahatähti tulla üks, viis, kümme, 20 ja 50 CAD nimiväärtused.

 

Religioon Kanadas

Peaaegu pooled kanadalased leiavad katoliiklased, järgnevad islam ja hinduism. Vastavalt hiljutisele loendus, ligi 24 protsenti Kanada kodanikud ei ole seotud mis tahes tüüpi religioosne grupp, eelistades nimetavad end ateistid või agnostikud.