Léonard de Vinci ärikool (EMLV) pakub mitmeid kraadi, mis on spetsialiseerunud raamatupidamisele, digitaalsele ärile, turundusele, rahandusele ja inimressurssidele. EMLV programmid olid mõeldud selleks, et aidata õpilastel jõuda oma kõrgeima potentsiaalini tulevaste juhtidena.

Loe lähemalt kooli veebilehelt:

Master: EMLV pakub viieaastast magistriprogrammi (diplôme de l'EMLV Bac 5). See juhtalgatus on akrediteeritud kõrghariduse ministeeriumi poolt ja koosneb kahest järjestikusest tsüklist:

Esimene tsükkel (1. – 3. Aasta) võimaldab õpilastel omandada juhtimise põhialuseid ja määratleda nende professionaalne projekt. Kursused on antud prantsuse keeles ja on avatud rahvusvahelistele prantsuskeelsetele kandidaatidele.

Teine tsükkel (4. ja 5. aasta) õpetatakse täielikult inglise keeles ja on seega avatud rahvusvahelistele üliõpilastele. Selle aja jooksul valivad üliõpilased spetsialiseerumise ühte järgmistest teemadest: ettevõtte rahandus, digitaalne jaepangandus, digitaalne turundusstrateegia, ettevõtlus ja digitaalne innovatsioon, digitaalsed inimressursid, turundus või läbirääkimised ja müük. See on avatud rahvusvahelistele inglise keelt kõnelevatele kandidaatidele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

Vaata veel 2 kursust Leonard de Vinci Groupis »

Viimati uuendatud Juuli 30, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 - 5 aastat
Päevane õpe
Price
9,400 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Meet Jennifer - International Student at EMLV Paris, from South Korea

MSc or MBA in Paris : Why They Choose EMLV Paris

Study in Paris

Meet Fernanda Arreola: Responsible of entrepreneurship programmes