EFMD Equis Accredited

Meie tänapäeva ühiskonnas ei saa ükski organisatsioon infosüsteemideta toimida. Magistriõpe äri-ja infosüsteemide inseneri programm, olete õpetanud nii ärijuhtimise kui ka infosüsteemide rahvusvahelises kontekstis.

Mis on "Master of Business & Systems Engineering"?

Infosüsteemide inseneri äriinsenerina olete endiselt tervikliku äriinsenerina: saate analüüsida ja optimeerida erinevaid äriprotsesse (turundus, tootmine ja logistika, rahandus jne). Te mõistate, kuidas ettevõte töötab ja võtate arvesse ettevõtte majanduslikke, organisatsioonilisi ja inimlikke aspekte. Infosüsteemide inseneri äriinsenerina saate tõlkida ka need ärijuhtimise elemendid otsustusprotsessi toetavateks infosüsteemideks. Võite otsustada infotehnoloogia vastu kogu ettevõtte taustal, ennustada nende strateegilisi tagajärgi ja teostada (üldisi) juhtimisülesandeid.

Magistriprogramm jagab mitmeid kursuseid ärijuhtimise magister: Business Engineering. Lisaks sisaldab programm mitmeid nõutavaid infotehnoloogia kursuseid ja üks valikuline komponent. See valikuline komponent võimaldab teil spetsialiseeruda IKT ühele konkreetsele aspektile:

Valikulised komponendid:

 • disain, infrastruktuur ja suured andmed
 • andmeteadus
 • infosüsteemide inseneri- ja tehnoloogia ning ettevõtlus
 • infosüsteemide projekteerimine ja mehaaniline masin side
 • infosüsteemide projekteerimine ja tootmine / logistika
 • infosüsteemide projekteerimine ja turustamine
 • infosüsteemide insener ja raamatupidamine / rahandus / risk

Projektid, tööpraktika või magistritöö annavad teile võimaluse omandada kogemusi ettevõtte keskkonnas, mis saab hiljem teie elukeskkonnaks. Ja nende jaoks, kes naudivad väljaspool piiri, on õppejõud pakkuda suhteliselt vähe võimalusi osaleda oma koolitusel välismaal asuvas partnerasutuses. Lisateavet leiate veebisaidilt.

Avalduse esitamise tähtaeg 2018-2019

 • 1. märts 2018 (mitte-EMP kodanike jaoks)
 • 1. juuni 2018 (EMP kodanike jaoks)

KU Leuven kasutab veebipõhist rakendussüsteemi. Võite alla laadida ja oma taotlusvormi saata aadressil www.kuleuven.be/application. Flaami kraadiõppurid saavad tutvuda www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Lisateabe saamiseks külastage tulevaste üliõpilaste veebisaiti.

Lisateavet programmi 2018.-2019. Aasta kohta leiate siit.

ÕPPEMAKSUD

 • EMP kodanikud: 906,1 eurot
 • EMP-d mittekuuluvad kodanikud: 1 750 eurot

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

 • Sa tahad mõista ja optimeerida ettevõtjate ja asjaomaste protsesside väljakutset.
 • Teil on piisavalt infot infotehnoloogia kohta - ilma et see oleks tingimata ekspert - ja te olete ärimaailma väga huvitatud, et saaksite ühendada ettevõtte tegevuse ja digitaalse maailma.
 • Teile meeldib probleemide avastamine ja organisatsioonide infosüsteemide lahenduste pakkumine, võttes arvesse digitaalseid arenguid.
 • Teil on suurepärased abstraktsed arutlusvõimed, hea suhtlemisoskus ja elav huvi uuenduslike arengute vastu.
 • Kui olete lõpetanud, olete tõeline infotehnoloogia professionaal akadeemilisel tasandil. Te ühendate põhjalikke infotehnoloogiaalaseid teadmisi, põhjalikult mõista ja seostades ärijuhtimisega. Teil on võimalik ise seada uurimisküsimusi, kirjeldada uurimismeetodeid ja -vahendeid, koguda teavet ning analüüsida ja tõlgendada kogutud andmeid.

Karjäärivõimalused

Infotehnoloogia on ärritunud maailmas. Äri- ja infosüsteemide insenerid alustavad oma karjääri tavaliselt äri- ja / või IT-nõustamisega. Samuti võivad nad võtta traditsioonilisemaid juhtimisülesandeid, kuna neil on võimalus kujundada ja hallata

ning parandada digitaalmaailmas äriprotsesse, teenuseid ja otsuseid. Suur hulk erinevaid oskusi, äri- ja infosüsteemide insenerid on Belgias ja välismaal mitmesuguste ametikohtade ja sektorite jaoks väga huvitatud.

Tüüpilisteks ametikohtadeks on ärikonsultant, analüütikute spetsialist, äriteabe analüütik, suurte andmete spetsialist, operatsioonide juht, fintech spetsialist, kliendihalduse direktor, pettuseekspert, täitmise eest vastutav ametnik, IT-juht ja peainspektoreid.

Lisateave aadressil:

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
KU Leuven: Faculty of Economics and Business

Vaata veel 7 kursust KU Leuven: Faculty of Economics and Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- EMP kodanikud: 906,1 EUR / mitte-EMP kodanikud: 1 750 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
EEA citizens: 1 June / Non-EEA citizens: 1 March / Non-EEA citizens living in Belgium with a valid residence permit: 1 June
End Date