Magister Advanced Management

Üldine

Programmi kirjeldus

 • Teaduskonna nimi: majandusteaduskond
 • Õppesuund: Juhtimine
 • Ülikooli programmi nimi: Advanced Management

Ülikooliprogrammi lühikirjeldus:

Edasijõudnute juhtimise (inglise keeles) magistriprogrammi missiooniks on moodustada tänapäevasele keerukale ärikeskkonnale sobiv haridus- ja teadusuuringute kaudu kategooria juhtimisvaldkonna spetsialiste, kes saavad kaasa aidata ressursside tõhusale kasutamisele, et saada edukaid tulemusi organisatsioonides, kus nad töötavad kas spetsialistide või juhtidena.

Advanced Management (inglise keeles) magistriprogrammi eesmärk on pakkuda õpilastele kõrgendatud, atraktiivset ja professionaalset teavet, teadmisi, kogemusi ja võimalusi, mis tagavad sellega seotud mitmete eripädevuste omandamise. õppesuunast, et viia läbi spetsiifilisi tegevusi, aga ka kõrghariduse riikliku kvalifikatsiooniraamistiku (NQFHE / CNCSIS) kohaselt halduse valdkonnas pakutavaid arenenud ja sünteetilisi teadmisi. Meie peamine eesmärk on koolitada juhtimisvaldkonna spetsialiste, kes saaksid töötada: äri-, mittetulundusühingutes, avalikes asutustes ja muudes organiseeritud ühiskondlikes struktuurides. Lõpetajatest võivad saada ka juhtimise valdkonna teadlased või keskkooliõpetajad või majandusvaldkonna akadeemilised töötajad. Lisateave ja õppekava on saadaval veebis siin.

 • Õppe tüüp: täiskoormusega
 • Õppe standardne pikkus (aastates): 2
 • ECTS ainepunktide arv: 120

Akadeemiline kalender:

 • 1. oktoober - veebruari lõpp - kursused, eksamiseanss, puhkus üliõpilastele ja korduskursused - esimene semester;
 • Veebruari lõpp - juuni keskpaik - kursused, eksamiseanss, puhkus õpilastele, suvepraktika - teine semester.
 • Juuni keskel - septembri keskel - kordusistung, väitekirjade eksamid.

Vastuvõtutingimused:

Kandidaadid, kes soovivad registreeruda edasijõudnutele haldusele (inglise keeles), peavad osalema elimineerivas keeleeksamis - valikvastustega eksamis, et kontrollida oma inglise keele oskust. Kandidaadid istuvad tasuta eksamil ainult üks kord. Keeleoskuse testi tulemus on vastavalt artiklile 1 märgitud PASS või FAIL. MO 3313 / 23.02.2012. Hinded loetletakse kataloogis, mis sisaldab kandidaatide nimesid, allkirjastab teaduskonna vastuvõtukomisjoni president ja kinnitab ülikooli vastuvõtukomisjoni president. Teaduskondade vastuvõtukomisjon võib vastavalt metoodika 1. lisas täpsustatud nõuetele vastavustunnistusi, mis on esitatud tasemel B2, esitada kandidaatide poolt, kellel on MEN-i poolt heaks kiidetud inglise keele õppe- ja õppeasutuste väljaantud tunnistused ja mis on hiljuti saadud (pärast 2010. aastat). Edasijõudnute juhtimise õppeprogrammis (inglise keeles) saavad registreeruda ainult inglise keeles magistriõppesse lubanud kandidaadid.

Kõik EL, SEE ja Šveitsi Konföderatsiooni kodanikud ei vaja enam aktsepteerimiskirja, vaid Rumeenia riikliku haridusministeeriumi diplomite tunnustamise ja samaväärsuse riikliku keskuse välja antud SERTIFIKAATI. Kui nad on tunnistuse omandanud, saavad kandidaadid registreeruda vastuvõtule Oradea ülikoolis.

Rumeenias lõpetanud kandidaadid ei vaja haridusministeeriumi kinnitust.

Taotluse fail õpingute tunnustamiseks tuleb esitada Oradea ülikooli rahvusvaheliste suhete osakonda / välisüliõpilaste büroosse. Üksikkandidaatide esitatud toimikuid haridusministeerium ei menetle.

Välisüliõpilased, mitte-EL-i kodanikud, kes soovivad registreeruda Oradea ülikooli, peavad esitama Rumeenia saatkonna / konsulaadi kinnitatud dokumendid otse rahvusvaheliste suhete osakonna välistudengite büroole.

Kandidaadid saadavad oma failid otse ülikoolile, kes hindab neid ja saadab esitatud kandidaatide nimekirja riikliku haridusministeeriumi - rahvusvaheliste suhete peadirektoraadile, kes väljastab vastuvõtmiskirja.

Rahvusvaheliste suhete peadirektoraat väljastab õpingute vastuvõtmise kirja ja saadab selle ülikoolile. Valik toimub iga teaduskonna ja eriala tasemel.

Lisateavet leiate meie veebisaidilt .

Vastuvõtuprotsess:

Vastuvõtmise kriteeriumid on:

 • 100% lõpueksami keskmine väärtus, bakalaureusekraad
 • Kandidaadid peavad olema BA / BSC lõpetanud ja omama bakalaureusekraadi ükskõik millises õppesuunas.

Taotlusvoor:

Juulisessioon:

 • Registreerimine ja sisseastumiseksam: juuli keskel - juuli lõpus.
 • Lõplikud tulemused: augusti algus.

Septembriseanss:

 • Registreerimine ja sisseastumiseksam: septembri esimene nädal - septembri keskpaik.
 • Lõplikud tulemused: septembri lõpp.

Taotlustasu:

 • Registreerimistasu: 150 RON (umbes 30 eurot)
 • Kaebus: 150 RON (umbes 30 eurot)
 • Immatrikuleerimistasu: 100 RON (umbes 25 eurot)
 • 150 eurot: toimikutasu väliskandidaatide õpingute tunnustamise eest.

Õppemaksud:

 • 3500 RON aastas (meie omavääringus): Rumeenia ja ELi kandidaatidele;
 • 350 EUR kuus x 9 kuud = 3150 EUR aastas: ELi mittekuuluvatele kandidaatidele;

Ettevalmistava keelekursuse tasu (vajadusel):

 • 250 EUR / kuu x 9 kuud = 2250 EUR / ettevalmistav aasta: ELi mittekuuluvatele kandidaatidele;
 • 2700 RON (meie omavääringus) / ettevalmistav aasta: ELi kandidaatidele.

Olemasolevate riiklikult toetatavate kohtade, stipendiumide ja programmi halduskulude arv:

 • Nende hinnete alusel on välisüliõpilastele võimalik saada õppestipendiume.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, inte ... Loe edasi

The mission of the University of Oradea is to provide education and research to a high standard of quality in a national and international context of social, professional and, last but not least, intellectual development of the individual, and at the same time to contribute to the social and cultural development of Oradea. These missions are shaped by objectives such as attracting students from all over the world, positioning the university among the best educational institutions in the country and in Europe and conveying a wider community to the significance and importance of academic education and scientific research in general and the one conducted within this university, in particular. The University of Oradea has materialized international relations with 352 institutions from 39 countries. Näita vähem