Magister Arengu Hindamise Ja Juhtimise (M.Sc.)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See magistriprogramm pakub metoodilisi ja praktilisi teadmisi arengu hindamisest , selle asjakohasusest ja väljakutsetest.

See keskendub eriti väliste (avaliku ja erasektori) osalejate tehtud pingutustele arengu edendamiseks. See annab põhjaliku ülevaate mitmepoolsete ja kahepoolsete abiandjate mineviku ja praegusest abipoliitikast, käsitledes ka peamisi abimeetmeid ja rakendatud vahendeid. Arenguprotsesside ja tulemuste paremaks mõistmiseks analüüsitakse osalejate institutsionaalseid omadusi - olgu need siis valitsused, kogukondlikud organisatsioonid, rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid või kahe- või mitmepoolsed rahastajad.

128932_IOBPROCLAMATIE_IOB_009.jpg

Programmi sisu

Programm pakub kahte rada konkreetsete eesmärkidega ja kursusi, mis on mõeldud erinevatele sihtrühmadele. Esimene pala on peamiselt makrokeskne, teine aga mikrotasandil:

  • 1. suund: riiklikud institutsioonid, vaesuse vähendamise strateegiad ja abi
  • 2. samm: kohalikud asutused ja vaesuse vähendamine

Magistriprogramm koosneb 12 kuust, mis algab ja lõpeb septembri keskpaigas ning koosneb neljast moodulist.

Karjäär

Enamikul IOBi õpilastest on juba enne IOB-is õppimist erialane kogemus. Meie vilistlaste uuringust selgub, et IOB lõpetanud inimesed töötavad (jätkavad) peamiselt valitsussektoris (24%), rahvusvahelistes organisatsioonides (19%), vabaühendustes (13%), kõrgharidus- / teadusinstituutides (13%). Mõned tööturu lõpetamise lõpetanute hulgas korduvamad tööandjad on valitsussektoris (nt rahandusministeerium, planeerimisministeerium), riikide parlamentides, riikidevahelistes organisatsioonides (nt ÜRO, Aafrika Liit, Euroopa Komisjon, Aasia / Aafrika / Ameerika-sisene) Arengupangad), riiklikud ja rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid (nt Transparency International, Oxfam, Action Aid), kõrgharidus / teadus (ülikoolid, mõttekojad jne) ning kahe- või mitmepoolsed abiagentuurid (nt BTC, Maailmapank, USAID, GTZ).

Uuringust selgus ka, et 95% IOBi vilistlastest arvas, et IOB-õpingud olid nad järgmisteks karjäärideks piisavalt ette valmistanud. Enamik neist (67%) hõivas organisatsioonis isegi pärast IOB-is õppimist kõrgemat positsiooni kui enne IOB-i kaptenit, samas kui 28% jätkas samal tasemel.

Lisaks pakub IOB multidistsiplinaarset doktoriprogrammi, mille tulemuseks on doktorikraad arenguõppes, mida haldab IOB ja mille annab University of Antwerp . IOB teeb koostööd ka University of Antwerp ettevõtlus- ja majandusteaduskonna ning sotsiaalteaduskonnaga University of Antwerp et pakkuda arenguvaldkonna interdistsiplinaarseid doktoriõppe programme.

Miks valida UAntwerp ?

"Programm andis mulle võimaluse oma riigi tegelikkust paremini mõista , ajendades mind põhjalikumalt uurima konkreetseid olukordi ja sidusrühmade koostoimet. Õppisin tundma sotsiaalmajanduslikke ja keskkonnaalaseid olukordi teistes maailma piirkondades. See oli Minu jaoks on huvitav avastada, et me kõik oleme ühesugused: vaatamata ajaloolistele ja kultuurilistele erinevustele on meil samad probleemid, aga ka samad lootused ja soov ehitada parem maailm . "

Xitlali Sandino | Nicaragua

127164_DevelopmentEvaluationandManagement_Fotofiche_1180op361_shutterstock_198026390.jpg

Loe iseloomustust kooli kodulehelt

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem