Magister Arhitektuur (Professional)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Ole valmis töötama professionaalse arhitektiga. Hone oma oskusi disainerina, arendada oma võimet mõelda visuaalselt ja kolmes mõttes ning õppida, kuidas kõige paremini rahuldada oma klientide vajadusi praktiliste ja reaalsete kogemuste abil.

Õppige kombineeritud õpetatud kursuste ja kirjaliku väitekirja või uuringute portfelli, mis hõlmab enesekindel, disaini juhitud teadustöö. Lõpetate mitmesuguseid disainiprojekte, mis näitavad teie huvipakkuva valdkonna meisterlikkust.

Kutsealane akrediteerimine

Uus-Meremaa Registreeritud Arhitektide Nõukogu (NZRAB) tuvastab teie Virgast (Prof) Victoriaist arhitekti praktiseerimiseks akadeemilised nõuded. Enne registreerimistaotluse saamist peate kulutama kaks kuni kolm aastat praktilisi kogemusi. Seejärel hindab juhatus teie ametialast pädevust.

Rahvaste Arhitektide Assotsiatsioon (CAA) aktsepteerib MArch (Prof) ka oma akadeemiliste liikmesuse ja registreerimise nõuete täitmisel. Siiski peate täitma mõningaid muid nõudeid, nagu näiteks kursuste ja praktiliste kogemuste tõendamine.

Samuti täidate akadeemilisi nõudeid kutselise registreerimise kohta arhitekti tegutsemiseks tööstusharu organisatsioonina, Uus-Meremaa Arhitektide Instituudist (NZIA).

Ühendus

Victoria aspirakond aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikooli töötajate ja tulevaste kolleegidega. Teil on võimalused osaleda üritustel, seminaridel, töötubades ja sotsiaalsetes funktsioonides.

Aspirantuuride ühing annab teile teavet Victoria õppetöö kohta ja pakub teile ülikoolilinnakus häält.

Karjäär

Te lõpetate karjääri tavapärasel arhitektuuril erapraksis või valitsusorganisatsioonis.

Kuid teie laia oskuste valik saab kohaneda paljude sellega seotud karjääridega, nii et leiate ka võimalused väljaspool põhitegevust. Need võivad hõlmata linnaplaneerijaid, linnaplaneerijaid, sisekujundajaid, lava- või kino kujundajaid, kinnisvaraarendajaid, projektijuhte, õpetajaid või teadustöid või ehitusõiguse alast tööd.

Õppimine tagasi

Paljud õpilased omandavad kraadiõppe pärast mitu aastat. Kui olete õppinud, on meie kontaktametnikud aitanud teil uuesti õppida ülikooli elus.

Stipendiumid

Arhitektuurikoolis on igal aastal saadaval auhinnad ja stipendiumid.

Samuti saate otsida teisi stipendiume, mis põhinevad teie õpingute tasemel, valdkonna ja tausta alusel.

Edasi oma teadmisi Ph.D. Uuring

Kui teete oma magistriõppes hästi, saate taotleda doktorandi läbimist. Teise võimalusena võite oma magistritööde täiendamiseks doktorikraadi omandada. väitekiri. Ph.D. Thesis on algselt ja pidev uurimistöö, mis on läbiviidud järelevalve all.

Ph.D. Kandidaate toetab Graduate Research (FGR) teaduskond, mis tegeleb ka kõigi taotlustega.

Enne taotluse esitamist peate arutama Arhitektuurikoolide uurimiskomisjoni esimeest Ph.D. õppida arhitektuuri.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Loe edasi

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Näita vähem
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Rohkem Vähem