Magister Arhitektuur, Disain ja Innovatsioon - MArch

Üldine

Saadaval 11 asukohta

Programmi kirjeldus

Õppige erinevates kultuuripunktides koostoime ja seose kaudu näituste, ürituste, õpetamisprogrammide ja professionaalsete tööde kaudu. Espai Alfaro (Valencia) erinevad ruumid võimaldavad disaini loomiseks, vahetamiseks ja levitamiseks luua erinevaid keskkonna ja olukordi.

Koolitus on välja töötatud praktiliste tegevuste kaudu, mis võimaldavad tehnilisi teadmisi süstematiseerida ja rakendada erinevate tööetappide väljatöötamisel.

Laiendades neid teadmisi otsese kogemusega professionaalide tunnustatud prestiiži, kes osalevad kapten.

Meie Arhitektuuriprogrammidel on prestiižsed nimed nagu:

  • ÁLVARO SIZA
  • EDUARDO SOUTO DE MOURA
  • MANUEL AIRES MATEUS
  • OAB · CARLOS FERRATER
  • FRAN SILVESTRE
  • JUAN DOMINGO SANTOS

Master Arenenud Arhitektuur, Disain ja Innovatsioon - MArch II

Master MArch eesmärk on luua otsene seos arhitekti ja / või disaineriga.

Koolitus on välja töötatud praktiliste tegevuste kaudu, mis võimaldavad tehnilisi teadmisi süstematiseerida ja rakendada erinevate tööetappide väljatöötamisel. Laiendades neid teadmisi otsese kogemusega professionaalide tunnustatud prestiiži, kes osalevad kapten.

Programm on suunatud arhitektuuri, arhitektide, tehniliste arhitektide, sisearhitektide ja teiste loominguliste erialade lõpetanute või üliõpilaste eelmise aasta õpilastele.

Sissepääs protsessi

Valencia Universidad Europea programmide vastuvõtmise protsessi saab läbi viia kogu aasta jooksul, kuigi registreerimine sõltub vabade töökohtade olemasolust.

Kui kandidaadile on teatatud ja ta on esitanud nõutavad dokumendid, kutsub vastuvõttev meeskond selle kokku, et viia läbi isiklik intervjuu kapteni juhi või vastuvõtukomitee liikmega.

Vastuvõtmise protsess ei sisalda kandidaadi ega kohustuste täitmise kulusid kuni reservatsiooni vormistamiseni.

Viimati uuendatud juuli 2018

Teave kooli kohta

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Loe edasi

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Näita vähem
Madrid , Madrid , Shanghai , San Diego , Irvine , Valencia , Alkobendad , Tenerife Santa Cruz , Villaviciosa de Odón , Hispaania Online , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Rohkem Vähem