Arhitektuur (inglise keel, väitekiri) - programmi määratlus

Arhitektide kraadiõppekava eesmärk on arendada ja süvendada arhitektuuriüliõpilaste teadmisi bakalaureuse taseme kvalifikatsioonide põhjal kõrgema ametialase pädevuse tasemega; anda õpilastele teadmisi teaduslikes uuringutes; arendada suutlikkust uurida individuaalselt ja suhelda ning võimet elukestvat intellektuaalset kasvu tõhustada.

Programm on üles ehitatud nii, et see võimaldaks paindlikkust erinevate arhitektuurikoolide ja ka riikide õpilaste erinevate vajaduste rahuldamiseks. Lisaks arhitektuuristuudioile, mis suunab õpilasi arhitektuuriprobleemide lahendamisse ja lahendustesse erinevates disainiprobleemides, annab loengute sidus programm üliõpilastele arusaamise ja võime hinnata arhitektuuri ja disaini küsimusi juhendatud teadlaste kaudu. Õppetöö, mida iga õpilane hoolikalt kavandab ja juhib nõuandjaga konsulteerides, annab täiendava võimaluse arendada spetsialiseerumist teatavatele arhitektuurialadele.

Arhitektuur (inglise keel, väitekiri) - Kursuseplaan (doktoritöö)

Kursuse struktuurskeem koos krediidiga

Arhitektuur (inglise keel, doktoritöö) - Programmi struktuur

Arhitektuuri magistriprogrammi pakutakse ainult väitekirjaga. Doktoritöö programm koosneb 7 kursusest (21 ainepunkti), seminarist ja 2 doktoritöö kursustest.
Arhitektuuri magistriprogrammi kursused jätkuvad 14. sajandil Bahçeşehiri ülikoolis Beşiktaş Campus nii sügisel kui kevadisel semestrites. Kursused toimuvad 19: 00-20: 00 tööpäevadel.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Bahcesehir Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
12,000 USD
Üliõpilaste õppemaks (1,5-2-aastased lõpetajakoolitused): 12 000 dollarit programmi jaoks
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date