Magister Arhitektuur

Üldine

Programmi kirjeldus

Arhitektuur (inglise keel, väitekiri) - programmi määratlus

Arhitektide kraadiõppekava eesmärk on arendada ja süvendada arhitektuuriüliõpilaste teadmisi bakalaureuse taseme kvalifikatsioonide põhjal kõrgema ametialase pädevuse tasemega; anda õpilastele teadmisi teaduslikes uuringutes; arendada suutlikkust uurida individuaalselt ja suhelda ning võimet elukestvat intellektuaalset kasvu tõhustada.

Programm on üles ehitatud nii, et see võimaldaks paindlikkust erinevate arhitektuurikoolide ja ka riikide õpilaste erinevate vajaduste rahuldamiseks. Lisaks arhitektuuristuudioile, mis suunab õpilasi arhitektuuriprobleemide lahendamisse ja lahendustesse erinevates disainiprobleemides, annab loengute sidus programm üliõpilastele arusaamise ja võime hinnata arhitektuuri ja disaini küsimusi juhendatud teadlaste kaudu. Õppetöö, mida iga õpilane hoolikalt kavandab ja juhib nõuandjaga konsulteerides, annab täiendava võimaluse arendada spetsialiseerumist teatavatele arhitektuurialadele.

Arhitektuur (inglise keel, väitekiri) - Kursuseplaan (doktoritöö)

Kursuse struktuurskeem koos krediidiga

Arhitektuur (inglise keel, doktoritöö) - Programmi struktuur

Arhitektuuri magistriprogrammi pakutakse ainult väitekirjaga. Doktoritöö programm koosneb 7 kursusest (21 ainepunkti), seminarist ja 2 doktoritöö kursustest.
Arhitektuuri magistriprogrammi kursused jätkuvad 14. sajandil Bahçeşehiri ülikoolis Beşiktaş Campus nii sügisel kui kevadisel semestrites. Kursused toimuvad 19: 00-20: 00 tööpäevadel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobi ... Loe edasi

The slogan “At the heart of Istanbul” is suitable for a university like Bahcesehir University (BAU). With its main campus on the edge of the Bosphorus in Besiktas each day begins early with rapid mobility and continues throughout the day. Moreover, it is possible to encounter an event at almost every part of the university. Näita vähem
Istanbul , Türgi Online + 1 Rohkem Vähem