CSU akrediteeritud professionaalse raamatupidamise magister on ideaalne platvorm dünaamiliseks ja põnevaks ärikarjääriks. Kavandatud tuginedes varasematele raamatupidamisstandarditele mittekuuluvatele bakalaureuseõppele ja töökogemusele, täiendab meie programm kvalifikatsiooni, mis vastab Austraalias ja Uus-Meremaal ning CPA Austraalias sertifitseeritud raamatupidajate akadeemilistele nõuetele.

Miks seda kurssi õppida?

CSU-i professionaalse raamatupidamise magister pakub haruldaste raamatupidajate Austraalias ja Uus-Meremaal ning CPA Austraalias akadeemilistele vajadustele vastavat praktilist ja asjakohast oskust, avab tee paljudele professionaalsetele valikutele finantsjuhtimise, avaliku praktika, kaubanduse ja tööstuse valdkondades, valitsuse ja poolvalitsuse organisatsioonid ning raamatupidamise haridus.

Meie programm on internetiõppe kaudu või rahvusvahelised üliõpilased võivad valida campus õppimise meie Port Macquarie ülikoolilinnak või CSU õppekeskuste Brisbane, Melbourne või Sydney. Online-üliõpilastel on õpetatud aineid, kasutades mitmesuguseid kombineeritud õppemeetodeid, mis võivad sisaldada online-õppematerjale, videosalvestatud loenguid, online-koosolekuid, teemafoorumeid ja täiendavaid õppevahendeid. Samuti saate oma kraadi kiirendada, sooritades seitse kuni nelja teemat.

Professionaalse raamatupidamise magister valmistab teid ette:

  • läbi viima ja hindama raamatupidamis- ja finantsotsuste tegemise kontseptuaalset baasi;
  • mõista, hinnata ja rakendada praeguse raamatupidamistava põhimõtteid;
  • tunnustada ja analüüsida ärikeskkonna mõju raamatupidamise teooriale ja selle rakendamisele, sealhulgas raamatupidamisarvestust kontrollivatele regulatiivsetele nõuetele.

Sissepääsu teave

Magister Arvestus (12 teemat)

Kutsekvalifikatsiooni magister (12 aine) kandideerimiseks peavad taotlejad olema tunnustatud Austraalia kõrgharidusasutuse (või samaväärse) bakalaureuse kraadi. Bakalaureusekraad peab olema muu kui raamatupidamise valdkonnas. Taotlejad, kellel ei ole kolmanda taseme kvalifikatsiooni, võivad lubada kutsekvalifikatsiooni või kraadiõppe diplomiga kutsetunnistuse ja / või töökogemuse põhjal. Pärast edukat lõpuleviimist Graduate Certificate of Professional Raamatupidamine / Graduate Diploma of Raamatupidamine, siis saavad üliõpilased vastuvõtmise Master of Professional Raamatupidamine (16 teemad) ja saada krediiti kohaldatavate teemadega.

Magister Arvestus (16 teemat)

Sisenemine Master of Professional Accounting (16 aine) taotlejad, kellel ei ole bakalaureuse kraadi tunnustatud Austraalia kolmanda taseme asutus (või samaväärne) loetakse sissepääsu kaudu Mehhatroonika Professional Raamatupidamine või Graduate Diploma Raamatupidamine alusel tööalast ja / või töökogemust. Pärast edukat lõpetamist Graduate Certificate / Graduate Diploma, üliõpilased siis on õigus saada magistriõppe Professional Raamatupidamine (16 teemad) ja saada krediiti kohaldatavaid teemasid.

NORMAALNE KURSUSE KESTUS

  • 1,5 aastat täistööajaga
  • 3 aastat osalise tööajaga
  • CSU õppekeskused: 2 aastat
  • Port Macquarie: 2 aastat täistööajaga rahvusvahelistele üliõpilastele
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Charles Sturt Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
18 - 36 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi