Professionaalse raamatupidamise magister (MPA) on mõeldud õpilastele, kes soovivad karjääri raamatupidamise erialal ja seetõttu on õppimise kogemus ja teadmised keskendunud raamatupidamise praktikale.

Kursus tutvustab peamiselt raamatupidamise, majanduse ja majan dussüsteemi aspektide aluspõhimõtteid ja seejärel uurib konkreetseid teadmisvaldkondi, mis on raamatupidamise spetsialistide jaoks olulised. Te arendate teadmisi ja oskusi raamatupidamispõhimõtete rakendamiseks finantsaruannete koostamisel ja tõlgendamisel ning võimaldate teil uurida praeguseid raamatupidamisarvestuse probleeme. Teil on ka arusaam erinevustest raamatupidamispõhimõtete ja maksustamisõiguse ning äritegevuse maksustamist mõjutavate tegurite vahel.

Kui olete huvitatud kaheaastase valiku tegemisest, võite kaaluda professionaalse arvepidamise magistri programmi.

Kursuse õpitulemused

Kursuse õpitulemused on õpitulemuste avaldused, mis väljenduvad selles, mida õppija eeldatavasti tunneb, mõistab ja suudab teha kursuse lõppedes. Õpilased, kes lõpetavad selle kursuse, suudavad näidata:

1

Sisenemise nõuded

Tunnustatud bakalaureusekraad või samaväärne, mille keskmine märk on 50% või UOW Graduate Certificate of Professional Accounting *.

Taotlejad, kellel on muu asjakohane kolmanda taseme kvalifikatsioon ja / või olulise asjakohase juhtimisalase kogemusega spetsialist, kaaluvad ka sisenemiseks.

Kursuse struktuur

Kandidaadid peavad täitma 72 ainepunkti vastavalt allpool toodud nimekirjale.

ACCY901


Miks valida see kursus

Meie kursused on: pidevalt välja töötatud, teadlik teadustegevusest, struktureeritud rakenduslikest tulemustest, mis on tunnustatud tööstuse poolt ja mille on välja pakkunud kõrgelt kvalifitseeritud teadlased ja mida toetatakse täiendavate erialaste üliõpilaste õppimise ja arendamise vahendite abil.

Pakume kolme tarbimist aastas, kus saate õppida meie Wollongongi või Sydney CBD ülikoolilinnakust.

Meie pühendunud tudengite tugiteenused on üles ehitatud üksikute tudengite vajadustele. Meie nõustajad, akadeemilised töötajad ja karjäärinõustajad on igal nädalal konsulteerimiseks kättesaadavad. Teie edu tagamiseks käitatakse igal nädalal ka õpiraskuste töökojad. Pakume mitmeid sotsiaalseid ja poolformaalseid üritusi, mis annavad sulle võimaluse võrku oma eakaaslastega, kohaliku äriringkondade ja vilistlastega.

Rahvusvahelised üliõpilased võivad valida, kas valida valikainete, Global Workplace Practice, mis hõlmab praktilist tööotsimise tegevust ja juurdepääsu Austraalia tööjõule kas internatuuri, tööstuspõhise projekti või osalise tööajaga tööga.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 12 kursust University of Wollongong Faculty of Businessis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1.5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
47,088 AUD
Õppemaks sõltub tegelikust tegutsemisajast ja seda võib ette teatamata muuta.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date