Magister Arvuti Ja Automaatika Insener

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KOHALDATAKSE KOHE

Arvuti- ja automatiseerimistehnoloogia

Magistriõpe arvutite ja automatiseerimise inseneri eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist pädevust projekteerimise, juhtimise, arendamise ja innovatsiooni valdkonnas arenenud riistvara ja tarkvara arhitektuur, ning kontrollisüsteemide ja robootika. Eelkõige keskendub programm inimese- masina koostoimimisele laias tähenduses, hõlmates selliseid teemasid nagu tehisintellekt, masinõpe, massiivsete andmekogude suure jõudlusega töötlemine, inim-robotite liidesed ning tootmisautomaatika süsteemid.

Universéta di Siena fotoarhiiv

Õpilased saavad programmi lõpule viia, keskendudes kas infosüsteemide projekteerimisele või robootika ja automatiseerimisele. Eelkõige saavad õpilased valida väljaõppe, mis hõlmab arenenud andmebaasi süsteemide disainiküsimusi, näiteks otsingumootorite tehnoloogiaid ja teabeotsingut; ametlike keelte teooria ja keeleparseerijate tehnilised aspektid ning loodusliku keele tööriistad; bioinformaatika ja infosüsteemide rakendused bioloogiliste andmebaaside jaoks; pilditöötluse algoritmid; keerukate dünaamiliste süsteemide modelleerimise, analüüsimise ja simuleerimise tehnikad; süsteemide tuvastamiseks ja filtreerimiseks rakendatud hindamisteooria põhimõtted; ebakindluse esindamise tänapäevased paradigmad ja ebakindlate süsteemide analüüsimise ja kavandamise peamised tehnikad; täiustatud andurite süsteemide kujundamise pädevus.

KOHALDATAKSE KOHE

Karjäärivõimalused

Magistriõppe lõpetanud arvuti- ja automatiseerimistehnika võib leida töökohti tööstusettevõtetes, riigiettevõtetes, finantseerimisasutustes ja teaduskeskustes, mille teadus- ja arendustegevuse osakonnad tegelevad infosüsteemide, tööstusautomaatika ja robootikaga. Lisaks võimaldab arvuti- ja automatiseerimistehnika magistrant õpilastel pääseda juurde infotehnoloogia valdkonna doktoriõppe programmidele. Täpsemalt öeldes on arvuti- ja automaatikainsenerile sobivamad ametid need, mis nõuavad edasijõudnute pädevusi ja oskusi järgmistes küsimustes: tööstusautomaatika ja protsesside juhtimine; robotsüsteemid; dünaamiliste süsteemide modelleerimine ja simuleerimine; andmete analüüs; infosüsteemid; süsteemid, sealhulgas tehisintellekt; riistvara / tarkvara integreeritud süsteemide projekteerimine; inimese ja masina liidesed, mis kasutavad looduslikku keelt; inimese ja roboti liidesed; bioloogiliste andmebaaside kujundamine ja haldamine. Magistriõppe lõpetanud arvuti- ja automaatikasüsteemid pääsevad Itaalia inseneride professionaalsesse ühiskonda jaotises Infotehnoloogia.

KOHALDATAKSE KOHE

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad taotleda Laurea Magistrale'i (magistrikraadi), peab olema diplom või ülikooli kolmeaastane diplom või mõni muu välismaal õppimise kvalifikatsioon, mis on tunnistatud sobilikuks, ning konkreetsete õppekavade rekvisiidid ja piisav isiklik ettevalmistus, mis on kinnitatud režiimidega mis on sätestatud iga magistriõppe kursuse määrustes, milles täpsustatakse ka konkreetsed juurdepääsukriteeriumid.

Pidage meeles, et mõnel programmil võib olla piiratud juurdepääs ja taotlusele võidakse teha sissepääsu testid.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad osaleda esimese kursuse (bakalaureuse- ja laurea triennaal) bakalaureuse- või laurala triennaalide programmis, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles või Sienna University of Siena Giurisprudenza piiranguteta üheaastase University of Siena kraadiga, saavad esitada oma dokumendid kirja saamiseks vastuvõtmise kaudu veebipõhise platvormi kaudu ülikoolis määratud tähtajaks iga õppeaasta kohta.

University of Siena Itaalias või inglise keeles õpitud esimese (bakalaureuse) või teise (magistriõppe) kraadiõppeprogrammi taotlustel osalevate rahvusvaheliste üliõpilaste sisenemise kvalifikatsiooni hindamiseks kasutatavate veebipõhiste platvormide taotlused on University of Siena erinevad. erinevad kursused. Õpilastel palutakse perioodiliselt külastada seda platvormi - http://enrolment.unisi.it/ - selleks, et näha, millised taotlused on avatud ja asjakohased tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgharidusasutustel on õigus rahvusvahelisele kvalifikatsioonile ametlikult tunnustada.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDATAKSE KOHE

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Kuid igal osakonnal on oma akadeemiline kalender, mis asub osakondade veebisaidil (jaotises "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2018-2019 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

  • Loenguperiood: 1. oktoober 2018 - 18. jaanuar 2019
  • Eksami aeg: 21. jaanuar - 1. märts 2019

Kevadine semester (2. semester)

  • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2019
  • Eksami aeg: 17. juuni - 31. juuli 2019

KOHALDATAKSE KOHE

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavad üliõpilased, kes saavad üliõpilasi magistrikursustel, magistrikursustel või ühekordse magistriõppe kursustel, määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

a) kategooria kraad kursus kuulub

b) üliõpilase lähimate pereliikmete majanduslik seisund, nagu seda väljendab registreerumisaasta vahetult eelnenud aasta võrdväärne majandusolukorra näitaja (ISEE)

c) registreerumisaasta

d) Ülikooli krediiti (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. august

Õppekursus kuulub ühe alltoodud kolme kategooria alla:

a) humanitaar- ja sotsiaalteadused (USA)

b) tehniline teaduslik (TS)

c) ELi reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb õppemaksu arvutamise lehe kättesaadavaks: http://www.maprin.unisi.it/tasse18_19/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDATAKSE KOHE

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada väljakutsed, mis on seotud õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

KOHALDATAKSE KOHE

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem