Magister Arvutusteaduste Ja Inseneriteadus

Üldine

Programmi kirjeldus

132596_Computationalscience.jpg

Magistriprogramm Arvutusteadus ja Tehnika

Arvutusteadus ja tehnika on teadmiste valdkond, mille eesmärk on arendada arvutis ja matemaatikas kasutatavaid meetodeid looduses ja ühiskonnas mitmesuguste süsteemide modelleerimiseks, simuleerimiseks ja visualiseerimiseks. Tavaliselt tegelete keerukate süsteemide ja suurte andmekogumitega. Meetodeid saab rakendada kõigele alates riskianalüüside tegemisest kuni ökoloogiliste süsteemide uurimise või arvutimängude ja eriefektide tegemiseni filmides.

Arvutusteadus ja tehnika ühendavad sageli mitmeid erinevaid erialasid, sealhulgas informaatikat, arvulist analüüsi, rakendusmatemaatikat, füüsikat, bioloogiat ja majandust. Hariduse ajal õpid hakkama saama keerukate süsteemide ja suurte andmekogumitega. Magistriprogramm algab nelja kohustusliku kursusega, näiteks modelleerimine, simulatsioon ja numbrilised meetodid.

Spetsialiseeruge vastavalt oma huvidele

Teise ja kolmanda ametiajal saate valida mitme abikõlbliku kursuse vahel. Võite valida näiteks spetsialiseerumise paralleelsele programmeerimisele, finantsmatemaatikale ja keerukamale arvutigraafikale. Te võtate igal õppeperioodil kaks paralleelset kursust. Programm lõpeb diplomitööga, mis annab võimaluse nii omandatud teadmisi ära kasutada kui ka õppida konkreetse rakenduse jaoks kaubanduse täpsemaid nippe.

Suurendage oma karjääri ettevõtte praktika ajal

Arvutusteaduse ja -tehnoloogia magistriprogrammis pakume teile suurepäraseid võimalusi oma edasiseks karjääriks. Kogu koolituse vältel on teil võimalik arendada suhteid koostööd tegevate ettevõtetega. Võite taotleda praktikakohta, suvetööd ja võimalust oma kraadiõppe projekti teostamiseks. Pärast kraadi omandamist olete oma võimalusi edaspidiseks karjääriredeliks edendanud, võib-olla samas või sarnases ettevõttes.

Loe karjääriprogrammi kohta

Lisateave programmi veebilehel

Kursused

1. aasta
Modelleerimine ja simulatsioon
Maatriksarvutused ja rakendused
Osaliste diferentsiaalvõrrandite numbrilised meetodid
Mittelineaarne optimeerimine

2. aasta
Abikõlblikud kursused
Kraadiprojekt: magistrikraad (kaks aastat) arvutusteaduses ja inseneriteaduses

Näited abikõlblikest kursustest:
Mitme muutujaga andmete analüüs
Numbrilised meetodid füüsikas
Monte Carlo finantsrakenduste meetodid
Projektikursus masinavisioonis
Täiustatud arvutigraafika ja rakendused

Kraad ja karjäär

Arvutuslikku teadust ja tehnikat kasutatakse laialdaselt nii teadusuuringutes kui ka täiustatud tööstusarenduses , näiteks mudelite koostamiseks ja erinevate katsete andmete analüüsimiseks.

Pärast kraadi omandamist võite valida rohkem kõrgtasemel kursusi või õppida doktorikraadi .


Saadud kraad on magistrikraad arvutusteaduses ja inseneriteaduses.

Õppetasud, stipendiumid ja rahaline abi

Mõne erandiga peavad kõik väljaspool Euroopa Liitu (EL), Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) ja Šveitsi asuvate riikide kodanikud maksma 2011. aasta sügissemestril ja pärast seda bakalaureuse- ja edasijõudnutele hariduse taotlemise ja õppetasud. .

Umeå ülikool pakub piiratud arvul stipendiume väljastpoolt ELi / EMP-d asuvatele üliõpilastele. Tänaseks pole nende stipendiumide täpsemad üksikasjad veel kindlaks määratud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society.

We constantly strive towards being one of Scandinavia and Europe's best environments for education, research and community engagement that meets the challenges of an ever-increasing global society. Näita vähem