banner_mpp700X300

MPP on kaheaastane täistööajaga kutsekraadiprogramm. MPP-i kriitiline komponent on tellingute rajamine poliitika kujundamiseks globaalses kontekstis. See valmistab ette õpilasi, kellel on vajalikud oskused, et võrrelda USA, Ladina-Ameerika, Aasia ja teiste riikide parimaid tavasid.

Meie õppejõud on avalike, era- ja valitsustevaheliste sektorite eksperdid, kes loovad kogu maailmas avaliku poliitika kujunduse ja hindamise metoodika. MPP kraad ühendab selle sotsiaalteadusliku poliitika teadmised meie campus tugevaid külgi STEM ja tervishoid.

Programmi ülevaade

MPP-l on vaja 92 ühikut. Kõik üliõpilased võtavad esimesel aastal kaheksa nõutavat põhikursust ja teine ​​on teise põlvkonna teadustöö seminar. Õpilased peavad valima vähemalt ühe spetsialiseerumissuuna. Kuigi võõrkeeleoskust ei nõuta, võib 24 astme võrra arvestada kraadiga, kui keelel on valikuline piirkondlik või riigi eriala.

GPS Vimeo GPS-side kohta lühidalt .

Põhikursus

Core Courses: Kõik kandidaadid peavad täitma järgmised kursused C-või parem. Allpool loetletud kursused on lõpetatud esimesel õppeaastal.

Poliitikakujundamise protsessid: selle kursuse eesmärk on õpetada õpilastele, kuidas "lugeda" riigi poliitilist ja majanduslikku süsteemi. Loomulikult uuritakse, kuidas erinevate institutsiooniliste raamistike areng Vaikse ookeani piirkonna riikides mõjutab poliitilisi valikuid.

Juhtivad majandusteadused: majandusuuringute põhivahendite ülevaade. Siia kuuluvad sellised teemad nagu tegeliku kaubanduse teooria, kapitali rahvusvaheline liikumine, kaubanduse ja kapitalivoogude mõju riikide majandusele ning kaubandus- ja välisinvesteeringute poliitika.

Turutõrgete ja poliitikameetmete rakendamine: avalike probleemide, poliitikate ja programmide majanduslik põhjendamine. Ta peab stiimuleid ja organisatsioone; majandusliku käitumise mudelid, sealhulgas turud, turgude puudumine ja sekkumised; hinnasüsteem; poliitilised eesmärgid ja vahendid.

Poliitika ja poliitiliste otsuste tegemine USA-s: see kursus uurib Ameerika valitsuse struktuuri ja poliitiliste probleemide poliitilisi mõõtmeid. Rõhk on institutsioonide uurimisel ja otsustusprotsessi piirangute mõjul, valitsuste, valitsuse ja ühiskonna harude vahelisel suhtlemisel ning rahvusvahelisel tasandil, kus poliitikakujundajad peavad töötama.

Avalik finants: see kursus tutvustab maksustamise ja kulude analüüsi põhimõtteid, riigieelarve ja eelarveprioriteetide hindamist.

Poliitikaanalüüs ja otsusteooria: see kursus tutvustab õpilastele poliitikaanalüüsi ja otsuste tegemise meetodite meetodeid paneeliandmete kogumiseks, et kajastada uue poliitika mõju jälgitavatele andmetele, otsuste tegemise teooriale, ebakindlusele, otsuste kriteeriumidele, oodatavale kasulikkusele ja risk.

Kvantitatiivsed meetodid I: Selle kursuse eesmärk on anda oskusi kvantitatiivseid meetodeid, mida kasutatakse optimeerimiseks ja otsuste tegemiseks. Arvutustabelite kasutamist rakendatakse andmeanalüüsile ja probleemide lahendamisele. Esitatakse statistiline teooria ja regressioonianalüüs.

Kvantitatiivsed meetodid II: see kursus hõlmab statistilisi elemente, mis on ebakindlusega seotud ettevõtete otsuste tegemisel keskne. Eeskätt prognoosimis- ja optimeerimisprobleemidele rakendatakse regressioonanalüüsi ja hinnangut.

Avaliku halduse nurgakivi: nurgakiviks on kavandatud poliitika kujundamise ja hindamise keeruliste oskuste testimine, kasutades neid reaalmaailma poliitilise probleemi analüüsimisel. Kursus nõuab väga rakendatud meeskonna projekti, mis uurib olemasolevat avaliku või mittetulundusliku sektoripoliitika või juhtimisprobleemi.

Spetsialiseerumise valdkonnad

Spetsialiseerumise valdkonnad on järgmised:

  • Ameerika poliitika globaalses kontekstis
  • Äri, valitsus ja määrus
  • Energia- ja keskkonnapoliitika
  • Tervisepoliitika
  • Programmi kavandamine ja hindamine
  • Julgeolekupoliitika

Kulud

MIA/MPP tuition and fees 2018/19

* Registreerumise tingimus on vajalik tervisekindlustus. Õpilased sisestatakse automaatselt üliõpilaste tervisekindlustuse kavasse (SHIP), kuid kindlustuskavas juba hõlmatud üliõpilased võivad saada hüvitist terviseteenistuse eest. Lisateabe saamiseks vaadake üliõpilaste tervisekindlustuse plaani lehte, sh loobumiskriteeriumid, esitamise protsess ja tähtaeg.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust UC San Diego School Of Global Policy & Strategyis »

Viimati uuendatud December 3, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
11,442 USD
California elamuõpetus
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date