Magister Big Data Analyticsis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programm

Kas otsite programmi, kus saaksite tegeleda reaalsete väljakutsetega? Kas soovite õppida laia valikut tehnikaid erinevat tüüpi andmetega tegelemiseks? Siis on aeg teha muudatusi - tehke oma karjääris samm edasi ja kandideerige Big Data Analyticsi magistrantuuri, mis on esimene omataoline programm Soomes!

Need uuringud annavad teile põhjaliku ülevaate sellest, kuidas andmeid kasutada teadmiste loomiseks. Programm on korraldatud nii, et saate kiiresti laialdast arusaama suurandmete analüüsi olulistest mõistetest; kirjeldav ja ennustav modelleerimine, samuti optimeerimine. Programm rõhutab, kui oluline on mõista, kuidas luua tootmistaseme koodiga analüütilisi lahendusi.

See programm on mõeldud inimestele, kellel on programmeerimise ja tarkvaraarenduse kogemus ning mõneaastane töökogemus. Kui olete uudishimulik ja mugav lahendada andmetega seotud probleeme loogiliste ja matemaatiliselt inspireeritud meetodite abil, on see programm mõeldud teile. Suurandmed hõlmavad uut tüüpi tehnoloogiat, samas kui analüütika hõlmab meetodi täielikku uuendamist. Tudengina saate uusi teadmisi ka pärast aastatepikkust töökogemust. Big Data Analytics on ülim värskenduskuur.

Mida sa õpid

 • Programmeerimine analüütiliste teenuste jaoks
 • Andmete analüüs
 • Masinõpe
 • Andmetehnika
 • Andmete visualiseerimine
 • Kirjeldav andmete kaevandamine
 • Ennustav prognoosimine
 • Ettekirjutavate otsuste automatiseerimine
 • Andmeteadus ja mudeli tulemuste kontrollimine
 • Analüütiliste lahenduste kavandamine ja arendamine

Näited tulevastest positsioonidest

Lõpetajad saavad töötada mitmesuguste tööstuste mitmesuguste ülesannetega. Positsioonid hõlmavad arendus- ja tavapäraseid juhtimispositsioone, nt:

 • Suurandmete analüüsi arendaja
 • Suurandmete analüüsihaldur
 • Andmete insener
 • Andmeteadlane
 • Peamine või vanem tarkvaraarendaja
 • Analüütika juht
 • Arendusjuht
 • Vanemanalüütik
 • Konsultant

Õpilase vaatenurgast

„Big Data Analytics on äärmiselt trendikas ja nõudlus teadmiste järele on tohutu. Õpingud andsid mulle selles valdkonnas laialdased teadmised, kuid samas oli mul võimalus spetsialiseeruda sellele, mis oli minu ja minu ettevõtte jaoks asjakohane. ”

Kurt-Eerik Ståhlberg, lõpetas 2019. aastal

„Viimaste teadmiste omandamine aitab nii minu enda karjääri kui ka tööandjat. Mul on eriti hea meel Arcada pakutava uurimistöö ja hariduse vahelise seose üle ning selle üle, kuidas uusimad pädevused on kursustele integreeritud. "

Della Vecchia, lõpetanud 2019. aastal

Võtke vastu reaalse maailma väljakutseid

Üliõpilasena osalete projektides, mis on seotud reaalsete probleemidega, mis sisaldavad nii grupitöö kui ka individuaalsete saavutuste elemente. Keskendumine reaalsetele väljakutsetele rõhutab häirivat probleemide lahendamist analüüsiteenuste arendamise kaudu. Kommunikatsiooni ja äriteadmisi rõhutatakse nii andmete visualiseerimise kui ka traditsioonilise helitugevuse abil.

Teadusuuringutele orienteeritud keskkond

Meie uurimistöö hõlmab laia valikut analüütika ja masinõppega seotud huvisid, millest teie kui tudeng võib oma domeenirakendustega tegelemisel kasu saada. Nende hulka kuuluvad pahavara tuvastamine, tekstianalüütika (nt sisuklassifikatsioon), võrgu sissetungide tuvastamine, asjade Internet, piltide ja videote objektide tuvastamine ning finantsanalüüsid.

Spetsialiseeruge vastavalt oma huvidele

Magistritöö projekt (30 EAP) koosneb kliendi (nt teie tööandja) arendus- või uurimisprojektist või koostööst Arcada teadlastega, millele järgneb lõputöö aruanne. Mõnel juhul võib see olla osa õpilase ettevõtlustegevusest. Alustate kohe oma lõputöö projekti kallal ja saate näidata oma võimet lähtepunktina süstemaatiliselt läbi viia projekti, mille probleem on praktiliselt rakendatud. Lähtudes kliendi / teadlase arenguvajadusest, töötate seejärel välja lõputöö projekti tihedas koostöös juhendaja ja tellija ettevõtte kontaktisikuga.

Kindel vundament teie edasiseks karjääriks

Selles magistrikavas osaledes avardate märkimisväärselt oma võimalusi karjääri edendamiseks. Suurandmete analüüs on horisontaalne oskus, mida saab rakendada enamikus valdkondades, kui need muutuvad üha enam andmepõhiseks.

Õppemaksud

Pange tähele, et taotlejad riikidest väljaspool Euroopa Liitu / EMP piirkonda peavad maksma õppemaksu. See magistriõppe programm, mis koosneb 60 EAP-st, maksab 10 000 eurot.

Juhul, kui üliõpilane ei saa kraadi kraadi antud õppeaja jooksul lõpetada, peab üliõpilane maksma iga täiendava semestri kohta 4 000 eurot, kuni kraad on lõpetatud.

Magistriõppeks stipendiume ei pakuta.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Arcada is a multi-professional university of applied sciences (UAS) in Helsinki, Finland. We offer top-ranked practice-oriented higher education at Bachelor’s and Master’s level. All programmes includ ... Loe edasi

Arcada is a multi-professional university of applied sciences (UAS) in Helsinki, Finland. We offer top-ranked practice-oriented higher education at Bachelor’s and Master’s level. All programmes include practical training periods, giving you a head start to your future career. Näita vähem