Magister Big Data Analyticsis

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm

Arcada tutvustame uhkusega uut suurandmete analüüsi magistriprogrammi.

Tarkvara hõlmab täna kõiki tööstusi ja iga tunniga genereeritakse erakordselt palju andmeid. Selle tohutu hulga andmetega mustrite leidmiseks ja nende käsitsemiseks avaneb parem ja täpsem faktipõhine otsustamine. Ettevõtted ja organisatsioonid on selle võimalustest juba aru saanud ning koolitatud suurandmete analüüsi arendajate järele on pidevalt kasvav nõudlus.

Need uuringud annavad teile põhjaliku ülevaate sellest, kuidas andmeid mõistmise kasutamiseks kasutada. Programm on korraldatud nii, et saate kiiresti laialdase ülevaate suurandmete analüüsi olulistest mõistetest; kirjeldav ja ennustav modelleerimine, samuti optimeerimine. Programm rõhutab, kui oluline on mõista, kuidas luua tootmistaseme koodiga analüütilisi lahendusi.

See programm on mõeldud programmeerimise ja tarkvara arendamise kogemusega inimestele, kes on uudishimulikud ja oskavad lahendada andmetega seotud probleeme loogiliste ja matemaatiliselt inspireeritud meetodite abil. Ootame taotlejaid, kes on avastanud teenuse arendamise võimalused masinõppe meetodite kasutamisel andmeanalüütilistes väljakutsetes.

Pange tähele, et magistrantidel ei ole õigust saada õppega seotud sotsiaaltoetusi, näiteks sooduspileteid HSL-i, VR-i või Matkahuoltosse, kui te pole üliõpilasesinduse ASK liige. Kela söögitoetuse kaart antakse aga kõigile kraadiõppuritele.

Mida sa õpid

 • Programmeerimine analüütiliste teenuste jaoks
 • Andmete analüüs
 • Masinõpe
 • Andmetehnika
 • Andmete visualiseerimine
 • Kirjeldav andmete kaevandamine
 • Ennustav prognoosimine
 • Ettekirjutavate otsuste automatiseerimine
 • Andmeteadus ja mudeli tulemuste kontrollimine
 • Analüütiliste lahenduste kavandamine ja arendamine

Näited tulevastest positsioonidest

Lõpetajad saavad töötada mitmesuguste tööstuste mitmesuguste ülesannetega. Positsioonid hõlmavad arendus- ja tavapäraseid juhtimispositsioone, nt:

 • Suurandmete analüüsi arendaja
 • Suurandmete analüüsihaldur
 • Andmete insener
 • Andmeteadlane
 • Peamine või vanem tarkvaraarendaja
 • Analüütika juht
 • Arendusjuht
 • Vanemanalüütik
 • Konsultant

Võtke vastu reaalse maailma väljakutseid

Õpilasena kaasatakse teid projektidesse, mis on seotud reaalmaailma probleemidega, mis hõlmavad nii rühmatöö kui ka individuaalsete saavutuste elemente. Keskendumine reaalse maailma väljakutsetele rõhutab analüütiliste teenuste arendamise kaudu häirivat probleemide lahendamist. Kommunikatsiooni- ja äriteadmisi rõhutatakse nii andmete visualiseerimise kui ka traditsioonilise häälestamise kaudu.

Teadusuuringutele orienteeritud keskkond

Meie uurimistöö hõlmab laia valikut analüütika ja masinõppega seotud huvisid, millest teie kui tudeng võib oma domeenirakendustega tegelemisel kasu saada. Nende hulka kuuluvad pahavara tuvastamine, tekstianalüütika (nt sisuklassifikatsioon), võrgu sissetungide tuvastamine, asjade Internet, piltide ja videote objektide tuvastamine ning finantsanalüüsid.

Spetsialiseeruge vastavalt oma huvidele

Magistritöö projekt (30 EAP) koosneb kliendi (nt teie tööandja) arendus- või uurimisprojektist või koostööst Arcada teadlastega, millele järgneb lõputöö aruanne. Mõnel juhul võib see olla osa õpilase ettevõtlustegevusest. Alustate kohe oma lõputöö projekti kallal ja saate näidata oma võimet lähtepunktina süstemaatiliselt läbi viia projekti, mille probleem on praktiliselt rakendatud. Lähtudes kliendi / teadlase arenguvajadusest, töötate seejärel välja lõputöö projekti tihedas koostöös juhendaja ja tellija ettevõtte kontaktisikuga.

Kindel vundament teie edasiseks karjääriks

Selles magistriprogrammis osaledes avardate oluliselt oma karjäärivõimalusi. Suurandmete analüüs on horisontaalne oskus, mida saab kasutada enamikus valdkondades, kuna need muutuvad üha enam andmepõhiseks. Saate võimaluse õppida mitmesuguseid tehnikaid erinevat tüüpi andmete käsitlemiseks.

Õppemaksud

Euroopa Liitu mitte kuuluv / EMP: jah

Pange tähele, et väljaspool Euroopa Liitu / EMP-d asuvate riikide kandidaadid peavad tasuma õppemaksu. See magistrikraad, mis koosneb 60 EAP-st, maksab 9 000 €.

Juhul kui tudengil ei õnnestu kraadi omandamist antud õppeaja jooksul täita, tuleb üliõpilasel maksta 2 000 eurot iga lisasemestri eest kuni kraadi omandamiseni.

Magistriõppeks stipendiume ei pakuta.

Viimati uuendatud August 2019

Teave kooli kohta

Arcada is a multi-professional university of applied sciences (UAS) with campus located in Arabianranta, Helsinki. We offer high quality practice-oriented higher education at both Bachelor’s and Maste ... Loe edasi

Arcada is a multi-professional university of applied sciences (UAS) with campus located in Arabianranta, Helsinki. We offer high quality practice-oriented higher education at both Bachelor’s and Master’s levels as well as further education in Swedish and English. Näita vähem