Magister Biokeemiliste Inseneritehnoloogia (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven biokeemilise tehnika tehnoloogia magistrant hõlmab mitmesuguste tööstusharude (toit, biomeditsiin, farmaatsia, keskkond jne) teadmisi, et pakkuda biokeemilise tehnika alal põhjalikku kraadiõppe kraadiõppe õppekava.

Struktuur

Lisaks põhilistele (bio) keemia-teaduse kursuse üksustele võtate osa ka sotsiaalmajanduslikest (ettevõtte juhtimine, majandus) ja biotehnoloogia (inseneri-, eraldamistehnikad, kääritamistehnoloogia, molekulaarbioloogia tehnikad, tööstuslik biokeemia ja mikrobioloogia, keskkonnatehnoloogia) kursustest, bioreaktori kujundus jms).

Paindlik ülikoolilinnakutevaheline valikainete pakett ja magistritöö, mis viiakse läbi kas teadusuuringutespetsiifilises või tööstuslikus kontekstis, võimaldavad teil keskenduda oma õpingutele vastavalt teie konkreetsetele huvidele ja karjääri eesmärkidele. Saadaval on kaks lisapaketti:

Meditsiiniline bioinseneri võimalus

See võimalus on seotud biotehnoloogia arenguga meditsiinisektoris. Teadmised inimese füsioloogilistest süsteemidest ja meditsiinitehnika tehnikast on kunstlike elundite, kudede inseneriteaduse, biomaterjalide, bioelektroonika ja uute diagnostikameetodite (mikrokiibi tehnoloogia, PCR-tehnoloogia) arengu aluseks.

Rakendatud mikrobioloogia ja biotehnoloogia võimalus

See valik keskendub mikrobioloogiliste ja molekulaarsete (DNA-põhiste) meetodite kasutamisele soovitud ja soovimatute mikroorganismide jälgimiseks ja kontrollimiseks erinevates tööstuslikes protsessides. Näited hõlmavad bioetanooli tootmist, linnaste tootmist, toiduainete tootmist ja töötlemist, veetöötlust ja biokontrolli kasutamist taimehaiguste vastu võitlemiseks.

Kombineerige oma kapten stardi- või meeskondlike projektiõppe kogemustega

Saate ühendada oma magistriprogrammi kraadiõppe tehniliste uuendustega ettevõtmistes ja meeskondades . Selle programmi ajal arendate ja rakendate ideed kas iseseisvalt või meeskonna osana. Teid julgustatakse uuendusteks, teadmiste edasiandmiseks ning tehniliste ja kutseoskuste arendamiseks. Meeskonna treenerite ja tööstusespetsialistide toel pakub see kraadiõpp teile ainulaadse ülevaate ettevõtlusmaailmast.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti