Magister Ehituse Tehnoloogia (Gent)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

KU Leuven rajatiste ehitustehnoloogia magister annab üliõpilastele laiemad, edasijõudnud teaduslikud teadmised ja oskused, mis on vajalikud edu saavutamiseks professionaalses sfääris, pöörates erilist tähelepanu rajatiste ehitusele. Uurite hoonete ja infrastruktuuri ehitamise taga olevat inseneri; uurida projekteerimisprotsessi ja mõista tehnilist teostust ning uusimaid uuendusi. Seda protsessi juhib ja toetab tehnoloogia areng, näiteks:

  • uued materjalid
  • ehitisteabe modelleerimine (BIM)
  • küte
  • ventilatsiooni- ja kliimaseadmete tehnoloogiad (HVAC)

Struktuur

Selle üheaastase programmi jooksul peate läbima kuus kohustuslikku kursust ja valima 18 ECTS valikainete kursust. Samuti täidate praktika vormis ametialase pädevuse mooduli ja töötate teadusprojekti kallal ühe meie uurimisrühma osana või tunnustatud töökohal. Programm kulmineerub magistritöö valmimisega.

Kombineerige oma kapten stardi- või meeskondlike projektiõppe kogemustega

Saate ühendada oma magistriprogrammi kraadiõppe tehniliste uuendustega ettevõtmistes ja meeskondades . Selle programmi ajal arendate ja rakendate ideed kas iseseisvalt või meeskonna osana. Õpilasi julgustatakse uuendusteks, teadmiste edasiandmiseks ning tehniliste ja kutseoskuste arendamiseks. Meeskonna treenerite ja tööstusespetsialistide toel annab see kraadiõppe programm teile ainulaadse ülevaate ettevõtlusmaailmast.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti