MA Corporate Finance and Investment Banking

&nbsp

Viimastel aastatel on üldine Investeerimispangandus ja Corporate Finance on eelkõige kogenud väga tugev. Ühelt poolt, suured ettevõtted vajavad uusi teenuseid suurema lisandväärtusega pankade poolt, kellega nad töötavad, ja teiselt poolt, mitmekesisuse ja keerukuse finantstehingute ettevõtted seisavad silmitsi nõuab ravi Meetme ja Kohandatud. Samuti on järjest selgemaks, et investeerimispangad on vaja saada maailma pangad, mis võimaldab reageerida mis tahes nõudluse poolt tõstatatud nii ettevõtted kui ka investorid.

&nbsp

Seetõttu spetsialistid selles valdkonnas samuti rahastada osakonnad ettevõtted on näidanud, kuidas vajalikke vahendeid, et rahuldada oma uutele vajadustele on keerulisem sedavõrd, koolituse vajadust selles valdkonnas on täna Rohkem kui kunagi varem, on fakt.

&nbsp

&nbsp

Eesmärgid


Spetsiaalsed MA Corporate Finance and Investment Banking on esmane eesmärk teavitada osalejaid kõiki valdkondi, mida tavaliselt ümbritseb Investeerimispank.

&nbsp

Seetõttu Master aadresse erinevatel teemadel koos detailsuse varem tundmatu, kusjuures mitmetes valdkondades, mis hõlmavad peegeldus kasvava keerukusega Corporate Finance. Igal juhul lõppeesmärk Master on koolitada grupp spetsialiste, kes suudavad saavutada põhjalikke teadmisi nendes valdkondades, saavutades samal ajal suuremat mitmekülgsus ja lihtsust valdkonna rahastamiseks.

&nbsp

&nbsp

Uuring Plan


Spetsiaalsed magistrantuuris Corporate Finance and Investment Banking algab sihtasutuse moodulit, mis hõlmavad aspekte, nende matemaatilisi ja statistilisi meetodeid jätkamiseks vajaliku programmi tugeva kvantitatiivse aluse. Pärast tegeledes peamiselt keskendunud finantsnõuete analüüsi ja raamatupidamise firma, magistrantuuris läheb pension finantsjuhtimise analüüs ja nonfinancial firmat, ja hiljem teise mooduli maksimaalse detailsuse metoodikate enamkasutatavad äri hindamise. Kolmas moodul keskendub ala ühinemised ja ülevõtmised, mis hõlmab nii uuringu ühinemiste ja omandamiste turg (traditsiooniliselt tuntud M & A - Ühinemised ja omandamised -), kui juriidilised ja maksudega seonduvad küsimused, mis sageli esineb selliseid tehinguid. Neljas moodul details olulistest aspektidest Capital Markets ala investeerimispank, keskendudes eelkõige esmaste ja teiseste turgude nii Fixed Income and Equity, samuti rolli institutsioonid (Maailmapank, Euroopa Rekonstruktsiooni-ja Arengupank, Inter-American Development Bank, etc ...) kui rahvusvahelistel kapitaliturgudel.


Viies moodul selgitab omavahelisi ettevõtete panganduse ja Corporate Finance, ja analüüsid kõige olulisemaks omaduseks krediidirisk (riigi risk jne ...). Seejärel, kuues moodulis magistrantuuris süveneb niinimetatud "Project Finance" ja selle mõju ettevõttele mitte ainult seisukohast majandus-ja finantskriisi, aga ka eelarvepoliitika seisukohalt. Seitsmendas moodulis, milles käsitletakse spetsiifikat väärtpaberistamise ja muude struktureeritud finantsinstrumentide, samas kui kaheksanda mooduli magistrantuuris uuringud, kuidas optimeerida portfelli tööstus ettevõtetes, alates seisukohast äriüksuse, õppimine paralleelselt raamatupidamise mõju ning arendada uuring suuri tööstusettevõtteid portfellid ja finantskontsernide n Hispaanias. Üheksandas moodul, aadressid kuidas tuletisväärtpaberite (optsioonid ja futuurid, vahetuslepingud, jne ...), mida kasutatakse üha enam ettevõtte Corporate Finance, eriti ostu-müügi ettevõtete ja avaliku pakkumise aktsiate ja Krediidiriski mõõtmine.


Kümnes moodul keskendub äri "riskikapital", millel on eriline roll, sest nii riskikapitali struktuurid "Leverage Buy Out (LBO)," management buy-out (MBO), "korralduskomitee Osta in (MBI) ja muud võimendatud struktuure. Lõpuks üheteistkümnes moodul keskendub "Trade & Kauba Finance", mille kaudu uurime võetud riskid ettevõtete ja finantsasutuste kaudu finantseerimise tehinguteks, rahvusvahelises kaubanduses.

&nbsp

Sisseastujale


Kõik, kes on huvitatud jälitavad MS Corporate Finance and Investment Banking tuleks saata peakorter IEB (C / Alfonso XI, n º 6-28014 Madrid) järgmised dokumendid:

&nbsp

* Curriculum Vitae
* Kaks soovituskirja
* Transcript

&nbsp

Post käiguvahetusega iga kandidaat peab olema küsitlust Sisseastujale komitee.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

Vaata veel 6 kursust IEB - Instituto De Estudios Bursátilesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Price
18,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi