Magister Energeetiliste Materjalide Insener

Üldine

Programmi kirjeldus

Keemiatehnoloogia teaduskond

Õppekava: Energeetiliste materjalide projekteerimine

  • Õppevorm: täiskoormusega
  • Õppe tavapärane pikkus: 2 aastat
  • Eraldatud ECTS ainepunktide arv: 120
  • Lõpunõuded: riigimagistri eksam ja magistritöö kaitsmine
  • Õppemaks (õppeaasta kohta): maksimaalselt 4900 EUR

See on ainulaadne õppeharu, mida ei leia kuskilt mujalt kui University of Pardubice , mis asub linnas, mille plahvatusohtliku tootmise ajalugu ulatub peaaegu sajandisse.

Lõpetajatest saavad lõhkeainete ja muude energeetiliste materjalide eksperdid peamiselt laborites toimuva praktika kaudu ja loengutes teoreetiliste teadmiste omandamise kaudu. Keskendume ohutustehnikale, milleks õpilased on põhjalikult varustatud: õpetame neid iseseisvalt probleeme lahendama, riskianalüüse tegema ja ettevõtete ja asutuste jaoks vajalikku ohutusdokumentatsiooni koostama vastavalt kehtivatele Tšehhi ja EL seadustele.

Lõpetajad saavad töötada energeetiliste materjalide väljatöötamise, tootmise, töötlemise, ladustamise või transpordi alal. Samuti ollakse valmis tegelema selliste teadusuuringute või erialadega nagu lõhkamine ja sõjatehnika. Tulevased töövõimalused võivad olla politseis, riigiasutuses, kaevandusasutustes või ELis ja NATO-s.

Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

MeistUniversity of Pardubice tugineb Pardubice piirkonna peaaegu seitsmekümneaastasele kõrghariduse traditsioonile. Keemiakolledž (hiljem tuntud kui keemiatehnoloogia instituut) asutati 1950. aastal I... Loe edasi