Magister Finants - Investeerimine Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Finants - Investeerimishoius (IMM)

Täistööajaga magistriõppesse - Investeeringute juhtimine (FT MoF-IMM) - eesmärk on pakkuda kraadiõpetajaid, kes sooviksid spetsialiseeruda investeeringute juhtimisele, eriti neile, kellel puudub või vähe töökogemust, koos kindlate rahanduskontseptsioonidega ja ajakohane tööstusharu oskusteave. Lisaks sellele valmistatakse programm ette Chartered Financial Analyst (CFA®) eksami sooritamiseks.

Programmi tulemused

Pärast FT MoF-IMM programmi lõpetamist on lõpetajatel võimalik:

 • mõista kontseptuaalseid raamistikke, mis põhinevad raamatupidamise, riskijuhtimise, ökonoomika, kvantitatiivse meetodi ja seaduste analüüsil investeeringute ja ettevõtete rahastamise küsimustes.
 • lahendada varahalduse / ettevõtte finantseerimise probleeme, kui nad reaalsetes olukordades esile kerkivad.
 • sõnastada finantsstrateegiaid ja -poliitikat.
 • nägema ette finants- ja strateegiliste soovituste võimalikke tulemusi ning tulemuslikkust asjakohaselt ja tõhusalt hinnata.

Eriomadused

 • UMassi Bostoni koostööprogramm;
 • Kandidaadid, kellel puudub või vähe töökogemust, on teretulnud taotleda;
 • Õpilased on võimelised lõpetama magistriõppe programmi ühe aasta jooksul;
 • Kõige ajakohasemad tööstusharud hõlmavad õppekava, et muuta programm akadeemiliste teooriate ja kutsealade tavapäraseks sünteesiks;
 • Programmi õpetavad raamatupidamise ja rahanduskooli töötajad, kes on Hongkongi väärtpaberite ja tulevikute komisjoni (SFC) akrediteeritud tunnustatud asutusena pideva kutsealase koolituse pakkumiseks.
 • Programm on vastu võetud CFA Instituudi ülikooli tunnustamise programmi. See staatus antakse asutustele, mille kraadiõppeprogrammid sisaldavad vähemalt 70% CFA programmi kandidaadi teadmiste kogust (CBOK), mis annab õpilastele tugeva aluse CBOK-s ja võimaldab neil CFA eksamitel osaleda.
 • PolyU rahandusministeeriumi programm on uhke, et on riskirühmituse GARPi akadeemiline partner.

Programmi struktuur

 • Sa pead täitma 6 kohustuslikku ainet (st 18 krediiti), 4 valikaineid (st 12 ainepunkti) ja 2 kohustuslikku nurgakivi objekti (st 6 ainepunkti).
 • Kokku 36 krediiti on vaja Master of Finance (investeeringute haldamine) auhinna.
 • Õpilased õpivad kuus teemat igal semestrites 1 ja 2.

Sissepääsu nõuded

 • Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist, eelistatavalt vähemalt teise klassi madalama astme au või samaväärne; JA
 • Miinimum skoor 600 (Total, Verbal ja Kvantitatiivsed skoorid) Graduate Management Sisseastujale Test (GMAT) või miinimum skoor 600 (või selle samaväärsuse vastavalt läbivaadatud Üldine Test) nii verbaalne põhjendus ja kvantitatiivne põhjendus Graduate Record uuringud (GRE).

Kui te ei ole inglise keele kõneleja ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon määrati asutus, kus õppevahend ei ole inglise keel, siis eeldatakse, et ta täidab ülikooli ingliskeelse miinimumnõude vastuvõtmiseks.

Sobivaid kandidaate võib kutsuda osalema vestlustel osalemiseks.

Tasu

Kohalikud üliõpilased: õppemaks on 185 400 HK $ ühe programmi kohta (36 AP)

Mitte-kohalikud õpilased: õppemaks on 248 400 Hollandi kroonine programm (36 ainepunkti)

Viimati uuendatud juuni 2018

Teave kooli kohta

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according t ... Loe edasi

As Asia’s most globally connected city and the gateway to China, Hong Kong offers an unparalleled location to study a business degree. Hong Kong has been named the best city in the world according to a survey by the Economist Intelligence Unit, besides, Hong Kong is also ranked 12th in QS Best Student Cities 2018. Studying in Hong Kong is a good opportunity to experience Asia, and provides a perspective on how China is changing as it integrates into the global environment. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited