Magister Finants

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kraadi ülevaade

 • Pöörake tähelepanu ülemaailmsetele äritegevuse väljakutsetele ja jätkake oma karjääri finantsturgudel, ettevõtete finantsanalüüsil ja investeeringute haldamisel.
 • Osalege meie ülikoolilinnas asuvas tipptasemel Iressi kauplemissaalis finantsturgude simulatsiooniprogrammidega, mis sisaldab turuandmete voogu ja finantsanalüüsi vahendeid - sama tehnoloogiat, mida kasutavad maailma juhtivad pangad ja investeerimisühingud.
 • Tehke 150 tundi tööstustööstust kohaliku või rahvusvahelise organisatsiooni kaudu.
 • Kohandage oma õpinguid, valides valikainete kursused, mis vastavad teie huvidele või ametialase arengu vajadustele, näiteks globaalne pangandus.
 • Juhendab juhtpartnerite juht juhtivpartnerite programmi kaudu.
 • Uurige õppekava, mida on teavitatud maailmatasemel teadusuuringutest rahanduses (1).
 • Kvalifitseerige eelnevate kvalifikatsioonide jaoks täiustatud alale ja täitke oma kraad vaid 1,5 aasta jooksul.
 • University of South Australia ärikool on maailmas esikohal 1% (2) ja QS Stars'i reitingute 2019 tipptaseme eest on talle antud viis tähte.
 • Auastme maailma 150 kõrgeima raamatupidamis- ja finantseerimisasutusega (3).
 • UniSA on nr 1 SA-s äri- ja juhtimisalaste kraadiõppe tulemuste osas (4).

(1) 2018. aasta tipptasemel uurimistöö Austraalias (ERA).

(2) UniSA ärikool on üks vaid kümnest Austraalia ja 187 asutusest, mille on akrediteerinud EQUIS (enam kui 16 500 kogu maailmas). EFMD, oktoober 2019.

(3) 2019 QS-teema auaste.

(4) QILT: Kraadiõppe tulemuste uuringu kogemuste küsimustik 2016-18 - täistööajaga tööhõive näitaja. Ainult avalik-õiguslikud SA-dega ülikoolid.

Snapshot

Master of Finance, siis on varustatud lahendada väljakutseid kiiresti areneva ülemaailmse rahandussektori.

See aste on keskendunud suuresti kogemuspõhisele õppele. Kasutate uues Iressi kauplemissaalis finantsturu simulatsiooniprogramme ja suhtlete ülemaailmse tuletisinstrumentide kauplemisega. Samuti saate oma ärikonsultatsioonide oskusi ja kogemusi täiendada professionaalse ettevõtluspraktika kaudu Austraalias või mujal.

Sul on lõpetaja valmis kõrgemate rollide finantsteenuste sektoris ja olema oskus rakendada praeguse teooria reaalse maailma küsimusi.

Mida sa õpid

Master of Finance koosneb 16 kursustest sellistes valdkondades nagu finantsteooria ja turud, täiustatud investeeringute haldamine ja finantsturgude ökonomeetria. Uuringute raames uuritakse ka kahte valikainet. Üks valikuvõimalusi on 150-tunnine tööstuse paigutus kas Austraalias või välismaal.

Miks on finantsjuht

Nagu lõpetaja, võite olla kindel, et Master of Finance on ülemaailmselt konkurentsivõimeline tase, mida austatakse rahvusvaheliselt selle kvaliteedi ja tähtsuse poolest tööstusele.

Oma õpingutes keskendute edasijõudnutele ettevõtte rahandusele, investeeringute juhtimisele ja käitumisrahastamisele. Te arendate kriitilise ja strateegilise mõtlemise oskusi kõrgelt reguleeritud tööstuse raamistikus. Meie kõrgelt kogenud teadustöötajate juhendamisel tugevdate oma teadus- ja analüütilisi oskusi. Samuti saate valida, kas suurendada oma ärikonsultatsiooni oskusi ja töökogemust 150 tunni jooksul ettevõtlusega Austraalias või välismaal.

Samuti on teil võimalus õppida meie ülikoolilinnas asuvas kaasaegses Iressi kauplemissaalis, mis sisaldab turu andmete voogu ja finantsanalüüsi vahendeid - sama tehnoloogiat, mida kasutavad maailma juhtivad pangad ja investeerimisühingud.

Rikastav õpilaste kogemus

Meie paindlik tarnimine ja õppekavavälised võimalused on loodud vastavalt teie elustiilile, eelistatud õppeviisile ja karjäärihuvidele. Kasuks võivad tulla suve- ja talvekooli intensiivkursused, mentorlus- ja koostöövõimalused tööstusega ning juhtimisoskuste arendamine. Samuti saate uurida kiirendatud Pathways ja otsida programmi tuge meie ettevõtlusüliõpilaste keskusest.

Sinu karjäär

Lõpetajad seda kraadi kasutada oma laia oskusi ja erialaseid teadmisi, et jätkata juhtimise rollid nii kohalikul kui ka välismaal.

Te võiksite kaaluda selliseid rolle nagu kommertspanker, finantsjuht, finantskontrolör, ülemaailmne fondijuht või audiitor sellistes valdkondades nagu:

 • Kommerts- ja investeerimispangandus
 • Ettevõtte riigikassa
 • Vahendamine
 • Valuutafondide haldamine
 • Laenud
 • Ühinemisi ja ülevõtmisi
 • Poliitika või teadusuuringud

Reaalse maailma ühendused

Meie õppejõud on tööstusharu kogenud ja hoiavad tihedaid töösidemeid juhtivate kutseorganisatsioonidega, nagu ülemaailmne riskiprofessionaalide ühendus (GARP) ja Chartered Financial Analyst (CFA) Instituut. See koostöö tagab, et teadmised, mida teie karjäär võtab, vastavad tööstuse dünaamilistele vajadustele ning teie kvalifikatsioon jääb asjakohaseks ja kohaldatavaks.

Õppides saate väärtuslikku tööstuse kogemust tööstusharude paigutamise kaudu Austraalias või rahvusvahelist õppekogemust rohkem kui 60 vahetuspartneri kaudu Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas. Meie lingid UniSA teadusrajatistele tagavad, et teie õppimine on seotud uusimate tehnoloogiate, teooriate ja rahastamisalaste teadmiste rakendustega.

Paigutused ja praktikad ületavad lõhe õppimise ja töö vahel. Meie ühendused tööstusega loovad teile võimaluse kasvada. Need kogemused suurendavad usaldust ärimaailma ja annavad teile konkurentsieelise.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Näita vähem
Adelaide , Adelaide , Adelaide , Adelaide + 3 Rohkem Vähem