Magister Finants

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Finants

Ülevaade

See magistrikraad on suunatud teadustööle ja keskendub õpilaste õpetamisele, kuidas lahendada praktilisi finantsprobleeme, võimaldades õpilastel väärtustada ettevõtet ja edendada sotsiaalset arengut ja arengut.

Õpilased ei saa mitte ainult laialdaselt õpida teoreetilisi teadmisi ettevõtete rahandusest ja varade hinnakujundusest, vaid ka õppida kvantitatiivseid teadustöö oskusi praktiliste probleemide uurimiseks ja analüüsimiseks. Finantsmajandus ja pangandusõpe teevad õpilastele silma finants-ja majandusvaldkonnas. Samal ajal integreeritakse õppimisprotsess tänapäeva ühiskonna aktuaalsetesse tegevustesse, et võimaldada õpilastel finantsturgude käitumist paremini mõista.

Magistriõppes jagatakse traditsioonilist õpetust akadeemiliste seminaride, õpetajate ja külalisõppejõudude arutelude ning finantsturu esindajate kohtumistega, et luua täielik ja praktiline õpikeskkond, mis on tihedalt seotud reaalmaailmaga. .

Magistriõppe programm sobib väga hästi õpilastele, kes soovivad kindlustada teoreetilisi teadmisi, tugevdada kvantitatiivseid uurimis- ja analüüsivõimalusi ning suurendada töövõimalusi. Kursuse eesmärgiks on aidata üliõpilastel oma õpinguid kasutada kõige kaasaegsemaid õpikuid ja materjale finantsvaldkonnas.

Miks valida 西交利物浦大学 magistriõppe finantseerimiseks?

 • Õpilastel on võimalus taotleda Xi'an Jiaotong-Liverpooli Rahvusvahelise ärikooli (IBSS) teadustöö assistendite õpetamist või muid õppeprojekte või kursusi;
 • Õpilased saavad suhelda ettevõtete juhtidega näost näkku ja osaleda kooli korraldatavas vahetusürituses koos kohalike ettevõtete ja ettevõtte poolt korraldatavate erinevate ülikoolilinnakute värbamise tegevustega;
 • Lõpetajad saavad magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist, mille on akrediteerinud Hiina Haridusministeerium.

Teadmised ja oskused

Magistriprogrammi eesmärk on laiendada õpilaste teadmisi järgmistes valdkondades:

 • Kaasaegne finantstehnoloogia teooria ja kuidas rakendada teooriat tänapäeva majandusorganisatsioonide ees seisvate väljakutsete lahendamiseks;
 • Akadeemilised teadmised ja oskused, samuti "pehmed" ettevõtlusoskused, mida tööandjad väärtustavad, nagu emotsionaalne intelligentsus, loovus ja tõhus suhtlemisoskus.

Kursus

Põhikursus

 • Senior Corporate Finance
 • Laiendatud investeerimisteooria
 • Tuletisinstrumentide turg
 • Finantsökonoomika
 • Valuutapangandus
 • Ökonomeetria
 • Ajavahemiku analüüs
 • Alternatiivsed investeeringud ja strateegia
 • Makromajanduslik teooria
 • Paber
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Tööhõive

Selle programmi eesmärk on tõhustada õpilaste konkurentsivõimet ja edasist karjääriarengut erinevates finantssektorites, rahvusvahelised korporatsioonid, investeerimispangad, varahaldusettevõtted, kommertspangad, kaupu ja mittefinantsteenuseid tootvad ettevõtted, valitsusasutused, konsultatsioonifirmad ja muud finantsturgudel tegutsevad finantsinstitutsioonid. Jõu Samal ajal on see programm aluseks ka üliõpilastele doktoriõppe ja akadeemilise uurimistöö jätkamiseks.

tasu

Õppemaks

120 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureuseõppe peamised äriühingud rahanduse, raamatupidamise, majanduse, juhtimise ja teaduse ja tehnika valdkonnas on mõista teatud kvantitatiivseid uurimismeetodeid, statistikat ja ökonomeetria.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem