Magister Finants

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kaheaastane täielikult inglise keeles õpetatav magistriprogramm , mis on mõeldud õpilastele, kes soovivad oma interaktiivses keskkonnas paremini mõista finantsanalüüsi.

KOHALDAGE KOHE!

Lõpetajad töötavad tavaliselt investeerimispankades, erakapitali investeerimisfirmades, varahaldajatel ja mittefinantsasutustel.

Õppekava pöörab erilist tähelepanu ettevõtete rahastamisele, finantskorraldusele ja riskijuhtimisele, kvantitatiivsele varahaldusele, makromajanduslikule analüüsile, kvantitatiivsele kauplemisele ja finantsmäärusele.

Aitame õpilastel leida õige töö pärast lõpetamist on meie pühendumus.

Meie teoreetiliste ja praktiliste seoste kaudu, meie finantsteenuste praktikutega suhtlemisel ja meie infoteenuste pakkujate laboris toimuvate empiiriliste seanssidega on meie MSc kujundatud sujuvaks üleminekuks finantstööstusele.

Karjäärivõimalused

Tööturg finantsturgudel

Funktsiooniga seotud oskused:

 • Erinevat liiki investeeringute riski- ja tagastustegurite analüütik
 • Turutegurid ja reguleerivad piirangud, mis mõjutavad kauplemis- ja juhtimisstrateegiaid
Universéta di Siena fotoarhiiv

Töökohad:

 • Omanik portfellihaldur
 • Kolmandate osapooltega portfellihaldur
 • Finantsturgude kaupleja
 • Analüüsi, kontrolli ja finantsriskide juhtimise ekspert

Funktsiooniga seotud oskused:

Erinevate turusegmentide riski- ja kasumlikkuse tegurid. Portfelli ja kauplemisstrateegiaid mõjutavad turu tegurid ja reguleerivad piirangud. Finantsriskide mõõtmine ja kontrollimine.

Professionaalsed võimalused:

 • Riskijuht
 • Finantskonsultant
 • Turu analüütik
 • Finantsvahendajate juhid
 • Kaupu ja mittefinantsteenuseid pakkuvate ettevõtete finantsjuhtimise juhid

KOHALDAGE KOHE!

Aktiivsed topeltkraadiprogrammid rahanduse magistrantuuris

 • Ljubljana ülikool (Sloveenia) - rahanduse ja rahanduse magister
 • Rumeenia-Ameerika ülikool (Rumeenia) - magistriõpe rahandusministeeriumis

Sisenemise nõuded

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes soovivad kandideerida Laurea Magistrale (magistrikraad) saamiseks, peab olema kraad või ülikooli kolmeaastane diplom või muu välismaalt pärit õpingute kvalifikatsioon, mida peetakse sobivaks ning millel on konkreetsed õppekavade nõuded ja piisav isiklik ettevalmistus, kontrollitud režiimidega mis on sätestatud iga magistrikraadi õppereeglites, milles on kirjas ka konkreetsed pääsukriteeriumid.

Pange tähele, et mõnele programmile võib olla piiratud juurdepääs ja sellele rakendusele võidakse kohaldada sisseastumiskatsed.

Rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad registreeruda esimese tsükli (bakalaureuseõppe - Laurea Triennale) kraadiõppesse, mida õpetatakse itaalia või inglise keeles, või piiramatu juurdepääsuga ühetsükli kraadi University of Siena Giurisprudenzas, saavad kirja saamiseks esitada oma dokumendid veebiplatvormi kaudu aktsepteerimine ülikooli poolt igal õppeaastal määratud tähtajaks.

University of Siena esimesse (bakalaureuseõppe) või teise (magistriõppe) tsükli kraadiõppekavasse registreeruda soovivate rahvusvaheliste üliõpilaste riikliku sisenemise kvalifikatsiooni hindamise veebiplatvormi rakendustel on erinevad ajakavad erinevad kursused. Õpilastel palutakse seda platvormi - http://enrolment.unisi.it/ - perioodiliselt külastada , et näha, millised taotlused on avatud ja millised on tähtajad.

Ülikoolidel ja kõrgkoolidel on õigus ametlikult tunnustada rahvusvahelisi kvalifikatsioone.

Pidage meeles, et see menetlus ei muuda välismaise keskkooli diplomi Itaalia kvalifikatsiooniks.

KOHALDAGE KOHE!

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

Akadeemiline kalender

University of Siena osakonnad on vastu võtnud semestri süsteemi.

Akadeemiline aasta on jagatud kaheks: oktoobrist jaanuarini ja märtsist maini. Iga õppeperioodi lõpus planeeritakse eksami sooritamist.

Kuid igal osakonnal on oma akadeemiline kalender, mis asub osakondade veebisaidil (jaotises "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 soovituslik akadeemiline kalender

Sügisperiood (1. semester)

 • Loenguperiood: 1. oktoober 2020 - 18. jaanuar 2021
 • Eksamiperiood: 21. jaanuar - 1. märts 2021

Kevadine semester (2. semester)

 • Loenguperiood: 4. märts - 14. juuni 2021
 • Eksamiperiood: 17. juuni - 31. juuli 2021

KOHALDAGE KOHE!

Õppemaksud

Toetuse suuruse kindlaksmääramine

University of Siena pakutavate iga kraadiõppesse, magistriõppesse või ühetsüklilistesse magistriõppesse astunud üliõpilaste osamaksusumma määratakse kindlaks järgmiste elementide põhjal:

 • Kategooria, kuhu kraad kuulub;
 • Õpilase lähisugulase majanduslik seisund, mida väljendatakse vahetult õppimisele eelnenud aasta samaväärse majandusliku olukorra näitajaga (ISEE);
 • Sisseastumisaasta;
 • Ülikooli ainepunktid (ECTS ainepunktid) kaheteistkümne kuu jooksul enne 10. augustit.

Õppekursus kuulub ühte järgmistest kolmest kategooriast:

 • Humanitaar-sotsiaaluuringud (USA)
 • Tehnilis-teaduslik (TS)
 • EL reguleeritud tervishoiuteenused (EL)

Märkus: õpilastele, kes on kolmandate riikide kodanikud ja kes ei ole Itaalia elanikud, ja üliõpilastele, kellele ISEE arvutamist ei kohaldata nende lähimate pereliikmete suhtes, võib kohaldada päritoluriigist sõltuvat kohandamise koefitsienti.

University of Siena teeb kättesaadavaks õppetasude arvestamise lehe: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universéta di Siena fotoarhiiv / Shutterstock

KOHALDAGE KOHE!

Tugev rahvusvaheline missioon

Oma kaheksa sajandikuise ajaloo vältel University of Siena viinud mitmesuguseid uuringuid paljudes erinevates kultuurivaldkondades.

Aastate jooksul University of Siena täiustanud oma rahvusvahelistumise strateegiat, eesmärgiga tugevdada oma rahvusvahelisi akadeemilisi suhteid ning meelitada ligi tudengeid ja teadlasi maailma eri paigust.

21. sajandi alguses on see ajalooline institutsioon suutnud lahendada väljakutse, mis on seotud õppimise, teadmiste ja teadusuuringute globaliseerumisega paljude rahvusvaheliste koostööprojektide abil.

Igal aastal sõlmitakse uusi rahvusvahelisi koostöölepinguid ja -projekte, suurendatakse inglise keeles pakutavate kraadi ja kursuste arvu, hoides head positsiooni riiklikus ja rahvusvahelises edetabelis; need on mõned University of Siena tugevad küljed.

Tere tulemast Siena

University of Siena on üks vanimaid ülikoole Euroopas, see on asutatud 1240. aastal.

Selle ajalugu on arenenud koos Toscana kultuuritraditsioonidega keskajast tänapäevani.

Siena asub Toscana südames õrnalt veerevate mägede maastiku keskel. Kolmele järsule künkale ehitatud ja iidsete müüridega ümbritsetud on ainulaadne linn, kus tudengid saavad veeta kasumliku õppeperioodi, mis on täis võimalusi isiklikuks rikastumiseks.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Näita vähem