Magister Finants

Üldine

Programmi kirjeldus

Põhjaliku väljaõppe ja rakenduslike teadmiste omandamine konkurentsieelise kaudu

Master in Finance (MFin), saate põhjalikku koolitust ja väga turukõlblikke oskusi, et saada eelistatud positsioon finantstööstuses. Master in Finance annab meie kraadiõppe üliõpilastele kindlat arusaama finantsjuhtimise põhimõtetest ja nende kohaldamisest ettevõtte finantspoliitika, samuti finantsturgudel. Meie magistriõppe üliõpilased saavad varustatud asjakohaste oskustega analüüsida ja tõlgendada finantstööde arengut.

Programmi eesmärk on tõhustada lõpetaja suutlikkust:
  • Finantsteooriate laialdased rakendused
  • Üksikasjalikud teadmised finantsturgude toimingute ja tegevuse kohta
  • Praktiline ja karjäärile orienteeritud programm
  • Tõhustatud teadmised finantsjuhtimise põhimõtetest ja kohaldamine ettevõtte finantspoliitikale
  • Põhjalik arusaamine finantsturgudest
  • Kohandatud teadmised finantstööstuse erinevate erialade kohta
    Master in Finance programm on tavaliselt lõpule viidud 18 kuud osalise tööajaga õpinguid ja maksimaalne lubatud aeg on 5 aastat. See programm on mõeldud pakkuma õpilastele paindlikkust töötamiseks täistööajaga, samas on võimalik täiendada kraadiõppe kvalifikatsiooni, häirimata nende praegust töökohta.
    />

Kes peaks kohaldama?

Avatud neile, kes on huvitatud jätkama karjääri finantstööstuses ja kes on õppinud oma bakalaureuseõppes rahastamist. Lõpetajad meie magistriõppes Finance on võimelised töötama ametialastes olukordades, rakendades oskusi ja spetsialiseeritud finantsteadmisi, mida nad saavad kogu oma õppe jooksul.


Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International ... Loe edasi

Taylor’s University is a member of the Taylor’s Education Group, which also comprises Taylor’s College, Garden International School, Australian International School Malaysia, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya and Nexus International School Singapore. Since its inception in 1969, Taylor’s has become one of Malaysia’s most successful and reputable private higher education institutions. Taylor’s University offers a myriad of courses in tertiary education, from foundation and diploma, to degree, post-graduate and professional programmes. Näita vähem
Subang Jaya , Kuala Lumpur + 1 Rohkem Vähem