Magister Finants

Üldine

Programmi kirjeldus

Finance on täistööajaga magistriõppe programm, mis toimetatakse inglise keeles. Master in Finance programmi juhitakse vastavalt globaalsetele finantsstandarditele ja on mõeldud õpilastele, kes soovivad avastada rahanduse maailma. Lisaks põhiainetele, nagu strateegiline juhtimine, finantsinstrumentide analüüs, arenenud ettevõtete rahandus, portfellihaldus ja riskijuhtimine, sisaldab programm kursusi edasijõudnute finantsaruandluse, maksustamise, finantsseeria rea analüüsi, finantsturu reguleerimise, finantsandmebaaside kaevandamine.

Õppe jooksul ei omanda õpilased mitte ainult teoreetilisi teadmisi, vaid omandavad ka kvalifikatsiooni, mis võimaldab karjääri teha ettevõttes ja finantsturul. Programm on edasijõudnud, seetõttu leiavad tudengid õpingute ajal ja pärast töö lõpetamist hõlpsasti praktikaprogramme. Programmi valivad rahvusvahelised üliõpilased. Kursusi juhivad nii Poola kui ka rahvusvahelised professorid ja õppejõud.

137499_137470_WUEB-14.jpg Wroclawi majandus- ja ettevõtlusülikool "}" />

Õpilaste profiilid

Rahastamise magistriõppe lõpetajal on väga arenenud erialased teadmised rahanduse (sh raamatupidamise ja finantsaruandluse), finantsriskide juhtimise ja finantsotsuste tegemise valdkonnas. Ta teab, kuidas finantseerimisasutused (sh pangad, kindlustusseltsid, investeerimisfondid ja pensionifondid), ettevõtted ja avalikud asutused teevad täpseid finantsotsuseid.

Ta oskab analüüsida keerukaid majandus- ja finantsprotsesse ning üksusi makromajanduslikul ja mikromajanduslikul tasandil. Ta oskab sügavalt analüüsida ettevõtte ja majapidamise finantsolukorda. Ta mõistab turumajanduse majandus- ja rahandusprotsesside põhjuseid, tagajärgi ja seoseid. Tal on põhjalikud teadmised protsessidest globaalsetel finantsturgudel. Ta oskab tuvastada, mõõta ja juhtida riske finantseerimisasutuses, ettevõttes, avalikus asutuses ja leibkonnas. Ta oskab andmeid analüüsida tehisintellekti vahendite ja kvantitatiivsete meetodite abil.

Tal on kõrgtasemel inglise keele teadmised ja ta suudab suhelda rahanduse alal spetsialiseerunud erialasel tasemel. Pärast programmi läbimist saab ta sooritada CFA eksami, CIMA eksamid ja ACCA eksamid. Ta on valmis töötama kõrgetel ametikohtadel nii finantsasutustes, ettevõtete finantsosakondades kui ka rahvusvahelistes ettevõtetes, sealhulgas töötades välismaal. Ta oskab läbi viia konsultatsioonitegevusi. Ta mõistab täiendõppe vajalikkust. Ta on valmis õppima doktorikraadiks ja kraadiõppeks.

Karjääri väljavaated

 • Finantsnõustaja.
 • Finantsjuht.
 • Finantsjuht.
 • Riskijuht.
 • Pangaspetsialist.
 • Kinnisvara hindaja.
 • Finantsanalüütik.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Ajakava

Registreerimine toimub 1. juunist 2020 kuni 16. augustini 2020.

Selle tähtaja jooksul on kandidaadid kohustatud:

 1. Registreeruge registreerumissüsteemis.
 2. Makske registreerimistasu 85 PLN registreerumissüsteemis näidatud individuaalsele pangakontole.
 3. Täitke vorm andmetega, laadige alla fotod, valige õppeprogramm, lisage vajalikud dokumendid.
 4. Pärast dokumendi kontrollimise positiivse tulemuse kohta teabe saamist makske esimese poolaasta õppetasu värbamiskomisjoni näidatud erikontole.
 5. Edastage värbamiskomiteele kõik dokumendid koos koopiate ja vandetõlgetega poola keelde. Tähtaeg on 28. september 2020, kell 15.00 Oluline on dokumentide kättetoimetamise kuupäev, mitte saatmiskuupäev.

Pange tähele: dokumendid tuleb kohale toimetada postiga või kullerteenusega.

Ärge saatke dokumente enne värbamiskomisjoni otsust õppima lubamise kohta.

Kursuse juht

Professor Katarzyna Kuziak

e-post: katarzyna.kuziak@ue.wroc.pl

Viimati uuendatud juuli 2020

Teave kooli kohta

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Loe edasi

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Näita vähem