Miks meid?

Master Studies in Finance on ainus programm Poolas, millel on EPAS-i akrediteeringud, regulaarsete magistriõpingute jaoks. EPAS on rahvusvaheline programmide akrediteerimissüsteem, mille on välja töötanud Euroopa juhtimisarenduse fond (EFMD). See kinnitab meie programmi tippkvaliteedi, tagades kõigile meie õpilastele oma diplomite rahvusvahelise tunnustamise. EPASi standardid ja kriteeriumid hõlmavad kõiki programmide väljatöötamise aspekte, sealhulgas programmide väljatöötamise, tarnimise ja kvaliteedi tagamise kõrgemaid rahvusvahelisi standardeid. See rõhutab meie ainulaadsust, praktilist tähtsust meie programmi, samuti suurt ärikultuuri ja rahvusvahelistumist. Praegu on sellel kõrgeima kvaliteedimärgi all ainult 97 parimat programmi tuhandetest kogu maailmast.

Ainult finantsõppe magistriõppes ühendab CFA Partnerprogramm programmi CFA programmi kandidaadi teadmiste õppekava, mis võimaldab üliõpilastel selle programmi täiendada ja valmistuda Chartered Financial Analyst (CFA) eksami läbiviimiseks. Programm samal ajal. See kombinatsioon võimaldab edukatel üliõpilastel finantssektorisse sisenemisel või nende karjääri parandamiseks soodsas olukorras. CFA Instituut on ülemaailmne organisatsioon, mis hõlmab maailma suurimat investeeringute spetsialistide ühendust. See pakub mitmesuguseid haridus- ja karjääriallikaid, sealhulgas kõige prestiižikamaid ja ülemaailmselt tunnustatud nimetusi rahanduse valdkonnas. Me oleme ainus CFA partner Kesk-Euroopas.

Finantsuuringud on üks väheseid Euroopa programme, mis on sertifitseeritud koostöös Chartered Institute of Management Accounting (CIMA), mis võimaldab meie õpilastel saada CIMA-sertifikaadi (magistri tasemel juhtimisarvestuse diplom), vabastades sellest moodulieksami ja läbides ainult ühe välise eksami, mille ettevalmistamist hõlbustatakse professionaalse õppematerjali ja ülikoolilinnakute ürituste kaudu. Kutsetunnistused on see, mida tööandjad otsivad. Samuti annavad meie õpilastele ainulaadse võimaluse laiendada horisonte ja kinnitada teadmisi rahvusvaheliselt.

Magistriõpet rahanduses akrediteerib ka Chartered Certified Accountants Association (ACCA). Meie õpilased osalevad akrediteeritud kursustel ja eksameid võtavad vastavalt ACCA standarditele, mis võimaldab neil saada erandeid osaliselt ACCA eksamitelt (põhialuste tase). Meie õpingute lõpetajad ühendavad maineka ülikooli diplomi professionaalse ACCA kvalifikatsiooniga, mida austavad Poola ja kogu maailma tööandjad.

Meie akrediteeringud ja partnerlus tagavad meie õpilastele parima võimaliku õpikogemuse ja meie lõpetajate jaoks suurepärased töövõimalused. Me oleme kõrgelt kõrgemad kui riiklikud keskmised üliõpilased, meie lõpetajad leiavad töökohti vähem kui kuu jooksul ning palga, töömahu ja arenguperspektiividega rahulolu on riigi seas kõrgeim (vt meie õpilaste ja lõpetatud uuringute uuringut 2015)!

Magistriõpe finantsides toimub juhtimise, infotehnoloogia ja rahanduse teaduskonnas (Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów) ning see on suunatud Poola ja välisriigi õpilastele. Programmi õpetatakse inglise keeles maailma tipptasemel ülikoolide standarditega, kus osalevad välisõppejõud.

CFA partnerlus

CFA Instituut on ülemaailmne organisatsioon, mis hõlmab maailma suurimat investeeringute spetsialistide ühendust. See pakub erinevaid haridus- ja karjääriallikaid, sealhulgas Chartered Financial Analyst (CFA) nimetusi. See on juhtiv hääl õigluse, turu tõhususe ja investorite kaitse üleilmsetel teemadel.

CFA programmi partnerlus viiakse vastavusse ebaõnnestumistega Master in Finance programmis CFA programmi kandidaatide keelega teadmiste õppekavaga, mis võimaldab üliõpilastel seda programmi täita ja samal ajal ette valmistada CFA programmi. See kombinatsioon annab õnnestunud õpilastele soodsasse positsiooni, kui nad soovivad minna finantstööstusele või parandada oma karjääri.

CFA Instituudi stipendiumid üliõpilaste jaoks on algatus toetada üliõpilasi, kes soovivad registreeruda CFA eksami 1. tasemele. Stipendiumi saajad maksavad ainult 225 USD eksamitasust, selle asemel, et see oleks ligikaudu 1200 USD. Magistriõppe üliõpilastel Finance on eelis saada stipendiume. Kui mõned õpetlased jäävad, võib kaaluda teisi Wroclaw University of Economics õpilasi.

CIMA partnerlus

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) asutati Londonis 1919. aastal ja on praegu suurim juhtimisarvestuse valdkonna ekspertide kutseorganisatsioon. Praegu on CIMA-l 203 000 liiget ja üliõpilast 173 riigis. CIMA viib läbi kvalifitseeruvaid eksameid ja väljastab rahvusvahelisi tunnistusi. CIMA koos AICPAga on loonud ka globaalselt tunnustatud pealkirja - CGMA - Chartered Global Management Accountant.

Instituut kasvab kiiresti, töötab pidevalt kogu maailma tööandjatega ja annab välja erialateadmised ja -aruanded juhtimise ja rahanduse valdkonnas. Hetkel on CIMA-l üle maailma üle 243 eksamikeskuse.

Juhtimisarvestus on oluline osa ettevõtte juhtimisest, see annab andmeid ja teavet, mis on vajalik praeguste ja strateegiliste otsuste tegemiseks ettevõtte kasumlikkuse kohta. Vastupidiselt finantsarvestusele keskendub juhtimisarvestus peamiselt tulevikku suunatud teabele, mis aitab planeerimisprotsessis.

Küsimused?

Kui teil on küsimusi, võite meiega ühendust võtta: olga.rutkowska@ue.wroc.pl

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Wroclaw University of Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date