Magister Finants

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Finance on täistööajaga üheaastane programm, mis pakub kõrgelt arenenud kvalifikatsiooni finantsvaldkonnas pluss üks aasta uurimistöö ja kirjutamise väitekirja. See on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata karjääri finantsteenuste sektoris või ettevõtte finantseerimise valdkonnas.

See programm annab teile tugeva tausta teoreetilistel alustel rahastada, pakkudes intensiivset rakenduskoolitust, mille eesmärk on arendada oskusi aktiivseks suhtlemiseks rahandusmaailmas.

Resultado de imagem para financial times european business schools ranking 2018master-in-fin%20Financial%20Times_1.png

Eduniversal_completo.jpg

Miks valida magistriõppekava (MSc) rahandusministeeriumis IBSis?

Rahvusvaheline magistrikraad rahanduses on täistööajaga kaheaastane programm, mis pakub kõrgelt kvalifitseeritud kvalifikatsiooni finantsvaldkonnas. See on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata karjääri finantsteenuste sektoris või ettevõtte finantseerimise valdkonnas. Master's in Finance annab teile tugeva tausta teoreetilisi aluseid rahastamiseks pakkudes intensiivset rakenduslikku koolitust, mille eesmärk on arendada oskusi aktiivseks suhtlemiseks rahanduse maailmas. Meie lõpetajad on teeninud suurepärase maine ettevõtte sektoris nende silmapaistva kvantitatiivsete ja tehniliste oskuste eest.

IBSi magistriõppesse õppimine pakub teile järgmist:

 • Tõhustatud karjäärivõimalused. Lõpetajad õpivad edukalt omandatud oskusi ja teadmisi, mis on saadud nende valimisalast karjääri alustamiseks. Master of Finance on heaks kiidetud CFA Instituudi ülikooli tunnustamise programmi. See staatus antakse asutustele, mille kraadiprogrammide hulka kuulub vähemalt 70% CFA kandidaadi teadmiste kogust (CBOK), mis annab õpilastele tugeva aluse CBOK-s ja suudab neid CFA eksamitel osaleda.
 • Spetsialiseerumine ja paindlikkus: pool kursustest on valikained, mis võimaldavad õpilastel programmi kohandada nii, et see keskenduks valdkondadele, mis on eriti olulised valitud karjäärile.
 • Esmakordne finantskogemus: programmi ajal toimub finantseerimise päevakord, mis pakub ettevõtete korrapäraseid tutvustusi, finantsinfosüsteemide seminare nagu Bloomberg ja Reuters ning juhtumianalüüse.
 • Rahvusvaheline kogemus. Madridi keskpäeva nädalas elatud viibimine annab õpilastele otsese kontakti kohaliku finantssektori ettevõtetega ja institutsioonidega ning pakub neile täiendavat rahvusvahelist mõju .
 • Võta ühendust maailmaklassi õppejõududega: Rahandusosakond koosneb finantsinstitutsioneerimise valdkonna juhtidest, kes on avaldanud mõnes maailma kõige silmapaistvamas ajakirjas. Nad pakuvad õpilastele tipptasemel haridust rahanduses klassides, mis panevad lisatasu selle kohta, kuidas oma teadmisi tegelikkusele kohandada.
 • Ettevalmistus äriringkondadele: programmi kestel saavad õpilased osaleda isiklike pehmete oskuste arendamise programmis ja karjäärijuhtimise koolituses, mille eesmärk on täiendada oma globaalseid oskusi, parandades nende väljavaateid edukaks edaspidiseks karjääriks.
 • Finantsandmete labor: Euroopa koolide hulgas on IBS üks kõige laiaulatuslikumaid finantsandmebaasid - ressurss, mis sisaldab tasuta juurdepääsu Wharton Research Data Servicesile, Compustatile, Worldscope'ile, CRSP-le ja täielikele infosüsteemidele nagu Bloomberg ja Reuters. Tänu oma finantsandmebaasile saavad õpilased teha andmeid, simuleerides ja modelleerides, rakendades teooriat reaalsele finantsmaailmale ja arendades rakenduslikke projekte, kasutades unikaalseid andmekogumeid.

Kaasaegse ettevõtte globaliseeruv iseloom tähendab seda, et ettevõtted püüavad üha enam värvata juhte, kellel on spetsiaalsed rahvusvahelised teadmised ja vajalikud oskused kõrgelt mitmekultuurilises ja globaalses keskkonnas.

ISCTE Business School on üks juhtivaid ärikoolisid Portugalis ja pakub teile võimaluse omandada rahvusvahelise juhtimise oskused mitmekultuurilises keskkonnas.

Programmi õpetatakse inglise keeles ja see on avatud rahvusvaheliselt orienteeritud üliõpilastele bakalaureusekraadiga juhtimise valdkonnas või vastava kogemusega rahvusvahelises äris. See väga konkurentsivõimeline akadeemiline programm valmistab õpilasi tegutsema ülemaailmsetes äriettevõtetes ja rahvusvaheliselt ühendatud organisatsioonides.

Õppemaks 2020/2021

Õppetasud rahvusüliõpilastele 2020/2021

Õppemaks
1. aasta 5 950 eurot
2. aasta (väitekiri / projekt) 1,950 eurot

Esimesel aastal võib õppemaksu maksta ühekordselt või üheksa osamaksena.

Õppetasud rahvusvahelistele tudengitele * 2020/2021

Õppemaks
1. aasta 7 000 eurot
2. aasta (väitekiri / projekt) 2 800 eurot

Rahvusvahelistel üliõpilastel tuleb eeldatavasti maksta kogu tasu iga aasta eest ühekordse summana registreerimisel. Need õppemaksud sisaldavad:

 • Parima 30 kandidaadi (25 sissepääsuvoorust 25) reisimine ja majutus majutati Ameerika Ühendriikide Delaware'i ülikooli mikrostruktuuri, kauplemise ja Bloombergi programmi magistriõppesse;
 • Tasuta juurdepääs kõigile IBS-i rajatistele ja üldteenustele.

* Rahvusvahelise üliõpilase staatust rakendatakse õpilastele:
- ei ole Euroopa Liidu liikmesriigi kodanikud;
- kellel on mõne muu liikmesriigi kodakondsusest erinev välisriigi kodakondsus ja kes elab seaduslikult Portugalis vähem kui kaks aastat katkematult 31. augustil aastal, mil nad soovivad liituda ISCTE ja lastega, kes elavad koos nendega seaduslikult **;
- Kodakondsus ei ole aafrika portugali keelt kõnelev riik, PALOP ( ISCTE -IUL haldusnõukogu arutelu käigus). Rahvusvahelised üliõpilased peavad igal õppeaastal tasuma kogu õppemaksu ühekordse sissemaksega.
** Portugalis elamisaja skooride puhul ei kuulu õppimiseks elamisloa saamine.


Kandideerimisprotsess 2020/2021

 • Bakalaureusekraad, mille annab välja ülikool või kõrgkool;
 • Inglise keele oskus;
 • Hageja GMATi või GRE eksami tulemused, kuigi mitte kohustuslikud, võivad suurendada nende võimalusi aktsepteerida;
 • Kaks soovituskirja;
 • Motivatsioonikiri;
 • CV;
 • Diplom ja retseptide ärakiri.

Dokumentatsioon

Vastuvõtukeskuse taotlusel tuleb saata (paberkoopiad ja failid skannitud dokumentidega):

Koopia oma ametlikust bakalaureuse kraadist ja kõik muud taotlusvormis mainitud kraadid (vajaduse korral); * kursuste ja märkide akadeemilised ärakirjad (kui on kohaldatav); kaks originaalset fotot. Teie ID-kaardi või passi koopia (ja vajadusel ka fiskaalpiirkonna number) ) GMAT skoor - vabatahtlik *

* Juhtudel, kui diplomit pole saadaval, kuid lõpetamist oodatakse enne 2020. aasta septembrit - palume õpilastel allkirjastada pühendumuse deklaratsioon. Bakalaureuse diplom tuleb esitada hiljemalt septembri keskel.

* GMAT-skoori esitlus võib teie taotlust väärtustada ja võib teatavatel juhtudel olla kohustuslik.

Katsetulemused saadavad otse ETS-i (haridusalase testimise teenistuse) ISCTE ärikoolile.

Kontaktid

Vitor Reis
masters.ibs @ ISCTE -iul.pt
Tel .: (351) 210 464 225

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to ... Loe edasi

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to the corporate world are a distinctive feature of our School. Since the outset, IBS has relied on the support of invited faculty from the business world whose collaboration has provided valuable input for our curricula. Näita vähem
Lissabon , Orlando + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud