Master in Finance on kaheaastane täistööajaga programm, mis on täielikult õpetatud inglise keeles ja mis on kavandatud Bologna protokolli eeskirjade kohaselt. Programm pakub teaduslikku ja erialast ettevalmistust ettevõtte finants- ja finantsturgude valdkondades, mis sobivad neile, kes kavatsevad rahastada oma teaduslikku ja tehnilist haridust.

Programmil on paindlik struktuur nii õppekava kui ka kestuse osas ning õpilastele paindlikkus kohandada valikained oma isiklike huvide ja karjäärivõimalustega. Magistriprogramm lõpeb väitekirja, projekti töö või erialase praktika ettevalmistamisega, millest kõik on õppejõu teadusliku järelevalve all.

Master of Finance pakub täiustatud ja uuenduslikku teise klassi õppetööd, mille kvaliteeti tagab kooli õppejõud, mis koosneb kõrgelt kvalifitseeritud akadeemilisest töötajast, kellel on ulatuslik ja asjakohane kogemus juhtimis- ja nõustamistegevuses. See põhineb ajakohastel õppemeetoditel, sealhulgas kontseptsioonide ja teoreetiliste mudelite tutvustamisel ning juhtumiuuringute ulatuslikul kasutamisel.

Kandidaadid peavad olema kättesaadavad nõudlikule täiskoormusega programmile, päeva jooksul töötavatele klassidele ja ulatuslikule täiendõppele. Programmi teine ​​aasta võib olla kokkusobiv professionaalse tegevusega.

Magistriõppeprogramm FEP (U.Porto) on osa QTEM-i kvantitatiivsetest majandus- ja juhtimisvõrgustikest, mis hõlbustavad parimate üliõpilaste juurdepääsu välismaale õppimiseks ja töötamiseks QTEM Master võrgustikus, mis kogub prestiižseid akadeemilisi ja ettevõtte partnereid.

Eesmärgid

Master in Finance on täiskoormusega MSc. mille eesmärgiks on finantsturgude ja ettevõtete finantseerimise spetsialistide koolitamine, pakkudes analüütilisi ja tehnilisi oskusi, mis on vajalikud kutsetegevuseks rahandusvaldkonnas, mis muutub üha nõudlikumaks. Programm tagab piisava tasakaalu teooria ja praktika vahel ning avab õpilastele uusi ja keerulisi reaalmaailma rahalisi probleeme, edendades lahenduste ja otsuste tegemist, mis põhinevad põhialuste, mudelite ja uusimate tehnikate puhul rahanduses.

Sihtgrupp

Kandidaatidel peab olema juhtimise, majanduse või sellega seotud valdkonna diplom ja inglise keele oskus. Programm sobib neile, kes soovivad omandada oskused, mis on vajalikud karjääri arendamiseks rahanduses. See sobib ka neile, kes vajavad piisavat teaduslikku koolitust kraadiõppe läbimiseks. Töökogemus ei ole eeltingimus. Kandidaadid peaksid olema kättesaadavad täistööajaga programmis.

Edetabelid

Master in Finance on 32. kohal Eduniversal Best Magistriõpe Ranking 2015-2016 parimatest programmidest Corporate Finance Lääne-Euroopas.

CFA

Magistriõpe rahandusministeeriumis on vastu võetud CFA Instituudi ülikooli tunnustamise programmis. See staatus on antud neile asutustele, kellel on vähemalt 70% CFA programmi kandidaadi teadmiste kogust (CBOK), mis annab õpilastele tugeva aluse CBOK-s ja annab neile hea positsiooni CFA eksamitel osalemiseks.

Stipendiumid

Master in Finance on õigus anda kolmele CFA programmi teadlikkuse stipendiumile õpilastele igal eelarveaastal, nagu on kirjeldatud teadlikkuse stipendiumi ametlikes eeskirjades.

Kaks kraadi

FEP ja Kozminski Ülikool (Poola) on allkirjastanud kaheastmelise kokkuleppe oma magistriõppe rahastamisprogrammides. FEP-sse kandideeritud üliõpilased võivad taotleda kahe kraadiõppe programmi ja saada kaks magistriõpet, üks FEP-st ja üks Kozminski. Kozminski Ülikool on Triple Crown Ülikool (AACSB, EQUIS ja AMBA akrediteeritud). 2015. aasta lõpuks on kõigil 73 majandus-, juhtimis- ja ettevõtluskoolide koolidel kolm rahvusvahelist akrediteeringut. Kozminski Ülikool kuulub Financial Times'i Euroopa ettevõtete koolide edetabelisse 45 ülikooli. Lisaks on Kozminski 18. koht Financial Timesi reitingus "50 parimat rahandusalast magistriõpetust maailmas".

Iseloomustused

"FEP-i finantsõppe magistrandi praeguse üliõpilasena leidsin, et programm on üsna keeruline ja intensiivne, kuid siiski uuenduslikult uuenduslikult ja rahuldust pakkuv. Kariibi mere väikesest riigist teadsin, et kui ma tahan oma karjääri jätkata, olen ma peaksin jätkama oma õpinguid rahvusvahelisel tasandil. FEP oli minu esimene valik, sest see on üks Portugali tippkoolidest ja ka minu esivanemad Portugalist lahkusid. Sellel päeval FEP-i kraad ei ole pettunud, vaid on minu ootustele oluliselt ületanud. Inimeste külalislahkus, personali professionaalsus ja programmi sisu näitavad mulle, et FEP-s õppimise otsus oli üks parimaid, mida ma kunagi teinud olen. "

Phil Rose, Antigua ja Barbuda

"Porto majandus- ja juhtimiskooli ülikooli rahandusminister lubas mul välja töötada tugeva aluse tulevasele karjäärile finantssektoris. Programm ei andnud mulle mitte ainult vajalikke tehnilisi teadmisi, vaid ka mitmeid võimalusi selle rakendamiseks. nagu FEP Finance Club. Viimasena võin ma ka parandada oma pehmeid oskusi, samuti spetsialiste võrgustikku, mis levitatakse maailma kõige olulisemate finantsinstitutsioonide kaudu. "

David Novo, MiF-i lõpetanud

Taotlused

1. kõne: 2. jaanuar kuni 1. märts 2019

2. * kõne: 12. august kuni 22. august 2019. a

* Ainult vabade töökohtade jaoks mõeldud programmide puhul.

Rakendused veebis: www.fep.up.pt

Kontakt: gmc@fep.up.pt

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust University of Porto School of Economics and Management.is »

Viimati uuendatud Detsember 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Master in Finance