EFMD Epas Accredited
4243_rsz_4171_img_0457.jpg
Ülevaade ettevõtete finantseerimisest, investeeringutest ja optsioonide hinnastamisest

Rahastamise magistriprogrammi üliõpilased arendavad spetsialiseerumist ettevõtete finantseerimise ja investeeringute valdkondadele, näiteks aktsiate ja võlakirjade hindamine, finantsturud, optsioonide hinnakujundus, kapitali eelarvestamine, kapitali maksumus, pikaajaline fiskaalpoliitika ja muud. kaasaegse rahandusega seotud teemad.

Suurepärased karjäärivõimalused

Raamatupidamise ja rahanduse eriala lõpetanute karjäärivõimalused on suurepärased kogu maailmas ning rahanduse magistriõppe lõpetanud on olnud karjääris Soomes ja rahvusvaheliselt väga edukad:

  • 52% meie õpilastest leiab töö enne kooli lõpetamist
  • Meie lõpetajaid värbas üle 100 ettevõtte
  • Keskmine palk pärast kooli lõpetamist 3500 EUR
  • 71% eelmise aasta lõpetanutest töötab täisajaga

Kõrge kvaliteet

Programm on ainus EPAS-akrediteeritud finantsprogramm Soomes, teine CFA-ga seotud finantsprogramm Soomes ja neljas CFA-ga seotud finantsprogramm Põhjamaades. Rahvusvaheline EPAS-i akrediteerimine on ülikooli äriõppe kvaliteedi märk ja rahanduse magistrikraadi lõpetanud on olnud karjääris väga edukad nii Soomes kui ka rahvusvaheliselt. Lisaks on kõrgekvaliteedilised teadusuuringud ja teaduslik õpetamine viinud raamatupidamise ja rahanduse osakonna Euroopa parimate uurimiskeskuste hulka, edetabeli number 10 Euroopas ja number 1 Põhjamaades.

Prantsusmaal on IESEG School of Management (kolmiks akrediteeritud kool) ja Rootsi Umeå ülikool (AACSB akrediteeritud kool). See tähendab, et saate kraadi omandada kahes riigis korraga. 66% meie õppejõududest on rahvusvahelised ja meil on külalisprofessorid kõrgelt hinnatud asutustest, näiteks Manchesteri ärikool, St. Galeni ülikool ja Hankeni majanduskool.

106412_vy_valmiit_300ppi_155b.jpg

Vastuvõtmise protsess

Et teil oleks õigus saada magistriprogrammi rahandusministeeriumis, oleksite juba saanud oma bakalaureusekraadi vastavas valdkonnas, nagu ärijuhtimise, matemaatika või statistika. Õppekava juhib magistriõppe majandusteaduskonna ja ärijuhtimise kraadi ja seda saab lõpetada kahe aasta jooksul. Programmi tarbeks on 20 üliõpilast ja rakendusperiood on umbes detsember - jaanuar igal aastal.

University of Vaasa ei toimu sisseastumiseksameid rahvusvahelistele magistriõppekavadele. Vastuvõtuotsused tehakse nõutavate dokumentide alusel, hinnates iga täielikku taotlust eraldi ja valides parima kvalifikatsiooniga töötajad.

Finantseerimise magistriprogrammi õppemaks on 12 000 eurot. Lisaks õppetasule peavad üliõpilased maksma üliõpilasesinduse liikmemaksu umbes 140 eurot õppeaastas. University of Vaasa on saadaval stipendiumid üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu magistrantuuris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust University of Vaasais »

Viimati uuendatud Oktoober 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
12,000 EUR
õppeaasta kohta
Deadline
jaan 24, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 24, 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 24, 2020
End Date

International Master’s programmes in business – University of Vaasa