UC San Diego Radhi juhtimiskoolis STEM-i määratud magistriõppe programm valmistab lõpetajaid silmitsi finantssektori ees seisvate oluliste väljakutsetega.

Rady Schooli rahandusministeeriumi lõpetajatele on tagatud positsioonid selliste organisatsioonidega nagu Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Altegris, CITIC Securities, Drobny Capital, Rayliant Global Advisors, Gurtin Municipal Bond Management, PhoenixMart, Meritco Teenused, Dimensional Fund Advisors, UBS ja Stanford Ülikool.

Econometricsi kodu

Rady Schoolil on ainulaadne positsioon, pakkudes finantsmajandust, mis rõhutab kvantitatiivseid meetodeid, empiirilist tööd ja finantsökonoomikat. UC San Diego on rikkalik kogemus empiirilise ja teoreetilise ökonomeetriaga. UC San Diego teaduskonna teadustööst saadi välja mõned kõige levinumad empiirilised mudelid. Spetsiaalsete empiiriliste andmetöötlusmeetodite rõhuasetused eristavad Rady Schooli finantsmajandust finantskorralduse spetsialiseerunud programmidest.

Meie teaduskond moodustas tööstuse

Rady School of Management's Master of Finance määrastab range, praktiline koolitus valmistab lõpetajad viivitamatult kaasa keskkondades, kus kvantitatiivsed ja analüütilised oskused on lisatasu.

Õppige tipptasemel meetodeid, et analüüsida "suuri andmeid" finantsotsuste tegemiseks ja riskijuhtimiseks. Programmi rõhuasetus kvantitatiivsetele mudelitele ja meetoditele tagab lõpetajatele võimaluse töötada välja innovatiivsed lahendused keerulistele probleemidele, millega silmitsi seisavad finantssektor.

Kui olete valmis seda programmi rakendama, saate seda siin teha.

Sisseastujale

Master of Finance kandidaadid on erakorralised kvantitatiivsed oskused, suur huvi analüütiliste aluste rahastamise ja riskijuhtimise ja soovi avaldada mõju finantssektoris.

Ajakava valikud

Õpilasel on võimalus lõpetada programm ühe aasta jooksul või valida programmi lõpule viieteistkümne kuu jooksul, valides suvise praktikaga otsimise ja seejärel tagasi kvartali lõpuks Rady.

Karjäär Finance

Ettevõtte, tööstuse ja majandustingimuste prognooside ja finantsriskide juhtimise oskustega spetsialistide finantseerimine on nõudlus kogu maailma investeerimisasutustes. Ameerika Ühendriikide töö- ja statistika büroo loodab, et ettevõtte riskijuhtimise valdkond kasvab järgmisel kümnendil keskmiselt 13 protsendini. Pikaajalisemateks karjäärivõimalusteks võivad olla, kuid mitte ainult, peamine riskiametnik, peaarhitekt, riskijuhid ning pankade ja investeerimispankade, börside, varahaldusettevõtjate, investeerimisfondide, riskifondide, kindlustusseltsid, erakapitali investeerimisfirmad, suurettevõtted, reitinguagentuurid ja reguleerivad asutused.

Ökonomeetria ja empiirilise rahanduse alused

Programmis rõhutatakse empiirilise finantseerimise, kvantitatiivsete meetodite, finantsökonoomika, andmete analüüsi ja riskijuhtimise ranget koolitust. Õpilastel on kindel alus ökonomeetrilisel modelleerimisel ja empiirilisel rahastamisel. See programm vastab kasvavale nõudlusele lõpetajate jaoks, kes suudavad mõista ja rakendada finantsmudeleid ning uuendada ja täiustada praeguseid empiirilisi meetodeid, kasutades struktureeritud ja mittestruktureeritud andmeid.

Õppekava koosneb neljast põhikursusest, kaheksast 4-osakestest valikainete kursustest ja 4-osakestest kivikestest. Samuti on kohustuslik eellepingu orienteeritus ligikaudu 2 nädalat enne sügisel kvartalit.

Uuringu kava tuleb lõpule viia nelja järjestikuse kvartali jooksul, mis on üks täispikk aasta, sealhulgas suve kvartal.

Nõutavad põhikursused

Valikainete kursused

Master of Finance üliõpilased peavad täitma 32 ühikut pakutud valikainete kursused, sealhulgas kursuste Professional Development. Võimalike valikained:

Professionaalne areng

Master of Finance üliõpilaste täielik kursuste keskendudes professionaalse arengu.

Nurgakivi

Master of Finance nurgakiviks on projektipõhine kursus; õpilased täidavad projekti, mis näitab õppimise kohaldamist Master of Finance kuni finantsandmete või riskijuhtimise projekti või algatusel.

Õpilasena valite oma projekti jaoks fookusala, mis võimaldab teil süvitsi mõnda teemat või huvipakkuvat probleemi välja mõelda ja näidata oma oskusi ja teadmisi. See võib olla teie enda kogemuste või töökoha projekt või keskenduda piirkonnale, kus olete huvitatud karjääri ülesehitamisest pärast lõpetamist. Võite töötada kaasõpilaste meeskonnaga või individuaalselt.

Programmi kolmandas kvartalis saate välja töötada oma projektiettepaneku Applied Finance Project'ile, määratledes vastatava küsimuse, andmed ja metoodika, mida te kasutate, ja mida te projektist õppida kavatsete. Konsulteerimine õppejõududega on protsessi oluline osa ja tagab, et rakendusfirma projekt on erakorraline õpikogemus.

Kui üliõpilasel ei ole teemat asjakohase või asjakohase ulatuse kohta, esitatakse võimalikud projektid.

Kui olete valmis seda programmi rakendama, saate seda siin teha.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Rady School of Management

Vaata veel 2 kursust Rady School of Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 15 kuud
Päevane õpe
Price
59,904 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Advice for Master of Finance Students

Rady Master of Finance Program Overview