Magister Finants

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

STEM määratud rahanduse magistriprogramm UC San Diego Rady School of Management valmistab lõpetajaid ette finantssektori ees seisvate oluliste väljakutsete lahendamiseks.

Rady Schooli rahandusministeeriumi lõpetajatele on tagatud positsioonid selliste organisatsioonidega nagu Goldman Sachs, JP Morgan Chase, Altegris, CITIC Securities, Drobny Capital, Rayliant Global Advisors, Gurtin Municipal Bond Management, PhoenixMart, Meritco Teenused, Dimensional Fund Advisors, UBS ja Stanford Ülikool.

Econometricsi kodu

Rady koolil on ainulaadne võimalus pakkuda rahanduse magistrit, mis rõhutab kvantitatiivseid meetodeid, empiirilist tööd ja finantsökonomeetriat. UC San Diegos on rikkalikud empiirilise ja teoreetilise ökonomeetria traditsioonid. Mõned kõige laialdasemalt kasutatavad empiirilised mudelid, mis on välja töötatud UC San Diego teaduskonna uuringute põhjal. Rõhuasetus rangetele empiirilistele andmepõhistele meetoditele eristab Rady kooli rahanduse magistranti finantskorraldusprogrammidele spetsialiseerunud programmidest.

Meie teaduskond moodustas tööstuse

Rady School of Management 's magistrikraad pakub ranget, praktilist koolitust, mis valmistaks koolilõpetajaid ette kohe panustama keskkondadesse, kus kvantitatiivsed ja analüütilised oskused on esmaklassilised.

Õppige tipptasemel meetodeid, et analüüsida "suuri andmeid" finantsotsuste tegemiseks ja riskijuhtimiseks. Programmi rõhuasetus kvantitatiivsetele mudelitele ja meetoditele tagab lõpetajatele võimaluse töötada välja innovatiivsed lahendused keerulistele probleemidele, millega silmitsi seisavad finantssektor.

Kui olete valmis seda programmi rakendama, saate seda siin teha.

Sisseastujale

Master of Finance kandidaadid on erakorralised kvantitatiivsed oskused, suur huvi analüütiliste aluste rahastamise ja riskijuhtimise ja soovi avaldada mõju finantssektoris.

Ajakava valikud

Õpilasel on võimalus lõpetada programm ühe aasta jooksul või valida programmi lõpule viieteistkümne kuu jooksul, valides suvise praktikaga otsimise ja seejärel tagasi kvartali lõpuks Rady.

Karjäär Finance

Investeerimisasutustes kogu maailmas on nõudlust rahandusspetsialistidelt, kes oskavad koostada prognoose äri, tööstuse ja majandustingimuste kohta ning finantsriskide juhtimiseks. Ameerika Ühendriikide töö- ja statistikabüroo eeldab, et ettevõtte riskijuhtimise valdkond kasvab järgmisel kümnendil keskmiselt 13 protsenti. Pikemaajalised karjäärivõimalused võivad hõlmata, kuid mitte ainult, riskijuht, finantsjuht, riskijuhid ning pankade ja investeerimispankade, börside, varahaldusettevõtete, investeerimisfondide, riskifondide riskijuhtimise juhid, kindlustusseltsid, erakapitalifirmad, suured korporatsioonid, reitinguagentuurid ja regulaatorid.

Ökonomeetria ja empiirilise rahanduse alused

Programm rõhutab ranget koolitust empiiriliste rahanduse, kvantitatiivsete meetodite, finantsökonomeetria, andmete analüüsi ja riskijuhtimise alal. Õpilastele antakse kindel alus ökonomeetrilises modelleerimises ja empiirilises rahanduses. See programm rahuldab kasvavat nõudlust lõpetajate järele, kes on võimelised aru saama ja rakendama finantsmudeleid ning uuendusi ja täiustamist praeguste empiiriliste meetodite abil, kasutades struktureeritud ja struktureerimata andmeid.

Õppekava koosneb neljast põhikursusest, kaheksast 4-ühikulise valikkursusest ja 4-ühikulisest nurgakivist. Ligikaudu 2 nädalat enne sügisveerandit on olemas ka kohustuslik eelnev orienteerumine.

Uuringu kava tuleb lõpule viia nelja järjestikuse kvartali jooksul, mis on üks täispikk aasta, sealhulgas suve kvartal.

Nõutavad põhikursused

Valikainete kursused

Master of Finance üliõpilased peavad täitma 32 ühikut pakutud valikainete kursused, sealhulgas kursuste Professional Development. Võimalike valikained:

Professionaalne areng

Master of Finance üliõpilaste täielik kursuste keskendudes professionaalse arengu.

Nurgakivi

Master of Finance nurgakiviks on projektipõhine kursus; õpilased täidavad projekti, mis näitab õppimise kohaldamist Master of Finance kuni finantsandmete või riskijuhtimise projekti või algatusel.

Õpilasena valite oma projekti jaoks fookusala, mis võimaldab teil süvitsi mõnda teemat või huvipakkuvat probleemi välja mõelda ja näidata oma oskusi ja teadmisi. See võib olla teie enda kogemuste või töökoha projekt või keskenduda piirkonnale, kus olete huvitatud karjääri ülesehitamisest pärast lõpetamist. Võite töötada kaasõpilaste meeskonnaga või individuaalselt.

Programmi kolmandas kvartalis saate välja töötada oma projektiettepaneku Applied Finance Project'ile, määratledes vastatava küsimuse, andmed ja metoodika, mida te kasutate, ja mida te projektist õppida kavatsete. Konsulteerimine õppejõududega on protsessi oluline osa ja tagab, et rakendusfirma projekt on erakorraline õpikogemus.

Kui üliõpilasel ei ole teemat asjakohase või asjakohase ulatuse kohta, esitatakse võimalikud projektid.

Kui olete valmis seda programmi rakendama, saate seda siin teha.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AA ... Loe edasi

The Rady School of Management at UC San Diego is a professional school within one of the top-ranked institutions in the U.S. for higher education and research. Established in 2003 and accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business) in 2011, the Rady School is the only new business school created at a U.S. News & World Report Top 10 ranked public research university during the past 30 years, and is one of the youngest in the nation ever to achieve AACSB recognition. Näita vähem