Master of Global Business (MGB)

&nbsp

Master of Global Business (MGB) aste on range üheaastane programm, mis pakub need, kellel on bakalaureuse kraadi-kaubanduse, äri, haldamise või juhtimise-eriala rahvusvahelist ärijuhtimist ja juhtimist kõrgkoolides. Õpilased õpivad kolm ülikoolilinnakud kogu maailmas: University of Victoria Kanadas, National Sun Yat-Sen Ülikooli Taiwanis, ja Johannes Kepler Ülikooli Austrias. Lisaks kasutatavat õppemetoodikat selles programmis, mis sisaldab juhtumi analüüsid, loengud, klass arutelusid, äri simulatsioonide, ekskursioone, meeskonnatöö õppimine tegevuse ettevõtete nõustamine projektide ja eneseanalüüsi (journaling); õppekava sisaldab rikkalikku keelekümbluse kahes eri kultuuridest lisaks kodu kultuur.

&nbsp

MGB programm on peamiselt asuvad Ülikooli Victoria ülikooli Victoria, BC, Kanada, mille komponendid tarnitud Gustavson School of Business õppejõud välismaalt partnerinstitutsioonidega Aasia National Sun Yat-Sen Ülikooli Kaohsiung, Taiwan ja Euroopas, küündides Johannes Kepler Ülikool (Märkus: palun klõpsa inglise ikoon ülemises parempoolses lehel), Linzis, Austrias.

&nbsp

Autor lõpetamist õpilased on eeldatavasti olema:

  • globaalse mõtteviisi, et lihtsustab otsuste tegemist ja suurendab tõhusust juhtiv muutus rahvusvahelises kontekstis
  • suutlikkust tulla toime väljakutsetega rahvusvahelises äris
  • arusaam võrdleva sotsiaalmajanduslikule keskkonnale Põhja-Ameerikas, Aasias ja Euroopas
  • kõrge kultuuriteadlikkus ja võime efektiivselt töötada inimeste ja organisatsiooni juhtimine ons paljude maailma
  • oskuse võõrkeeles

&nbsp

&nbsp

MGB Programmi struktuur ja õppekava

&nbsp

MGB ületab akadeemilise kursuste. Lisaks kasutatavat õppemetoodikat selles programmis, mis sisaldab juhtumi analüüsid, loengud, klass arutelusid, äri simulatsioonide, ekskursioone, meeskonnatöö õppimine tegevuse ettevõtete nõustamine projektide ja eneseanalüüsi (journaling); õppekava sisaldab rikkalikku keelekümbluse kahes eri kultuuridest lisaks kodu kultuur. Programmi õppekava sisaldab kahte liiki kursusi. Esimesse gruppi kuuluvad kursused, mis alguse ja lõpu jooksul mooduli. Moodulid on:

&nbsp

- Global Business põhialused, mis kestab septembrist kuni novembri keskpaigani ja seda tarnitakse Uvic campus.

- Ülemaailmseid ärivõimalusi, mis kestab novembri keskpaigast kuni jaanuari lõpus ja on teinud Aasias.

- Global Business in Action, mis algab veebruari keskel aprilli lõpus ja on teinud Euroopas.

- Global Business Kogemus, mis toimub maist augusti lõpuni ja mis koosneb vähemalt 300 tundi Global internatuuri.

&nbsp

Teine rühm kursused toimub kestel kogu kursuse osa programmi ja see hõlmab:

- Global Leadership and Cultural Intelligence, mis hõlmab teemasid, mis on seotud "pehmete oskuste" ning vajavad õpilased mõtlema ja tava, mida õpetatakse.

- Keeleoskus


MGB programm on mitte-väitekirja magistrikraadi. Siiski, alates kolmandast moodul programmi õpilased osalema ülemaailmses äriprojekt, meeskond asuv projekti raames välja töötatud õppejõudude juhendamisel. Global Business Project toimub peamiselt aasta teisel poolel programmi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 16 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi