Magister Globaalse Poliitika Ja Rahvusvaheliste Suhete (Inglise, Lõputöö)

Üldine

Programmi kirjeldus

Antalya Bilim University (ABU) võtab üliõpilased vastu magistriprogrammi globaalses poliitikas ja rahvusvahelistes suhetes.

Programmi õppekeeleks on inglise keel.

Programm keskendub teoreetilistele koolidele ja praktilistele selgitustele globaalse poliitika ja globaalse valitsemise kohta ning selle eesmärk on ette valmistada kandidaadid akadeemiliseks ja ametialaseks karjääriks rahvusvahelistes organisatsioonides.123853_blue-57e2dd404a_640.jpg

Ühiskonnateaduste magistrikool

Antalya Bilim University ühiskonnateaduste instituut on tegutsenud alates 2014. aastast. Esiteks on MBA programmiga Antalya ja ümbritsevate linnade juhtivate asutuste juhtide ja juhtide akadeemilised ja valdkondlikud teadmised õpilastele rahvusvahelistes standardites edasi antud. Meie ülikool, mis jälgib ja rakendab kiiresti areneva maailma tehnoloogilisi arenguid, pakub oma tudengitele uusimat tehnoloogiat klassiruumis ja -süsteeme.

Antalya Bilim University ühiskonnateaduste instituudi eesmärk on rikastada oma programme iga päevaga ja pakkuda üliõpilastele haridust globaliseerumisprotsessi kohaselt. Meie instituut jätkab oma kiiret arengut, lisades oma töötajatele uusi liikmeid, kes koosnevad oma ala kompetentsetest nimedest.

Pärast ärikorralduse osakonna lõpetamist on ta jätkanud era-, avaliku õiguse, globaalse poliitika ja rahvusvaheliste suhete osakonna lõputööde ja lõputööde programme.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects.

ABU is a research university that offers interdisciplinary master and Ph.D. programs over a wide range of subjects. Näita vähem