kapten hariduse TESOL

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Education in TESOL

&nbsp

M.Ed. TESOL programm toodab lõpetajate teadmised väli inglise keele õpetamise meetodid ja pedagoogika, õppekavade arendamine, õppija psühholoogia ja inglise keeles keeleteadus. Õpilased saavad arendada tõhususe tõhus ja tegeleb inglise keele kursused kohaldamise kaudu väga erinevaid õpetamise meetodeid ja võtteid; näidata kõrge arusaamine kultuuride kommunikatiivset seaded nagu kultuuridevaheline õpetaja-õpilase suhtlemist; kriitiliselt refl jne kohta uus õpetamise metoodikaid ja hinnata oma eff ectiveness konkreetses võõrkeeles klassiruumis seade; arendada keele õppekavad ning kohandada olemasolevaid õppekavasid kohalike hariduslike erivajadustega, selgitada ja mõista psühholoogia indiviidi taga õppija.

&nbsp

&nbsp

Õppekava

&nbsp

36 ainepunkti on vaja kokku lõpetamist.Üksikute teemade eesmärk on tavaliselt läbi krediidi väärtus 3 krediidi igaühes ja kestab ühe semestri. Sügisel ja kevadel semester kestab 15 nädalat ja suvel semester katab 12 nädalat ja iga krediidi ühik võrdub 3 tundi semestris nädala loeng / juhendaja kontaktandmed tundi. Seetõttu 3 ainepunkti on seotud 45 tundi õppe-ja 1 krediidi koos 15 tundi uuring. Extra klassid on kavas suvel semester järgima 45 tunni standard semestris. Edukalt lõpule Magistritöö teeb väärtus 12 krediiti ja Independent Study projekti maksumus 6 krediiti.

&nbsp

&nbsp

General sissepääsu nõuded

&nbsp

Kõik taotlejad peavad vastama järgmistele üldistele sissepääsu nõuded enne vastuvõtmist Aasia University.Ajal riiki lubamise taotleja peab olema:

  • 1 Oskuste inglise keel (Taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise tavaliselt peab tõendama inglise keele valdamine on IELTS Band 6,0 ​​või TOEFL skoor umbes 560 või
  • computerbased TOEFL skoor umbes 215)
  • 2 vastuvõetav kõrgharidus (vt allpool üksikasju)
  • 3 vähemalt üks aasta täiskoormusega õppe kogemusi hea mainega kooli või ülikooli
  • 4 asemel õpetamise kogemus, peaks taotlejatel olema vähemalt sertifikaadi inglise keele kui võõrkeele (TEFL) alates tunnustatud mainega asutus.
  • 5 Hea füüsiline ja vaimne tervis ilma nakkushaiguste ja selget arvestust hea käitumise eest.

Kõik taotlejad peavad läbima intervjuu ning mitte-emakeelena inglise keelt taotlejad peavad esitama tõendid oma tasemel inglise keele profi suse või läbi Aasia Ülikooli inglise Profi suse Sissepääs eksam.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Asutatud aastal 1993, Aasia Ülikool on esimene täielikult Rahvusvahelise Ülikooli Tais. Ülikool asub Chon Buri provintsis umbes 150 km alates Bangkok, ja lühikese 25-30 minuti autosõidu kaugusel ranna ... Loe edasi

Asutatud aastal 1993, Aasia Ülikool on esimene täielikult Rahvusvahelise Ülikooli Tais. Ülikool asub Chon Buri provintsis umbes 150 km alates Bangkok, ja lühikese 25-30 minuti autosõidu kaugusel rannast kuurordid Jomtien ja Pattaya. &nbsp Väikesed klassid omakorda mõõdukas kooli pooleli jätnud arvesse erakorralise lõpetajatele. Nagu nad ütlevad, "väikese klassi sa ei saa aru, ". &nbsp Klassides tugeva õpetaja-õpilase suhtlemist, uuenduslikke lähenemisviise hariduse valdkonnas, näiteks aktiivse õppe, peer-to-peer juhendamise ja minimaalselt invasiivne haridus on reegel, mitte erand. Kursustel õpetatakse inglise keeles. Kõik õppejõud olid õppinud Lääne ülikoolides; umbes 75 protsenti on kõnele inglise keelt emakeelena.Lisaks oma akadeemilise kvalifikatsiooni, kõik õppejõud ammutada ulatuslikke praktilisi kogemusi. &nbsp Ülikoolil on kõik võimalused kaasaegse ülikooli, sh ühiselamute meestele ja naistele õpilastele ja kaasaegne spordikompleks sisaldab jõusaali, 4 kliimaseadmega squashi, 4 sulgpall kohtutes, kaks palliplatsi täismõõtmetes jalgpalliväljakut . Näita vähem
Bangkok , Bangkok , Pattaya linn + 2 Rohkem Vähem