Magister In Human Resource Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Professionaalne akrediteerimine, tööstuse sidemed ja ettevõtlusfunktsioon muudavad selle programmi ideaalseks, kui olete praegu inimressurssidega seotud või olete huvitatud karjääri tegemisest selles valdkonnas.

Erinevate akadeemiliste ja praktikutega on teil võimalus leida uusi viise, kuidas inimesi tänapäevases töökohas juhtida, võttes arvesse inimeste arengut ja töötajate suhteid ning mõistmaks kõrgema juhtkonna laiemaid ärimõtteid. Teil on raske kriitiliselt mõelda organisatsiooni juhtimise ja eneserefleksiooni küsimustele.

See programm annab võimaluse omandada professionaalselt tunnustatud kvalifikatsiooni, mis aitab täita kasvava nõude HRM praktikud pidada Personaliinstituut ja personaliarenduse (CIPD) kvalifikatsiooni.

Lisaks sellele, et annab õiguse CIPDi assotsieerunud liikmetele, pakub see programm vajalikke tõendeid kutsealaste teadmiste kohta, mida taotleda CIPD Chartered Membership täiendamiseks, võttes arvesse kaasnevat töökogemust.

Akrediteeringud

See kursus on akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) poolt täidavad "teadmiste elemendid", mis on vajalikud, et saavutada CIPD liitunud liikmeks.

Kuidas sa õpid

  • Loengud ja seminarid
  • Toetage loenguid
  • Raamatukogu ressursid
  • Grupiõpe
  • Elanike külastus (mille kulud kannab kool).

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt neli tundi iseseisvas õppes.

Valikulised moodulid kulgevad minimaalsete õpilasnumbrite täitmisel. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

Kuidas teid hinnatakse

Hindamine toimub erinevate praktiliste projektide kaudu nii individuaalselt kui gruppide kaupa ning see võib sisaldada ettekandeid ja esseesid, aruandeid ja juhtumianalüüse.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 kiitusega kraadi või samaväärne kutsekvalifikatsioon või kogemus.

Neil, kellel pole kraadi, kellel on samaväärne kutsekvalifikatsioon või kogemus, pöörduge esmalt meie vastuvõtuõpetaja poole - dr John Mendy jmendy@lincoln.ac.uk.

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt www.lincoln.ac.uk/isc

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem