Magister Jätkusuutliku Ettevõtluse Ja Innovatsiooni

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tavaline äri on läbi!


See magistrikraad ettevõtluses ja jätkusuutlikus innovatsioonis on mõeldud ettevõtjatele, kes soovivad rakendada ettevõtte vahendeid maailma kõige pakilisemate sotsiaalsete ja keskkonnaprobleemide lahendamiseks.

Berliinis ja Pariis asuv kaheaastane elamuprogramm, ettevõtluse ja jätkusuutliku innovatsiooni magister, tugineb ettevõtluse, innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse uusimale mõtlemisele.

Üle kuue tunni jooksul saavad õpilased praktilisi arusaamu asjakohaste ärimeetodite ja tööriistade klassiruumis, nagu näiteks ärimudelid, samuti praktilised kogemused praktikal, nõustamistegevuses või ettevõtluse arendamise projektis.

Praktiline idealism

Meie arvates on selle programmi õpilased pragmaatilised idealistid. Enamik üliõpilasi omab taustal majandusteadust, loodusteadusi või inseneritööd. Nad valdavad inglise keelt ja on huvitatud rahvusvahelise äri karjääri saavutamisest, mis keskendub uuenduslike ja jätkusuutlike ettevõtete loomisele.

Seda täisajaga kaheaastast programmi õpetatakse täielikult inglise keeles, kuid kõige tõsisemad jätkusuutlikkuse probleemid on piiriülesed, seetõttu õpivad õpilased ka teist keelt. Kultuuridevahelisi perspektiive soodustatakse veelgi vestluste kaudu ESCP rahvusvaheliste õppejõudude ja üliõpilaste ning sageli esinejatega.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureuse kraad vähemalt 180 ECTS
  • Ülikooli taust eelistatavalt majandus-, sotsiaal- või loodusteaduses või insener
  • Inglise keele oskus: TOEFL, TOEIC või IELTS skoor või inglise keele test ülikoolilinnakus
  • Töökogemus pole vajalik (kui on antud, soovitatav on maksimaalselt 2 aastat)

Tasud ja rahandus

Kaheaastase programmi eest tuleb tasuda 26 700 eurot.

Tasud on arvele märgitud nelja osamaksena ja need tuleb tasuda järgmiselt:

  • Esimene osamakse: 1. september 2021
  • Teine osa: 1. jaanuar 2022
  • Kolmas osamakse: 1. juuni 2022
  • Neljas osa: 1. jaanuar 2023

Taotluse tasud

Taotluse tasud on 130 eurot.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem