Magister Juhtimise (MIM)

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Maailm muutub kiiresti ja põhjalikult; ebakindlus on muutunud normiks ja väljakutseid on tekkinud ka globaalses mastaabis. Ettevõttel on võime ja kohustus neile väljakutsetele vastata. See veendumus on sügavalt juurdunud INSEAD DNA- INSEAD . See kajastub meie missioonis: tuua kokku inimesi, kultuure ja ideid, et arendada vastutustundlikke juhte, kes muudavad äri ja ühiskonda. INSEAD Master in Management (MIM) on selle missiooni jätk.

See täiskohaga programm on uuendusliku lähenemisviisiga õppele, rakendades orienteeritud probleemide lahendamist. Selle eesmärk on anda volitused järgmisele põlvkonnale ümaratele, vilgas mõtlemisega ja uuendusmeelsetele isikutele, kes on valmis avaldama positiivset mõju tänapäeva ühiskonnas. Saad õppida auhinnatud õppejõudude ja tööstuse ekspertidelt, suhelda klassikaaslastega kogu maailmast, reisida mööda mandreid ja pääseda juurde globaalsetele karjäärivõimalustele. INSEAD MIM on midagi enamat kui programm, see on teekond, mis algab sellest, kes te olete, ja viib selleni, mida soovite saavutada.

Kõigil siin INSEAD il on oma panus midagi ainulaadset, olgu see siis kultuur, kogemused, asjatundlikkus või isiksus. Koos moodustame ülemaailmse kogukonna, kes on valmis maailmas mõju avaldama.

Kutsun teid meiega liituma ja ootan teid ülikoolilinnakusse.

Thibault Seguret

INSEAD MIMi programmidirektor

INSEAD MIM eelis

Parima asetusega ärikool

INSEAD magistriprogrammid on maailma juhtivate ja suurimate lõpetanud ärikoolide seas Financial Timesi järjekorras järjepidevalt edetabelis.

Vilistlaste võrgustik

Liituge ülemaailmse võrgustikuga, mis koosneb ligi 60 000 mõjukast vilistlast 175 riigist.

Rahvusvaheline kokkupuude

Sukelduge tõeliselt globaalsetesse kogemustesse koos rahvusvaheliste klassikaaslaste ja õppejõududega ning reisige mööda mandreid.

Praktilise rakendamise

Osalege kogemuslikel plokkkursustel, valikainetel, mis panevad klassiruumis õppimise proovile reaalsetes ettevõtlussituatsioonides ja võimaldavad ametialase kokkupuute võimalusi.

Nõudmisoskused

Omandage vastavad oskused, mis võimaldavad teil esimesel töökohal ja ka pärast seda edu saavutada.

Juurdepääs parimatele tööandjatele

Juurdepääs parimatele värbajatele ja mitmekesistele rollidele paljudes tööstusharudes.

128269_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPööre / Unsplash

Ole osa teekonnast

INSEAD magistrikraad juhtimises on mõeldud mitmesuguste akadeemiliste ja kultuuriliste taustadega noortele lõpetajatele, kellel on selge huvi juhtimise vastu. Kõik vastuvõetud kandidaadid peaksid tõendama püsivat akadeemilist võimekust koos võimalusega professionaalses juhtimises rahvusvahelises kontekstis.

MIM-i vastuvõtumeeskond otsib inimesi, kellel on intellektuaalne uudishimu, isikuomadused, et aidata kaasa paljudele tegevustele INSEAD ja sooviga laieneda rangele akadeemilisele programmile. Ootame avaldusi kogu maailmast, olenemata rassist, usutunnistusest, soost, seksuaalsest sättumusest, nahavärvusest või majanduslikust olukorrast. Meie eesmärk on luua põnev, dünaamiline ja mitmekesine üliõpilaskond.

Kuupäevad ja tähtajad

Kuigi me korraldame järkjärgulist vastuvõtuprotsessi, millel on viis tähtaega aastas, vaadatakse taotluste voorud igas voorus läbi. Pange tähele, et kuigi igas voorus on konkurents võrdne, mida varem saate sisseastumise, seda rohkem aega tuleb teil finantseerimise tagamiseks ja logistika korraldamiseks. Veebipõhine taotlusvorm avaneb umbes kaks kuud enne iga 1. vooru kandideerimise tähtaega.

Täieliku taotluse esitamise tähtaeg Lõpliku otsuse teatamine
1. voor 09. oktoober 2019 13. november 2019
2. voor 11. detsember 2019 22. jaanuar 2020
3. voor 12. veebruar 2020 18. märts 2020
4. voor 15. aprill 2020 20. mai 2020
5. voor 3. juuni 2020 8. juuli 2020

Investeerimine oma tulevikku

INSEAD Master in Management annab eluaegseid dividende, nii ametialaselt kui ka isiklikult. Programmi MIM jätkamine on aga tõsine aja ja raha pühendumine - investeering, mida taotlejad peavad hoolikalt kaaluma ja kavandama.

Ehkki vastutus oma aasta rahastamise eest INSEAD lasub lõppkokkuvõttes teie INSEAD , saab MIM-i finantsabibüroo aidata teil kavandada INSEAD MIM-i programmi rahastamist.

Kulu ja tasud

INSEAD MIM programm on 14-16-kuuline täistööajaga programm. MIM-i õppemaks on 47 500 eurot.

Õppetasud hõlmavad kõiki trükitud kursuste materjale, juurdepääsu INSEAD raamatukogule, ülikoolilinnakus pakutavatele infotehnoloogia teenustele, õpilasesinduse tasusid, spordisaali juurdepääsu, visiitkaarte, trükkimist ja tervisekindlustust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Näita vähem
Fontainebleau , Singapur , Abu Dhabi , San Francisco + 3 Rohkem Vähem