Magister Juhtimise (MiM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Covid-19
ISEG Lisbon võtab kõik meetmed, pidades meie kogukonna tervist ja ohutust esmatähtsaks. Alates märtsist tegutseme 100% veebis, tegeleme virtuaalselt ja kasutame õppimiseks ja hindamiseks veebiriistu.
ISEG LIsbon on täielikult pühendunud järgmise kandidaadi kandidaatide ohutuse tagamisele ja valmistame ette kõike, et teid septembris kõik vastu võtta.


Miks peaks jätkama Magistriõpe in Management (MiM) kell ISEG ?

 • Magistriõpe in Management tuleneb ISEG missioonist "luua, jagada ja edendada teadmiste ja kultuuri sotsiaalset ja majanduslikku väärtust majanduse, rahanduse ja äriteaduste alal, paljususe ning intellektuaalse ja teadusliku vabaduse tagamise kontekstis" ning eetika ja sotsiaalse vastutuse austamine "ning on osa selle haridusprojektist.
 • Teisest küljest on see kapten üles ehitatud uuenduslikele teemadele, millel on tugev jätkusuutlikkusele orienteeritus ja vastus ühiskondlikele väljakutsetele. Selle kursuse konkreetsed õppekavad on ülemaailmsete eesmärkide teadlikkuse nädal ja ülemaailmsete eesmärkide tegevusnädal.
 • Lõpuks on õpilastel põhjalik haridus erinevates juhtimisvaldkondades, unustamata tehnilisi oskusi (ökonomeetria, andmetöötlus jne), kuid keskendudes erilise tähelepanu all maailma ja erinevate organisatsioonide ees seisvatele väljakutsetele. Jätkusuutlikkuse, tehnoloogilise arengu ja geopoliitika teemad ning nende majanduslikud piirjooned muudavad tulevased juhid võimeliseks sekkuma sihipärasesse juhtimisse.

126327_logoSDG.png

Eesmärgid

Raamitud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni 17 säästva arengu eesmärgi (SDG - ehk Global Goals) raames, on see MiM programm täielikult välja töötatud selleks, et valmistada õpilasi ette tuleviku vastutavateks juhtideks: kõiki juhtimisvaldkondi õpetatakse ja arutatakse, võttes arvesse SDG-sid.

Juhtimise magistrite üldeesmärgid on järgmised:

 • Keskenduda jätkusuutlikkusele digitaalsemas maailmas, alates kõige raskemast (kaasa arvatud kodeerimine) kuni kõige pehmemani (sh esitusoskus).
 • Arendada tehnilise juhtimise alaseid teadmisi, sealhulgas strateegia, rahanduse ja raamatupidamise, turunduse ja personalijuhtimise alal.
 • Edendada põhilisi isiklikke pädevusi pidevaks õppimiseks ja tööelus kohanemiseks, võttes arvesse tänapäevase ettevõtluskeskkonna kõikumisi ja ebakindlust.
 • Arendada vastutustundliku juhtimise oskusi, mis läheneksid säästva arengu väljakutsetele.
 • Arendada teabe valimise ja töötlemise, alternatiivse hindamise ja otsuste tegemise oskusi.
 • Edendada kriitilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskusi.
 • Kasvatada pädevusi struktureeritud projekti läbiviimiseks magistritöö lõplikul kujul.
 • Arendada välja õpilaste ametialase karjääriga seotud kontaktide võrk.

Disainitud

Juhtimise magistrid on suunatud üliõpilastele, kellel on riigi või välisriigi esimese astme kõrgharidus juhtimise, majanduse, rahanduse, raamatupidamise, majanduse ja juhtimise alal rakendatava matemaatika või muu õppetsükliga seotud valdkonnas.

Teiste kraadidega kandidaate vaadeldakse igal üksikjuhul eraldi.

Tööhõive

Magistriõpe in Management eesmärk on arendada põhilisi juhtimisalaseid teadmisi (strateegia, turundus, raamatupidamine, rahandus, personalijuhtimine, juhtimistoimingud, infosüsteemid ja andmete analüüs). Need teadmised on kriitilise tähtsusega juurdepääsu saamiseks teatud funktsioonidele töös, millele kapten püüab reageerida.

Lisaks arendab see õppejõud käitumis- ja kutseoskusi, nimelt: suuline ja kirjalik suhtlus, meeskonnatöö, juhtimine ja eetiline perspektiiv. Need oskused on olulised tööturule sisenemiseks ja edukaks karjääriks.

Mõned töökohad, millele Master tähelepanu pöörab, hõlmavad haldust, üldist juhtimist, finantsjuhtimist ja juhtimisnõustamist.

Operatiivrežiim

See magistriõppe programm on jaotatud kolmeks semestriks kokku 90 EAP-st, millest 30 EAP-d vastavad lõputööle (väitekiri, projekt või praktikaaruanne).

Kõiki kohustuslikke kursusi õpetatakse inglise keeles. (Valikaineid õpetatakse inglise või portugali keeles, sõltuvalt Major Streami spetsialiseerumise õppekeelest.)

Põhikursused ja valikained on päevased tunnid.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB ... Loe edasi

The first school of Economics and Management in Portugal, ISEG belongs to the University of Lisbon, the largest Portuguese University. ISEG Lisbon is internationally recognized and accredited by AACSB and AMBA, complying with the best higher education standards. ISEG’s research centers are very well rated by the Portuguese research council (FCT). With an experienced and well prepared faculty, students from more than 70 countries contribute to an ever-increasing international academic environment, and take advantage of the school's excellence and location. ISEG Lisbon has excellent modern premises at the heart of Lisbon, right next to the Parliament and the river Tagus, in a vibrant neighborhood full of social life, business and culture. At ISEG, you will find a culture of excellence and achievement, alongside a climate of inclusiveness and cooperation. This is made by the mutual collaboration of students, faculty and staff. ISEG is a School prepared for the future: with a unique blend of quantitative skills and social contextualization of economic and managerial decisions, ISEG’s faculty, professionals, students and alumni are at the forefront of those who address the UN’s 17 Sustainable Development Goals (SDGs) with an entrepreneurial and collaborative mindset. Näita vähem