Magister Juhtimise Ja Arengu (M.Sc.)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See Master of Juhtimine ja areng analüüsitakse juhtimise probleeme ja võimalikke vastuseid, võttes nõuetekohaselt arvesse konkreetseid ajaloolisi Pathways üksikute riikide, samuti vastastikmõju dünaamika riiklikul / riigi tasandi ja kohaliku / ühiskonna tasandil. Samuti käsitletakse globaalsete arengute mõju.

Programmi sisu

See programm on arenenud magistrikraad arenguõppes, meelitades ligi tudengeid kogu maailmast. Õpilastele tutvustatakse multidistsiplinaarseid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi , mis parandavad nende võimet analüüsida juhtimist puudutavaid väljakutseid erinevatel tasanditel, lisaks parandades viisi, kuidas nad seostuvad vägivaldsete konfliktide ja arenguprotsessidega.

128934_IOBPROCLAMATIE_IOB_090.jpg

Säästva arengu tulevik on kriitiliselt seotud parema valitsemistava edendamisega kohalikul, riiklikul, piirkondlikul ja rahvusvahelisel tasandil. Nii valitsemisprobleemide põhjus kui ka tagajärg on vägivaldne konflikt säästva arenguga kokkusobimatu. Riigi kujunemise, riigi läbikukkumise ja riigi ülesehitamise protsessid mängivad selles arengu, valitsemise ja konfliktide vahelise seose keskset rolli.

Juhtimise ja Arengu Magister pakub kahte rada konkreetsete eesmärkide, kursuste ja sihtrühmadega.

  • 1. rada: vägivaldsest konfliktist rahu ja riigi ülesehitamiseni
  • 2. samm: kohalikud asutused ja vaesuse vähendamine

Magistriprogramm koosneb 12 kuust, mis algab ja lõpeb septembri keskpaigas ning koosneb neljast moodulist.

Karjäär

Enamikul IOBi õpilastest on juba enne IOB-is õppimist erialane kogemus. Meie vilistlaste uuringust selgub, et IOB lõpetanud inimesed töötavad (jätkavad) peamiselt valitsussektoris (24%), rahvusvahelistes organisatsioonides (19%), vabaühendustes (13%), kõrgharidus- / teadusinstituutides (13%). Mõned tööturu lõpetamise lõpetanute hulgas korduvamad tööandjad on valitsussektoris (nt rahandusministeerium, planeerimisministeerium), riikide parlamentides, riikidevahelistes organisatsioonides (nt ÜRO, Aafrika Liit, Euroopa Komisjon, Aasia / Aafrika / Ameerika-sisene) Arengupangad), riiklikud ja rahvusvahelised valitsusvälised organisatsioonid (nt Transparency International, Oxfam, Action Aid), kõrgharidus / teadus (ülikoolid, mõttekojad jne) ning kahe- või mitmepoolsed abiagentuurid (nt BTC, Maailmapank, USAID, GTZ).

Uuringust selgus ka, et 95% IOBi vilistlastest arvas, et IOB-õpingud olid nad järgmisteks karjäärideks piisavalt ette valmistanud. Enamik neist (67%) hõivas organisatsioonis isegi pärast IOB-is õppimist kõrgemat positsiooni kui enne IOB-i kaptenit, samas kui 28% jätkas samal tasemel.

Lisaks pakub IOB multidistsiplinaarset doktoriprogrammi, mille tulemuseks on doktorikraad arenguõppes, mida haldab IOB ja mille annab University of Antwerp . IOB teeb koostööd ka University of Antwerp ettevõtlus- ja majandusteaduskonna ning sotsiaalteaduskonnaga University of Antwerp et pakkuda arenguvaldkonna interdistsiplinaarseid doktoriõppe programme.

Miks valida UAntwerp ?

“Programm pakkus mulle ülevaate Sahara-taguse Aafrika riikide nõrkadest külgedest ja sellest, kuidas see kipub kaasa aitama konfliktidele . Sain teadmisi konfliktide analüüsimisest ja sellest, millist poliitikat rakendada vägivaldsete konfliktide perioodide järgsel rekonstrueerimisel ja arendamisel. ”

Rudo Mumba Maambo Phiri | Sambia

127166_GovernanceandDevelopment_Fotofiche_1180op361_shutterstock_108757142.jpg

Loe iseloomustust kooli kodulehelt

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Loe edasi

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Näita vähem