Magister Juhtimise Ja Rahvusvaheliste Suhete

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See programm ühendab rahvusvaheliste suhete ja arendusteooria teooria põhiliste juhtimisoskuste ja organisatsiooniliste oskustega, mille eesmärgiks on harida üliõpilasi efektiivselt osalema era-, valitsus- ja mittetulundusühingutes. Võimalike tööandjate näited hõlmavad valitsusväliseid organisatsioone (valitsusväliseid organisatsioone), valitsustevahelisi organisatsioone, avalikku teenistust, heategevusorganisatsioone ja ettevõtteid.

Sul on võimalus arendada meeskonnatöö oskusi, osaledes simulatsioonitreeningus, ronides Mount Everest. Teil on ka võimalus osaleda interaktiivses ja intuitiivses reaalajas põgenemas mängus osana vabatahtlikust õppereisist Manchesteris Escape Rooms. Kulud on koolis kaetud.

Tähtsündmused

 • Võimalus osaleda simulatsioonitegevuses, ronides Everesti mäele.
 • Vabatahtlik õppereis Manchesteris asuvasse Escape Rooms'i.

Kuidas sa õpid

Õpilased saavad õppida mitmesuguseid teemasid ja arendada kriitilist arusaama sellest, kuidas juhtida inimressursse, rahalisi ja muid ressursse rahvusvaheliste suhete ja poliitika kontekstis. Õpilastel on võimalus omandada teadmisi, kuidas töötada mitmekultuurilises meeskonnas ja kuidas organisatsioone rahastada ja hallata. Lisaks sellele on programmi eesmärk tagada, et õpilastel oleks võimalus arendada mõistvat arusaama riikide ja rahvusvaheliste organisatsioonide rollist otsuste langetamise ja mõjutamise ülemaailmsete mehhanismide konstrueerimisel ja säilitamisel.

Põhimoodulid

 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Globaliseerumine
 • Rahvusvahelised inimõigused
 • Uurimismeetodid ja disain
 • Strateegia tegemine
 • Arenev maailm
 • Rahvusvahelise äri mõistmine

Õpilased saavad kohustusliku mooduli täiendamiseks valida ühe valikulise mooduli. Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

Valikulised moodulid

 • Ühenduse organisatsioon, jätkusuutlikkus ja areng
 • Katastroofide ohjamine
 • Sugu, võim ja äri
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Humanitaarabi logistika
 • Rahvusvaheline ettevõte kontekstis

Üliõpilased viivad lõpphääletuse etapi läbi. Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Kuidas teid hinnatakse

Kuidas seda kursust hinnatakse, on iga mooduli puhul erinev.
Kirjalikud ülesanded hõlmavad akadeemilise kirjanduse ja tegelike olukordade uurimisel põhinevate argumentide uurimist ja arendamist. Õpilased peavad tihti rakendama teooriat praktilistele teemadele, et anda soovitusi ettevõtetele erinevatele sihtrühmadele poliitikutele. Kirjutamis- ja teadustööoskused on olulised nii äri- kui ka rahvusvahelistes organisatsioonides.

Praktilised harjutused hõlmavad simulatsioone, grupiülesandeid ja esitlusi, kus õpilastel on võimalus näidata oma võimet teha veenvaid argumente isiklikult. Tagasisidet annavad nii teised õpilased kui ka akadeemilised töötajad. Tugevaid suulisi suhtlemisoskusi nimetavad tööandjad tihti üheks kõige olulisemaks omaduseks, mida nad ülikoolilõpetajate jaoks otsivad.

Hindamiste hulka kuuluvad nii individuaalne kui ka grupitöö. Kuigi suuremat rõhku pannakse individuaalsetele ülesannetele ja esseedele, on grupiülesanded hindamisstrateegia oluline osa. Võime töötada meeskonnas ja gruppides on paljude karjääride jaoks oluline ja tööandjad rõhutavad korrapäraselt meeskonnatöö oskuste tähtsust.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s, kusjuures iga elemendi kohta on vähemalt 5,5 või samaväärne http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt http://www.lincoln.ac.uk/isc

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem