Magister Juhtimise Majanduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

WroclawUni01

Kui soovite lisateavet selle atraktiivse õppeprogrammi, tuntud Wrocławi ülikooli, elava Wrocławi linna ja põneva tudengielu kohta, laadige alla mobiilirakendus.


See kaheaastane programm eeldab eelnevaid bakalaureuse tasandi teadmisi majandusteaduses. Magistriõpe on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata juhtimisalast karjääri oma koduriigis või välismaal.

Programm pakub majanduslikke oskusi ja pädevusi, mis on vajalikud kaasaegse majanduse kasvava keerukuse juhtimisprobleemide lahendamiseks. Kursused hõlmavad nii traditsioonilisi kui ka arenevaid majandusvaldkondi, sealhulgas mikromajandust, juhtimise ökonoomikat, turundust, innovatsiooni juhtimist, raamatupidamist, kapitaliturgu, konkurentsi, tööstus- ja maksupoliitikat. Programm hõlmab ka rahvusvahelise majanduse ja ärijuhtimise probleeme ülemaailmsel ja Euroopa ühtsel turul.

Ida-Euroopa lisakontakt

41663_MME101.jpgMME102MME103MME104

Sisenemise nõuded

UWr-kursustele sisenemiseks peate täitma meie akadeemilise sisenemise nõudeid , inglise keele nõudeid ja legaliseerima oma kraadi .

Siin saate leida ja alla laadida pdf-faili üldiste sisestamisnõuetega.

Taotlemise tähtajad:

Talvise semestri (oktoober 2019) puhul on lubatud viimane:

  • 31. augustil 2019 kolmandate riikide kandidaatidele.
  • 10. septembril 2019 ELi riikide kandidaatidele.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Facul ... Loe edasi

The Faculty of Law, Administration and Economics is one of the largest in Poland. Its tradition dates back to the Prussian law school established in 1811. Over 12,000 students are taught at this Faculty by 200 scholars and 170 students are enrolled in PhD programs. The Faculty offers international exchange programs and is proud to host international students from Europe, Russia, Kazakhstan, and African countries. Students can become members of clubs and societies and participate in national and international conferences and symposia. Näita vähem