Magister Juhtimise Programm

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Master in Management programm valmistab õpilasi ette mitmesuguseid karjäärivõimalusi eri tööstusharudes. Õpilased saavad töötada paljudes funktsionaalsetes valdkondades , nagu projektijuhtimine, rahandus, turundus, operatsioonid ja palju muud.

Master in Management programm on avatud üliõpilastele, kellel on bakalaureuse kraadi erineva taustaga. Me tervitame mitteärilistel bakalaureusekraadidel õppijaid oma haridustee taotlemiseks ja täiendamiseks.

Programmi ainulaadsus on juhtimisvaldkonna teadmiste edastamine praktilisel viisil , suurendades õpilaste tööalast konkurentsivõimet.123243_workplace-1245776__340.jpg

Tasuta fotod / Pixabay

Õppekava

Master in Management programm on 2-aastane täistööajaga programm , mis koosneb 15 tuum kursused ja 11 valikained. Üliõpilaste jaoks, kellel pole tausta ettevõtluses ega majanduses, või neile, kes soovivad lihtsalt oma oskusi värskendada, viiakse lõpule ka ettevõtte alglaager .

Kuna magistrikraad juhtimisprogrammis keskendub karjäärivalmidusele, täiendavad programmi karjääriarenduse moodul ja viimane praktika * , lisades lõpetanute konkurentsivõimet tööturul. Karjääri- ja pehmete oskuste töötoad on integreeritud teie kaheaastasele teekonnale.

* Õppurid võivad praktika asemel täita magistritöö.

123238_ScreenShot2019-10-23at1.03.24AM.png

123239_ScreenShot2019-10-23at1.03.40AM.png

Sisseastujale

Master in Management on mõeldud noortele lõpetajatele erineva taustaga, kes soovivad saada põhjalikumat arusaamist ettevõtlusest, et olla soovitavad tööpakkumised ärimaailmas, valitsusasutustes, valitsusvälistes organisatsioonides ja nõustamisel.

Kandidaadid peaksid näitama tugevat suutlikkust tegutseda kiiresti muutuvas rahvusvahelises kontekstis.

Juhtimise vastuvõtu meeskonna magistrant otsib enesest juhitud noori ülikooli lõpetanuid, kellel on tugev akadeemiline rekord ja tööeetika.

Vastuvõtukriteeriumid

  • Bakalaureusekraad või samaväärne: tunnustatud kolledži või ülikooli bakalaureuse kraad (bakalaureusekraad või samaväärne), mille maht on vähemalt 180 ECTS mis tahes õppesuunas (inseneriteadus, sotsiaalteadused, teadused, ettevõtlus, majandus, majandus, kunst jne). Kõigile erialadele kraadiga kandidaadid on teretulnud.
  • Inglise keele sujuvus: kui te ei ole inglise keelt emakeelena kõneleja, esitage palun inglise keele oskuse tõend: oma TOEFL-i tulemuste ärakiri (minimaalne nõue: paberipõhine: 550, Interneti-põhine: 85) või IELTS-i tulemus (minimaalne nõue: 7,0), kui olete emakeelena emakeelena kõneleja või olete saanud ülikoolikraadi, mida õpetatakse üksnes inglise keeles, ei pea te inglise keele oskuse tõendit esitama.
  • Töökogemus - mitte nõutav, kuid väärtustatud: eelnev töökogemus pole vajalik, kuid mis tahes asjakohane kogemus (praktika, ettevõtmine, vabatahtlik tegevus jne) on teie avaldusele lisaväärtuseks.

Õppemaks ja finantseerimine

Juhtimise magistriõppe õppemaksu suurus on 9000 eurot aastas. Kaheaastase programmi kogusumma on 18 000 eurot. Õppemaksud ei kata õpikute maksumust.

Kolmandate riikide kodanike jaoks, kes vajavad Luksemburgis õppimiseks viisat, tuleks õppemaksu kogusumma maksta enne programmi algust.

  • Finantseerimine: üliõpilased saavad kasutada laenu Master of Management programmi õppemaksu tasumiseks. Pange tähele, et Luksemburgi valitsusasutus CEDIES võib anda ka madala intressimääraga laene. CEDIESest: '' Center de Documentation
  • Stipendiumid: piiratud arv stipendiume on saadaval Luxembourg School Of Business . Teenetepõhine stipendium: teenetepõhise stipendiumi kriteeriumid hõlmavad suurepäraseid akadeemilisi tulemusi, rakenduse tugevust ja sotsiaalseid kriteeriume. Stipendium võib katta kuni 50% õppemaksust
Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the w ... Loe edasi

The mission of the School is to provide an inspiring and multicultural learning environment for business leaders from international companies operating in Luxembourg as well as across Europe and the world. Näita vähem
Luksemburgi linn