Magister Külalislahkuse Juhtimine ja Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Hakka trenditegija külalislahkuse valdkonnas

Teie tee rahvusvahelisse külalislahkustööstuse tippjuhtide tasemele.

Magistriõppe programm on teile väga hea valik, kui sa ...

  • sooviksid spetsialiseeruda külalislahkuse sektoris vastavalt teie juhtimise bakalaureuse kraadile
  • olete oma bakalaureusekraadiga juba omandanud teadmised tööstusest ja sooviksite neid teadmisi süvendada
  • otsivad magistriõppes innovaatilist sisu külalislahkuse juhtimise ja personalijuhtimisega

Sisu, eesmärgi ja kursuse ülesehitus

See teeb sind spetsialisti - magistriõppe programmi

Inglise keele õpetanud magistriõpe Külalislahkuse juhtimine

Magistriõppe programm on kujundatud nii, et töötatakse välja olulised juhtimisoskused ja lõpetajad on valmis tööstuse tulevaste väljakutsete jaoks.

Iga semester hõlmab järgmisi teemasid:

Leadership Skills (1. semester)

Esimese semestri eesmärk on valmistada ette bakalaureuseõppe lõpetajaid Hospitality Management'is või majan- duslikku sisu ja kogemusi või seotust hotelli tööstusega nende tulevaste ülesannete täitmiseks rahvusvaheliselt juhitavate juhtidega. Sel põhjusel keskendub esimesel poolaastal tööstuse majanduslikele väljakutsetele globaalsete suundumuste ja väljakutsete (nt tehnoloogia, digitaalne või kultuuridevaheline) kontekstis. Õppurid peavad tunnustama tulevaste turgude ja nende võimaluste arengut ärimudelite, sh vajaliku rahastamise arendamiseks. Lisaks on oluline mõista juhtkonna olulisust kooskõlas ärikultuuriga ning arendada ja rakendada asjakohaseid pädevusi.

Juhtimisülesannete rakendamine (2. semester)

Teises semestris rakendatakse neid juhtimisoskusi tööstuse konkreetsetes juhtimisülesannetes, eelkõige koostöös omanike, rahastajate või kinnisvara haldamise ettevõtetega. Lisaks analüüsitakse turusuundumuste taustal erinevaid ettevõtja mõisteid, globaalse turustusstrateegiaid ning nii kulinaarse kui ka külalislahkuse mõistete väljatöötamist. Isikliku ja sotsiaalse tegevuse pädevuste arendamist edendatakse eriti "lepinguosalistena

Going International (3. semester)

Kolmandal semestril keskendutakse rahvusvahelisele tegevusele. Sõltuvalt üliõpilase eeltingimustest ja eesmärkidest arendatakse siiani väljaarendatud oskusi kas praktilises faasis (6 kuud), mis vastab nõuetele ja mis kajastub järelevaatajate toetusel või süveneb ühe semestri jooksul ühes partnerülikoolid tööstuspõhise õppekavaga.

Põhjalik kogemus (4. semester)

Viimane semester algab veebipõhise uurimistöö mooduliga ("Rahvusvahelise äri analüüsi"), millele järgneb magistritöö, ideaalis koos hotelli praktika küsimusega.

Karjäärivõimalused

Parimad väljavaated - magistriprogramm viib teid üles

Pärast meie magistrikraadi pole midagi teie karjääri. Tööstusharu pakub ka ideaalseid tingimusi, kuna rahvusvahelised hotellide kettid üha enam turgu valitsevad ning juhtide vajadus kasvab.

Magistriõppe lõpetajad võivad loota väga huvitavatele tegevusvaldkondadele, eriti ülemise juhtimise puhul. Ettevõtte tipus sellistes ametites on erialateadmised hädavajalikud. Sel põhjusel on parimad tulevikuväljavaated juhtide jaoks, kes on spetsialiseerunud külalislahkuse tööstusele ja on akadeemiliselt kvalifitseeritud.

Magistriõppes võib loota väga huvitavatele tegevusvaldkondadele, eriti ülemise juhtimisega. Sellistel ametikohtadel, mis on ettevõtte peal, on oluline juhtimisvõime ja võtmepädevused. Külalislahkuse valdkonnas on kvalifitseeritud juhtidel parim tulevik ja karjäärivõimalused.

Lisaks sellele loome akadeemilise karjääri õpetamise ja teadustöö tingimustes kraadi "Master of Arts (MA)".

Taotlus

Mida on vaja tuua - Vastuvõtutingimused 1,5-aastase magistriprogrammi jaoks

Magistriprogramm nõuab meie õpilastelt teenuste orientatsiooni, motivatsiooni ja sotsiaalset pädevust. Meil on hea meel anda neile neile sama väikesed kursused, individuaalne karjäärinõustamine ja nõudlik õpe.

Nõuded:

  • 3-aastane bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist
  • Põhimõisteid ökonoomika kohta, mida on näidanud varasemate uuringute moodulid
  • Keelenõuded inglisekeelsele programmile on TOEFL (84 ibt) või võrreldavad tunnistused (nt. IELTS Academic: vähemalt 6.0, TOEIC: vähemalt 785 või koolilõpetuse tunnistus). Keeleoskuse tõenduseks piisab inglise keele omandatud ülikoolikraadi olemasolust.
  • Külalislahkuse tööstuse kogemus

Magistriõppekava on teile väga hea valik, kui soovite ...

  • ... olete oma bakalaureusekraadiga juba omandanud teadmised tööstusest ja sooviksite neid teadmisi süvendada
  • ... Vaadake hotelli ja gastronoomia nõuandeid
  • ... sooviks olla rahvusvahelises külalislahkustööstuses juhtivatele ametikohtadele
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz n ... Loe edasi

SRH Hochschule Berlin- being as international as its location - is state-approved and accredited by the scientific advisory council. You will study in the center of Berlin, at the Ernst-Reuter-Platz named after the first governing mayor of Berlin. Näita vähem