Miks Study Notre Dame


University of Notre Dame Austraalia on uhke oma väikesed klassid ja hooliv kogukonna õhkkond samuti oma pühendumust tipptaseme, pastoraalne hooldus ja sotsiaalne õiglus. Ülikool on võimelised pakkuma ainulaadselt personaalne lähenemine õpetamisele ja õppimisele. Selle tulemusena, Notre Dame võib aidata õpilastel arendada oskusi ja enesekindlust, et nad saaksid edukalt oma valitud valdkonnas. Samuti, kuna Notre Dame on linn ülikooli õpilastel on juurdepääs kõigile sotsiaal-, spordi-ja kultuurialane tegevus Fremantle on pakkuda, muuta õppimine nii haridus-ja kultuurilisi kogemusi.

&nbsp

&nbsp

Master of Environmental Management


Täna, keskkonnaküsimused, kas nad on kohalikud või globaalne, on tõsine probleem kogukonnas. Kogukond nüüd tunnistab, et tervislik keskkond on sama tähtis kui tugeva majanduse ja hooliv ühiskond, meie tulevik.
Kuigi olukord on järsult suurenenud ühiskonna muret keskkonna seisundi Alles viimastel aastatel, et rõhku on pandud otsib lahendusi keskkonnaprobleemidele läbi parema juhtimise.

&nbsp

Master of Environmental Management pakub kõrgkoolijärgne õpilaste või juhtidele, kes soovivad arendada juhtimis-ja teadustöö oskusi. Vastavalt rahuldavaid edusamme üliõpilased võivad taotleda jätkata õpinguid kaudu sellist kõrgemat kraadi PhD.

&nbsp

Master of Environmental Management koosneb samaväärne kaksteist ühikut, millest kuus on kohustuslik. Õpilased võivad uurida Master of Environmental Management by piirdu ainult kursuste või kursuste sh suurematelt uurimisprojekti.


Kui õpilased ei ole piisavalt akadeemiline ettevalmistamisel bioloogilisi, füüsilisi ja keskkonnateaduste, siis võib olla vajalik läbi viia esialgne semestri õppe, mis annab olulisi teadmisi ja oskusi programmid keskkonnakorralduse valdkonnas.

&nbsp

&nbsp

Režiim uuring ja hindamine


Õpilased võivad läbi uuringu osalise tööajaga või täistööajaga üliõpilane, algava aasta esimesel poolel (veebruar) või teisel poolel (juulis), tingimusel, et üksus kättesaadavust. Hindamise pädevus iga üksus koosneb juhendaja tulemuslikkuse arv ülesandeid või projektide poolaastal ja lõpueksam.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused

&nbsp

Notre Dame julgustab taotlusi inimesed taustaga ning arvestab taotleja õpitulemusi, samuti nende isikuomadused ja saavutusi. Akadeemiline nõuded on nende isikuomadused ja saavutusi. Akadeemilised nõuded on järgmised:

  • Bakalaureusekraad on tunnustatud Austraalia või ülemere Ülikooli näidates saavutamiseks rahuldav klassid.
  • Tunnustamine eelnevate õpingute võib anda valitud taotlejad, kes ei oma ametlikku kõrgharidus, kuid kes on vähemalt 10 aastat tööstuse kogemus.


Sisenemise mõned teemad vajavad lõpetamist lisateenistus osakute või asjakohane ja tõendatav teadmisi.


Taotleja peab olema saanud vähemalt üks kuu enne algust. Siiski on piiratud kohti kraadiõpet ja nad on täis on ees, see mees, nii varajane rakendamine on soovitatav.

Vaata veel 8 kursust The University of Notre Dame Australiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
jaan 2020
Duration
18 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date