kapten keskkonnajuhtimise

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks Study Notre Dame


University of Notre Dame Austraalia on uhke oma väikesed klassid ja hooliv kogukonna õhkkond samuti oma pühendumust tipptaseme, pastoraalne hooldus ja sotsiaalne õiglus. Ülikool on võimelised pakkuma ainulaadselt personaalne lähenemine õpetamisele ja õppimisele. Selle tulemusena, Notre Dame võib aidata õpilastel arendada oskusi ja enesekindlust, et nad saaksid edukalt oma valitud valdkonnas. Samuti, kuna Notre Dame on linn ülikooli õpilastel on juurdepääs kõigile sotsiaal-, spordi-ja kultuurialane tegevus Fremantle on pakkuda, muuta õppimine nii haridus-ja kultuurilisi kogemusi.

&nbsp

&nbsp

Master of Environmental Management


Täna, keskkonnaküsimused, kas nad on kohalikud või globaalne, on tõsine probleem kogukonnas. Kogukond nüüd tunnistab, et tervislik keskkond on sama tähtis kui tugeva majanduse ja hooliv ühiskond, meie tulevik.
Kuigi olukord on järsult suurenenud ühiskonna muret keskkonna seisundi Alles viimastel aastatel, et rõhku on pandud otsib lahendusi keskkonnaprobleemidele läbi parema juhtimise.

&nbsp

Master of Environmental Management pakub kõrgkoolijärgne õpilaste või juhtidele, kes soovivad arendada juhtimis-ja teadustöö oskusi. Vastavalt rahuldavaid edusamme üliõpilased võivad taotleda jätkata õpinguid kaudu sellist kõrgemat kraadi PhD.

&nbsp

Master of Environmental Management koosneb samaväärne kaksteist ühikut, millest kuus on kohustuslik. Õpilased võivad uurida Master of Environmental Management by piirdu ainult kursuste või kursuste sh suurematelt uurimisprojekti.


Kui õpilased ei ole piisavalt akadeemiline ettevalmistamisel bioloogilisi, füüsilisi ja keskkonnateaduste, siis võib olla vajalik läbi viia esialgne semestri õppe, mis annab olulisi teadmisi ja oskusi programmid keskkonnakorralduse valdkonnas.

&nbsp

&nbsp

Režiim uuring ja hindamine


Õpilased võivad läbi uuringu osalise tööajaga või täistööajaga üliõpilane, algava aasta esimesel poolel (veebruar) või teisel poolel (juulis), tingimusel, et üksus kättesaadavust. Hindamise pädevus iga üksus koosneb juhendaja tulemuslikkuse arv ülesandeid või projektide poolaastal ja lõpueksam.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtutingimused

&nbsp

Notre Dame julgustab taotlusi inimesed taustaga ning arvestab taotleja õpitulemusi, samuti nende isikuomadused ja saavutusi. Akadeemiline nõuded on nende isikuomadused ja saavutusi. Akadeemilised nõuded on järgmised:

  • Bakalaureusekraad on tunnustatud Austraalia või ülemere Ülikooli näidates saavutamiseks rahuldav klassid.
  • Tunnustamine eelnevate õpingute võib anda valitud taotlejad, kes ei oma ametlikku kõrgharidus, kuid kes on vähemalt 10 aastat tööstuse kogemus.


Sisenemise mõned teemad vajavad lõpetamist lisateenistus osakute või asjakohane ja tõendatav teadmisi.


Taotleja peab olema saanud vähemalt üks kuu enne algust. Siiski on piiratud kohti kraadiõpet ja nad on täis on ees, see mees, nii varajane rakendamine on soovitatav.

Viimati uuendatud sept 2011

Teave kooli kohta

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ül ... Loe edasi

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ülikoolilinnakud Fremantle, Sydney ja Broome. Ülikooli asutamisest partner oli University of Notre Dame Ameerika Ühendriigid (NDUS), üks maailma suuri katoliku ülikoolide ja mõõdupuuks Unda. See on andnud Unda inspiratsiooni; nõustamisele; ideid ja mudeleid; "välismaale õppima" ja üliõpilasi ning olemasolu selle juhid oma Lauad ja reguleerivad nõukogud. &nbsp Notre Dame Austraalia on Austraalia ülikoolis, mille on omaks võtnud nii kaasaegsed Austraalia ülikoolis traditsioon ja iidne ja lugupeetud traditsioone katoliku ülikoolides nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on püüdnud olla ülikool, mis on spetsialiseerunud tipptaset üliõpilaste koolitamise eest. Tähelepanu keskmes on haridus ja koolitus noorte sisenemise suur kutsealade osas: meditsiin, õigus, õppe-, hooldus-, raamatupidamise ja rahanduse, füsioteraapia, nõustamine, Terviseteaduste ja preestriks. &nbsp Ülikool on eriti tähelepanuväärne selle rolli liider suur traditsiooniliste elukutsete tervishoiu ja hariduse, nii kaua seostatud missioon kirik Austraalias. Samuti on eeldada erilist rolli hariduse ja teenust, põlisrahvaste Põhja-Austraalias. &nbsp Notre Dame on keskmise suurusega, eraülikool, mis saab avalikku rahastamist paljudes valdkondades. Märkimisväärsel hulgal õpilastel on kohti tervishoiu ja hariduse valdkonnas rahastatava Austraalia valitsus. Ta on võtnud kohustuse tagada, et nii palju kui võimalik, üliõpilased saavad isiklikku, kvaliteetset haridust hooliv ja sõbralik õpikeskkond. Umbes 10 protsenti tema Üliõpilaskond on rahvusvaheline. &nbsp Ülikooli eesmärk on toota "tööstusharu valmis" lõpetanutele, kes on palju nõudlust Austraalia tööandjad. &nbsp Ülikooli kolm ülikoolilinnakud, mis Fremantle, Sydney ja Broome on tähelepanuväärselt ilus ja väga mugav. Nad pakuvad ideaalse seadistus esimese klassi bakalaureuse ülikooli kogemus. Näita vähem
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Rohkem Vähem