Magister Kunstide Kirjutamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi üksikasjad

Kahe ja poole aasta programm algab iga sügisel, kus toimub teisipäeval ja neljapäeval õhtul kursused kella 6.30-9.15. Teisipäeviti keskenduvad igal žanri töörühmad (ilukirjandus, luule, mittefüüsika) üliõpilaste käsikirjalisi toetava kriitika peer-kogumikus. Neljapäeviti keskenduvad kirjandusseminarid traditsioonidele, stiilidele, käsitööelementidele ja arengutele ning kirjandusmudelitele.

Õppekava

Kõik kursused viiakse läbi MFA programmi raames, mille klassid on kolm üksust, kokku 33 ühikut kahe ja poole aastase õppeperioodi jooksul.

Kuna ristsubsideerimine rikastab loovust, on õpilastel vabadus võtta kursusi väljaspool oma esmast žanrit ja proovida mitmesuguseid erinevaid žanri kirjandusseminare. Kuna mõistmise sügavus on edukaks kirjutamiseks otsustava tähtsusega, võtavad üliõpilased ette ka seminare ja töörühmi, mis keskenduvad ainult ühele žanrile - ilukirjanikule, lühikesele ilukirjandusele, luulele või väljamõeldisele. Õppijate töö kulmineerub loomingulise väitekirjaga - raamatu pikkune käsikiri, mis on loodud, koostatud ja läbi vaadatud ulatusliku õppejõu juhendamisega. Õpilased töötavad üksteisega koos õppejõu juhendajaga, kes pakub ulatuslikku tagasisidet oma töö kohta mitmetel planeeritud koosolekutel. Väitekiri võib olla romaan, lugude kogum, luulekogu, loomingulise väljamõeldise kogumik või nende žanrite sihipärane kombinatsioon.

PROGRAMMI AJAKAVA

Nõuded hõlmavad neli seminari, viis valikainete seminari ja kaks semestrit üks-ühele väitekirja tööd.

Ametialane võimalus

Loome võimalikult palju võimalusi meie õpilastel ühendada kirjanduskultuuriga San Francisco linnas ja mujal. Praktika kursus pakub õpilastele erialast ettevalmistust mitmesugustes kirjalikult seotud karjäärides. Võimalused hõlmavad praktikakohti kirjandusajakirjades nagu Zyzzyva ja Zoetrope , ajakirjades nagu Mother Jones ja Wired , sellistes kirjastustes nagu City Lights ja kroonika raamatud ning kirjaoskusorganisatsioonid, nagu 826 Valencia ja Streetside Stories. Õpilased osalevad kirjandus- ja teenindusorganisatsioonides, sealhulgas poettel ja kirjanikel, Zoetrope'is, California poettel koolides, Litkwake kirjandusfestivalil, kirjanike ja kirjanike konverentsi ühingul, Volkano kirjutamise konverentsil (Mehhiko) ja Prahas toimuvad suvepublikuüritused ja Peterburi. Seminar õpetamise kirjalikult pakutakse neile huvitatud jälitavad elukutse, kus õpetamine abilisena saadaval erialasid inglise kirjanduse ja loova kirjutamise.

Võta meiega ühendust

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success i ... Loe edasi

As one of the country’s premier Jesuit Catholic universities, the College of Arts and Sciences pairs a rigorous academic curriculum with an urban, global perspective. The college's vision of success involves both the head and the heart, with outstanding faculty members giving students the skills and compassion to fashion a more just and humane world. Näita vähem
San Francisco , Buenavista , Oranž + 2 Rohkem Vähem