Magister Luksusjuhtimise, Innovatsiooni Ja Brändingu

Üldine

Programmi kirjeldus

Vaatamata ülemaailmsele majanduskriisile kasvab luksuskaupade müük kogu maailmas. Rohkem kui sümbol tähistab luksuskaupade edu, eelist, privileegi, maitset ja unistusi. Luksusturg tugineb juhtidele selle ainulaadse sektori mõistmiseks, haldamiseks ja kasvatamiseks.

Meie magistrikraad luksusjuhtimises, innovatsioonis ja brändingus oli mõeldud spetsiaalselt üliõpilastele, kes soovivad karjäärile tänapäeva dünaamilise, globaalse turu luksushaldussektoris.

119474_01.jpg

Selle meistri tähelepanu keskmes on luksuskorralduse dünaamika ja iseärasuste mõistmine, pöörates erilist tähelepanu tulevikule.

Programm annab terve õppeaasta jooksul 60 EAP-d. Selles pakutakse Itaalia suuremate kaubamärkide ja luksuskaupade tootjate ettevõtete külastusi, külalislektoreid, teadusuuringuid ning ekskursioone ja juhtimiskoolitusi. Programmi juhitakse inglise keeles. Teaduskond koosneb rahvusvahelistest spetsialistidest, kes asuvad Rooma linnas või selle läheduses.

Moodulid ja kursuse ülesehitus:

 1. Luksuse mõiste
 2. Luksustööstuse eripärad
 3. Brändi väärtus luksusäris
 4. Toode ja hind luksuses
 5. Jaemüügi strateegia ja juhtimine
 6. Kuidas luksuslikult suhelda suhtlemis- ja välissuhetega
 7. Tulevik luksuses: kuhu me läheme?
 8. Ärijuhtimine

Sisenemise nõuded

 • Kandidaadid, kes soovivad vastuvõttu luksuskorralduse, innovatsiooni ja kaubamärgi magistriõppe programmi, peaksid omama bakalaureusekraadi või vastavat bakalaureuse kraadi.
 • Kõik kandidaadid peavad oskama inglise keelt oskama; nii räägitud kui kirjutatud. Kõigile emakeelsetele kandidaatidele on vaja keeleoskuse eksami arvestust, mille minimaalne inglise keele oskuse tase on TOEFL-is 86 punkti või IELTS-is 7 sagedusriba.

Programmis osalemine

 • September ja jaanuar

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti .

Saate võimaluse teenida magistrikraad luksuskaupade ja moodi ühes kõige olulisemas sõlmpunktis - Roomas!

Rakenda kohe!

119471_49660058_2086427418120061_8674376402113396736_o.jpg

Iseloomustused

Nimi: Hanna Maria Zechner
Töökoht: Hofer KG, Austria
Lõpuaasta: 2016
Praegune töökoht: piirkondlik müügidirektor
Lemmiktsitaat: „Juhtimine ei tähenda pealkirja ega nimetust. See puudutab mõju, mõju ja inspiratsiooni. Mõju hõlmab tulemuste saamist, mõjutamine on seotud teie töö vastu kire levitamisega ning te peate inspireerima meeskonnakaaslasi ja kliente. ”Robin S. Sharma


Muud pöördumised:

"Olen töötav inimene ja liitusin SSM-iga täiskasvanud üliõpilasena, kuna soovisin tegutseda ärihaldurina. SSM pakub just sellist koolitust, mida ma vajan. Tunnid toimuvad väikestes rühmades perekondlikus õhkkonnas, kus üliõpilased ja õppejõud suhtlevad. Ma pean tänama õppejõude tähelepanu eest, mis on pühendatud igaühele meist klassis. See on aidanud tõsta minu enesekindlust. Ootan, et jätkan oma ametialast arengut SSM-is. "

Jazzi F. G
SSM DBA tudeng


"Šveitsi Juhtimiskooli BA (Hons) programm on suurepärane. Juhendajad annavad edasi kõiki vajalikke teadmisi ja jagavad oma kogemusi, mis on vajalikud konkurentsikeskkonnas edukaks töötamiseks. Kui õpite vabal ajal klassiruumis kõvasti õppimist. Te kandideerite pidevalt huvitavatele töökohtadele, Teil ei ole raskusi töö leidmisega. Mulle pakuti õpingute ajal kahte ametikohta. Olen otsustanud Ühendkuningriigis vastu võtta uue väljakutse. Vaatamata riigi muutmisele jätkan õpinguid Šveitsi koolis Juhtimine, Rooma kaugõppe kaudu. Ma soovitaksin BA (Hons) kraadiõppe programmi SSM-is. "

Ricardo Gotthilf
SSM BA üliõpilane


"Ma käisin Šveitsi Juhtimiskoolis Roomas BBA duubelprogrammis ja olen kindel, et tegin seda! Klasside suurused olid suurepärased, õpetajad abiks ja sain tööle isegi enne kooli lõpetamist. Nüüd olen karjääri ma armastan ja ei saaks olla õnnelikum. "

Joan Chemiron
HRM-i konsultant ülemaailmses toiduprogrammis - SSM-i lõpetaja


"Pikka aega Ameerikas õppinud tudengina märkasin, et on palju üliõpilasi, kes saavad teha juba seda, mida ma juba teen. SSM annab mulle minu elus ja karjääris selle täiendava sammu edasi, mida ma ei saanud küsida. mujal!"

Masaharu Kakumoto
SSM BA (Hons) üliõpilane


Esitage oma taotlus või lisaküsimused järgmisel e-posti aadressil: info@ssm.swiss

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse stud ... Loe edasi

The Swiss School of Management is a fully accredited private institute of higher education located in Rome, on the University of Washington's campus in the historic city center. We have a diverse student body coming from all over the world, studying our accredited Bachelors, Masters and Doctor of Business Administration Degree Programs. Näita vähem