Magister Mänguõppe ja Inseneriteaduse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Mänguõppe ja tehnika magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, mis juhendab õpilasi nii video- kui ka muude mängude tehnilistes, analüütilistes ja eetilistes küsimustes. Magistriõpe pakub ideaalset platvormi mängude ja multimeediumrakenduste õppimiseks ja loomiseks.

Selles programmis soovitatakse osaleda üliõpilastel, kellel on bakalaureusekraad arvutiteaduses või humanitaarteadustes, kellel on huvi videomängude arendamise, analüüsi, kriitilise peegelduse ning suulise ja kirjaliku inglise keele oskuse vastu.

Eripärad

 • Õppekaval on tugev interdistsiplinaarne ülesehitus ja suur praktiline tähtsus.
 • Tugev rahvusvaheliste partnerülikoolide ja organisatsioonide võrgustik aitab üliõpilasi nende karjääri ja kraadi sisu osas.
 • Asjakohane kogemus projektitöö kaudu.
 • Klagenfurti ülikoolilinnak pakub suurepäraseid korraldusi, väikeseid seminarirühmi ja juhitavaid töörühmi. Siit on kiire ja lihtne leida sõpru ning luua sidemeid!

University of Klagenfurt

© aau / Daniel Waschnig

Uuringu eesmärgid

Õpilased õpivad tundma mängude narratiivseid ja esteetilisi aspekte ning nende ajalugu, mängude tootmise tehnilist protsessi, tehnikat ja kasutatud tööriistu, mängu arendamise ja kujundamise protsessi kui keerulist süsteemi, mis hõlmab erinevaid rolle ja pädevusi, aga ka eetilisi kaalutlusi ja vastutust. mängude arendajad.

Eeltingimused

 • Bakalaureusekraad arvutiteaduste või humanitaarteaduste, sotsiaal- või kultuuriteaduste alal VÕI
 • Võrreldav akadeemiline kraad, mis koosneb vähemalt 180 EAP-st, nt õpetajakoolitus inglise keeles, ajaloos jne.
 • Inglise keele oskus kirjutades ja rääkides - tase C1.
 • Suur huvi video- ja arvutimängude, analoogmängude ja multimeediarakenduste vastu.

Karjäär ja ametialane profiil

Lõpetajad saavad magistrikraadi või magistrikraadi (MA), sõltuvalt nende valitud erialast programmi ajal. Kraad mänguõppe ja tehnika alal võimaldab õpilastel töötada mängude valdkonnas väärtuslike meeskonnaliikmetena, kellel on lai valik erinevaid oskusi. Programmi interdistsiplinaarne olemus, mis ühendab endas tehnilisi, analüütilisi ja kriitilisi pädevusi, annab õpilastele eelise ühepoolse koolihariduse ees. Lisaks saavad lõpetajad töötada ka reklaami- ja meediatööstuses.

Lake and mountains at Worthersee Karnten Austria. View from Pyramidenkogel tower on lake and Klagenfurt the area.

Ülikoolilinnak ja tudengielu

Üliõpilaselus on midagi enamat kui loengud ja eksamid. Klagenfurti ülikool asub Klagenfurti läänes, Wörthersee järve lähedal. Ülikool on üks vähestest ülikoolilinnaku ülikoolidest Austrias ja tal on suurepärased transpordiühendused Klagenfurti kesklinnaga. Samuti on ülikoolilinnakut ümbritsevas piirkonnas suur hulk restorane ja majutusvõimalusi. Alates 2007. aastast on ülikoolilinnak olnud ka Austria moodsaima ülikooli spordiinstituudi (USI) kodu, mille pindala on 1156 m² sportimiseks. USI pakub laias valikus sportimist ülikoolilinnakus, aga ka erinevaid spordilaagreid kogu Euroopas.

Mida pakub teine ülikoolilinnak teile võimaluse:

 • 30 minutiga mägedes matkata ja suusatada?
 • Ujuda kahe tunni jooksul Itaalia meredes?
 • Olge Veneetsia biennaalil kahe ja poole tunni jooksul?
 • Kolme tunniga jalutama Horvaatias Rovinji vanalinnas?
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established ... Loe edasi

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established in 1974. The Faculty comprises nine departments at present. Näita vähem