Magister Mänguõppe ja Inseneriteaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Mänguõppe ja tehnika magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, mis juhendab õpilasi nii video- kui ka muude mängude tehnilistes, analüütilistes ja eetilistes küsimustes. Magistriõpe pakub ideaalset platvormi mängude ja multimeediumrakenduste õppimiseks ja loomiseks.

Selles programmis osalema kutsutakse üliõpilasi, kellel on arvutiteaduse ja / või humanitaarteaduste bakalaureusekraad, huvi videomängude arendamise, analüüsi, kriitilise kajastamise ning suulise ja kirjaliku inglise keele oskuse vastu.

Eripärad
  • Õppekaval on tugev interdistsiplinaarne ülesehitus ja suur praktiline tähtsus.
  • Tugev rahvusvaheliste partnerülikoolide ja organisatsioonide võrgustik aitab üliõpilasi nende karjääri ja kraadi sisu osas.
  • Asjakohane kogemus projektitöö kaudu.
  • Klagenfurti ülikoolilinnak pakub suurepäraseid korraldusi, väikeseid seminarirühmi ja juhitavaid töörühmi. Siit on kiire ja lihtne leida sõpru ning luua sidemeid!

University of Klagenfurtc) aau / Daniel Waschnig

Uuringu eesmärgid

Õpilased õpivad tundma mängude narratiivseid ja esteetilisi aspekte ning nende ajalugu, mängude tootmise tehnilist protsessi, tehnikat ja kasutatud tööriistu, mängu arendamise ja kujundamise protsessi kui keerulist süsteemi, mis hõlmab erinevaid rolle ja pädevusi, aga ka eetilisi kaalutlusi ja vastutust. mängude arendajad.

Eeltingimused

Bakalaureusekraad arvuti- või humanitaarteadustes, sotsiaal- või kultuuriteadustes

Või: võrreldav akadeemiline kraad, mis koosneb vähemalt 180 EAP-st, nt õpetajakoolituse kraad inglise keeles, ajaloos jne.

Inglise keele oskus kirjutades ja rääkides - tase C1

Tugev huvi video- ja arvutimängude, analoogmängude ja multimeediumrakenduste vastu

Karjäär ja ametialane profiil

Lõpetajad saavad magistrikraadi või magistrikraadi (MA), sõltuvalt nende valitud erialast programmi ajal. Kraad mänguõppe ja tehnika alal võimaldab õpilastel töötada mängude valdkonnas väärtuslike meeskonnaliikmetena, kellel on lai valik erinevaid oskusi. Programmi interdistsiplinaarne olemus, mis ühendab endas tehnilisi, analüütilisi ja kriitilisi pädevusi, annab õpilastele eelise ühepoolse koolihariduse ees. Lisaks saavad lõpetajad töötada ka reklaami- ja meediatööstuses.

Ülikoolilinnak ja tudengielu

Üliõpilaselus on midagi enamat kui loengud ja eksamid. Alt = "Klagenfurti ülikool asub Lääne-Klagenfurtis, Wörthersee järve lähedal. Ülikool on üks väheseid ülikoolilinnakuülikoole Austrias ja sellel on suurepärased transpordiühendused Klagenfurti kesklinnaga. Samuti on seal suur hulk restorane ja majutusvõimalusi Alates 2007. aastast on ülikoolilinnak olnud ka Austria kaasaegseima ülikooli spordiinstituudi (USI) kodu, mille pindala on 1156 m² sportimiseks. USI pakub ülikoolilinnas laias valikus sportimist, samuti mitmesuguseid spordilaagreid kogu Euroopas.Lake and mountains at Worthersee Karnten Austria. View from Pyramidenkogel tower on lake and Klagenfurt the area.

Mida pakub teine ülikoolilinnak teile

  • matkata ja suusatada mägedes 30 minuti jooksul?
  • ujuda kahe tunni jooksul Itaalia meredes?
  • olla kahe ja poole tunni jooksul Veneetsia biennaalil?
  • jalutada kolme tunni jooksul läbi Horvaatias Rovinji vanalinna?
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established ... Loe edasi

The Faculty of Technical Sciences has been in existence since 2007, with the Department of Informatics being founded as early as 1986 and the Department of Mathematics and Statistics being established in 1974. The Faculty comprises nine departments at present. Näita vähem