Master Mehaanikateaduskond


Eesmärk


Et teha palju jõupingutusi töö uuringud umbes masinaehituse ja ehitada kunagi kestev keskkond innovaatilist mõtlemist, professionaalne võime, haritud viisid meeldiv alkohol ja töö eetika teenida ühiskonda.

Hariduslikke eesmärke

1. Et toita insenerid, kes on spetsialiseerunud integreerides masinatööstus, varustada neid probleemide lahendamise võime, ning ühendada tehnoloogia juhtimise ja kogu süsteemi integreerida võimeid.


Õppimine Tulemused

 • Lõpetajad peaksid olema varustatud alusteadmiste seotud masinaehitus ja tehnoloogilised taustal.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud põhiliste teadmisi, kuidas kasutada arvuteid ja seadmeid, samuti võime kirjutada arvutiprogramme.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud projekteerimine kogemusi, käsi-on kogemusi ja võime kohta, kuidas otsida professionaalne andmeid, et analüüsida andmeid, et panna ja järeldada.


2. Et teha palju jõupingutusi, et rakendada teooriaid ja praktilisi kogemusi, töötada uuringud umbes masinaehitus ja ühendada tööstuslike vajaduste rahuldamiseks ja tuleviku väljavaateid.


Õppimine Tulemused

 • Lõpetajad peaksid olema varustatud võime kavandada, hinnata ja täita inseneri.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud võime esitada, mis tõendavad ja suhelda diagrammid ja kirjalikke aruandeid.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud tööülesannete ja töökohtade eetika.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud rist-field, ühistu ja uuenduslikke oskusi.

&nbsp

3. Kasvatada isikupära umbes elukestev õpe ja tema eest hoolitseda ühiskonnas.

Õppe tulemuste

 • Lõpetajad peaksid olema varustatud võimeid realiseerida inseneri rolli ühiskonnas ning kohandada end muutused sotsiaalses keskkonnas.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud võimet mõista kultuure, kunsti-ja inimlikkuse haritud kombeid ja oskusi kombineerida inseneri-ja loomist.
 • Lõpetajad peaksid olema suutelised kohaldama võõrkeelt tuttav valdkonnas.
 • Lõpetajad peaksid olema varustatud elukestev vahendeid ja valmisolekut pühendada töökohti.

Kraadiõppe programmi

Osakonna masinaehitus pakub kraadiõppe ja teadustöö laia inseneriteaduse valdkondades, mis on jaotatud kaheks rajooniks - Mehhatroonika Tehnoloogia ja Advanced Manufacturing.


Mehhatroonika Technology osakond:

Jaotus sätestatakse õppe-ja teadustöö valdkondades automaatjuhtimine, automaatika, mehhatroonika, arvuti integreeritud disain ja tootmine. Õpilased on haritud meister automatiseerimine tootmisprotsesside uuendamine tööstuse ning teadus-ja arendustegevuse erinevate valmistamise masinad.Advanced Manufacturing ja divisjon:

Rajoon pakub intensiivset uuringuid arenenud projekteerimis-ja tootmis-ja mehaaniliste osade ja süsteemide kattematerjalid, disaini, analüüsi, valmistamine, montaaž ja katsetamine. Õpilasi, et oleks võimalik arendada kõrgtehnoloogilise mehaanilised seadmed.

Department väidab jõulisest tegevusest projekteerimise ja tootmise, dünaamilised süsteemid ja kontrollid, materjalide ja tahke mehaanika-, soojus-ja vedeliku teadused. Seotud küsimustes mikro-/nanosüsteemid tehnoloogia, täppismehhaanika, pooljuhtide pakendamise, kiire prototüüpimine ja instrumentaarium, uus energia, soojusvaheti ja täiustatud sõiduki ehitus on ka intensiivse uuring õppejõud ja kraadiõppurid.

Tööhõive-tööväljavaated meie lõpetajad on väga paljulubav. Nad võivad kasutada mikro-/nanosüsteemid skaala valmistamise tehast, mehaanilised tootmise tehased, täppis hallituse tehastes, auto tehastes, lennundus, roolivõimendi, ettevõtted, terase-, pooljuhtide tööstuses, foto-Electronic Industries, biotehnoloogia firmad. Ja nad suudavad töötada, teadurid või insenerid, tehes uuringuid ja arengut.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Southern Taiwan University of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Deadline
Võta kooliga ühendust
for the fall semester, 30/11/11 for the spring semester
Võta kooliga ühendust
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for the fall semester, 30/11/11 for the spring semester
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for the fall semester, 30/11/11 for the spring semester
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date