kapten meedia tehnoloogia

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Media Technology


Media Technology on tehnoloogia ja meetodid toetavad inimeste suhtlemist üle vahemaad ajas ja ruumis. Tänane rikasmeedium keskkond pakub ainulaadseid võimalusi loov ja tõhus teavitamine organisatsiooni eesmärkide vahel või ettevõtte ja selle klientidele.

&nbsp

Sisukord uuringu


Magistriõpe või Master of Technology meedia tehnoloogia annab teile vajalik teadmiste ja teoreetilised alused väljendada oma loovust uusi ja innovatiivseid vorme. Nende kvalifikatsioon teile tähtis ressurss iga ettevõtja või organisatsioon, mis töötab digitaalse meedia.

Õppekeeleks on inglise keel.

Major aladel õpinguteks


-Multi-channel kirjastamine
-Veebitehnoloogiad
-Multimedia andmebaasid
-Video side
-Inimese-arvuti interaktsiooni
-Colour pildistamine
-Media lähenemine

&nbsp

Laboratories

&nbsp


-Kõik õpilased on juurdepääs up-to-date meedia ja teadustöö laborid r töötamise pildid, heli ja video.


-Norra Color Research Laboratory, mis koosneb professoritest, teadlaste ja doktorantide sätestab rikas keskkond silmapaistva rahvusvaheliste ekspertteadmiste värvipilditöötluse.


-Media Technology Laboratory's õppejõud, teadlased ja üliõpilased pakuvad kursusi ja teadustöö võimalusi kõigis valdkondades olulised konstruktsiooni ja kommunikatsiooni meedia tehnoloogiat.

Viimati uuendatud May 2011

Teave kooli kohta

Gjøvik University College on umbes 2400 üliõpilast ja 270 töötajat. Gjøvik University College on Norra University College rahvusvahelist perspektiivi. 24 riigis on esindatud seas meie personali sügis ... Loe edasi

Gjøvik University College on umbes 2400 üliõpilast ja 270 töötajat. Gjøvik University College on Norra University College rahvusvahelist perspektiivi. 24 riigis on esindatud seas meie personali sügis 2009. GUC loodi tõttu saneerimise Norra kõrghariduse 1994. Õppeprogrammid Gjøvik University College jaotati 3 teaduskondades 14 põhi haridussüsteemide kohta bakalaureuseastme ja 3 magistriprogrammidega. University College pakub õppekava valdkondades tervise-, hooldus-, tehnoloogia ja meedia. Lisaks mitu jätkuvat haridussüsteemide pakutakse. Mitmed õppeprogrammid Gjøvik University College (GUC) on ainsad, omalaadne Norras. Umbes 2400 üliõpilast õpib University College praegu. Mis ühendab campus teil on kõik, mida vajate samal paikkonnas: loengu tuba, arvutiklass, raamatukogu, lugemise romm ja söökla Näita vähem
Gjøvik , Oslo + 1 Rohkem Vähem