Magister Moehaldus (Osakoormus)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Eduniversal tunnustas nelja meie meistrit ametlikult globaalsel tasemel parimate hulka, kus on esindatud ka mood

50 parimat - globaalne edetabel
Ülemaailmsel moehalduse edetabelis N 40

Untitled-design-e1568644888192.png

Moemaailm on alati meelitanud lugematu hulga inimesi, kes on valmis alustama selles karjääri. Lisaks entusiasmile nõuab see tööstus igal juhul ka loovust, ambitsioone ja tugevaid juhtimisoskusi; Rome Business School magistriõppe eesmärk on anda tudengitele oskused, perspektiiv ja didaktiline kogemus, mida nad vajavad oma äritegevusega tegelemiseks selles äris, aidates noortel ressurssidel saada professionaalseteks tegelasteks, kes suudavad liikuda enesekindlalt ja kompetentselt. moetööstus.

Põhjused, miks

 • Rahvusvaheline Bootcamp Barcelonas või Roomas

Rome Business School pakub teile võimalust lihvida oma pädevusi ja rikastada oma teadmisi ettevõtluse, innovatsiooni ja muude ärimaailma võtmeteemade kohta, osaledes Roomas või Barcelonas toimuvatel rahvusvahelistel programmidel, kus saate laiendada ka oma ametialast võrgustikku. See elamuprogramm tuleb lisatasu eest.

 • Pehmete oskuste programm

Kindla ja eduka karjääri alustalad on kahtlemata väga nõutud ja tunnustatud pehmed oskused - kompetentsid, mis leiavad praktilist kasutamist igas töökeskkonnas ja ärivaldkonnas. Meie pehmete oskuste programm annab teile põhjalikud ja detailsed teadmised nende isiklike pehmete oskuste kohta ja nende tundmine, hõlbustades nende isiklikku ja ametialast kasvu.

 • Võrgustikud ja partnerid

Rome Business School on tihedad partnerlused mitmete ülemaailmselt tuntud juhtivate ettevõtetega, näiteks Enel, Fendi, Bulgari, Eataly, IBM Italy, Land Rover ja paljude teistega. Tagamaks, et meie õpilased saavad luua tugeva professionaalse võrgustiku, korraldame pidevalt kohtumisi, visiite, üritusi ja külalisloenguid eliidi äriökosüsteemide esindajatega, soodustades juhtivate spetsialistide ja õpilaste vahelist suhtlust ning hõlbustades õppeprotsessi.

 • Karjäär

Meie kvalifitseeritud ja professionaalne karjääriteenuste meeskond pakub meie saatjatele personaliseeritud karjääritee, mis on spetsiaalselt kujundatud tema enda kutsealase profiili kujundamiseks, et saada tänapäeval tööturul konkurentsivõimeliseks tegelaseks. Teie käsutuses on töötoad ja karjäärivõrgustike kuumim teema, keskenduvad individuaalsed karjäärinõustamiskoosolekud, meie eksklusiivne üritus „ Rome Business School Talent Focus“ ja veel hindamatuid eeliseid, et tagada teie karjääri parim algus või suur tõuge!

 • Õppimine Roomas

Hinnamatu kultuuri- ja kunstipärandi tsivilisatsiooni häll ning kodumaa Rooma on kõrghariduse omandamise parim paik; kasutage rooma maastiku pakutavaid arvukaid kauneid paiku ja rikastavaid algatusi ning õppige ühes Itaalia kõige viljakaimas keskuses.

60014_TwitterGenericPost1.png

Struktuur

 • 6 kuud loenguid
 • 6 kuud on pühendatud rahvusvahelistele praktikatele ja projektitöödele
 • Külastused rahvusvahelistel ettevõtetel ja organisatsioonidel
 • Integreeriv kultuuriprogramm
 • Seminarid ja üritused

Kasu

 • Ettevõtte külastused - näiteks Fendi, Dolce & Gabbana, Valentino, Bulgari.
 • Rahvusvaheline õppereis: Bootcamp Barcelonas või New Yorgis
 • Kultuuriprogramm - Jalgsimatkad Roomas
 • Pehmete oskuste programm
 • Uurimismeetodid ettevõtteseminarile
 • Itaalia keele kursus - algaja tase (A1 ja A2)
 • Toetus majutusele
 • Rahvusvaheline üliõpilaspilet - ISIC
 • Karjääriteenused

Sisu

 • Meele avamise ja teadmiste haldamise seade

Rome Business School magistriõppe esimene osa pakub sektori põhjalikku ettevalmistamist ja muude seotud valdkondade olulisi aspekte, andes esialgu laia ülevaate laiemast juhtimismaailmast.

 • Keskendumine ja spetsialiseerumine

Arendage pädevusi, mis on vajalikud uute vajaduste käsitlemiseks ja suurendamiseks organisatsiooni erinevates valdkondades. Tuvastage ja arendage välja moetööstusettevõtete tõhusad juhtimisstrateegiad.

 • Olla tulevikku suunatud juht

Siit saate teada innovatsiooni ja juhtimise parimate tavade kohta ning kuidas neid moetööstuses tõhusalt rakendada.

 • Capstone'i projekt

Meeskonnaprojekt, mille eesmärk oli välja töötada juhtimisaruanne, mis lahendaks äriprobleemi või töötaks välja moetööstuses olemasolevate või fiktiivsete ettevõtete moehalduse valdkonnas moedisaini valdkonnas. Kõiki meeskondi juhendatakse projekti algusfaasist alates.

Karjääriteenused

Meie abiga saate luua oma karjääristrateegia enesereflektsiooni, uurimise ja saavutuste teekonna kaudu. Selle programmi eesmärk on aidata teil leida praktika- või ametikohti vastavalt teie ambitsioonidele ja ootustele. Eelkõige pakub kool registreerunud õpilastele järgmisi teenuseid:

 • Individuaalne karjäärinõustamiskoosolek
 • Rome Business School ametlik karjääriportaal
 • Professionaalsed töötoad
 • Rome Business School talendifookus

Paigutuse määr

Magistriõppe lõppedes sai 96% üliõpilastest praktika rahvusvaheliselt tuntud ettevõtetes. Mõned meie professionaalsed partnerid:128725_ScreenShot2020-01-05at5.34.15PM.png

Bootcamp kogu maailmas

Lihvige oma ettevõtlusoskusi ja pange need proovile ülima väljakutsega: Rome Business School eksklusiivne Bootcamp Barcelonas, mis korraldatakse koostöös EAE Ärikooliga, ja New Yorgis, koostöös Pace ülikooliga - kaks kaunist linna innovatsiooni ja esirinnas. kõige produktiivsemate alustavate ökosüsteemide hulka. Täiustatud programm, mille eesmärk on tutvustada teile realistlikke stsenaariume, et lahendada ja pakkuda teile praktilist viisi õppimiseks ja oskuste arendamiseks. Kõik tipptasemel töötavate ettevõtete juhendaja professionaalsel toel!

Vastuvõtmise protsess

Rome Business School teeb kõvasti tööd, et säilitada meie pakutavate programmide kõrgeim kvaliteeditase. Sellepärast peavad kandidaadid kandidaatide sobivuse tagamiseks läbima ja edukalt läbima järgmises ülesehituses oleva valikuprotsessi:

128721_ScreenShot2020-01-05at5.21.56PM.png

Vastuvõtuprotsessi eesmärk on kontrollida kandidaadi sobivust kapteniks õppimiseks. Hindamisel võetakse arvesse kandidaadi akadeemiline ajalugu, varasemad kogemused magistriõppes käsitletavatel teemadel ja motivatsioon. Pärast selle saatmist hindab Rome Business School akadeemiline komitee taotlust. Rakenduse sobivuse tagamiseks on oluline esitada kõik nõutavad dokumendid.

Kraad

logo-viu-Universidad-Internacional-de-Valencia-sobre-fondo-blanco-1024x435.pngÕpilased, kes on programmi edukalt läbinud, saavad topeltsertifikaadi: Rome Business School diplomi ja Universidad Internacional de Valencia (VIU) ametliku sertifikaadi, mis annab 60 rahvusvaheliselt tunnustatud ainepunkti (60 EAP).

Stipendiumid ja õppemaks

Individuaalse profiili, kogemuste ja tõestatud motivatsiooni kohaselt võib kandidaadile määrata stipendiumi, mis katab osa kogu õppemaksust (kuni 20%). Võimaliku stipendiumi saamise õiguse otsustab Rome Business School akadeemiline komitee kandidaadi taotluse hindamise ajal.

Selle magistri õppemaks on 6.000 eurot. Seda saab maksta:

 • järelmaksuga
 • ühes lahenduses (see valik annab üliõpilasele 10% soodustust õppemaksu kogusummast)

Alustage ülejäänud elu alustamist!

Kui otsite kõrgekvaliteedilist edasijõudnute koolitust konkreetses ärivaldkonnas, lugematuid võimalusi oskuste arendamiseks ja enese proovile panemiseks, võimalusi oma professionaalse võrgustiku laiendamiseks ja kontakti loomiseks eliitprofessionaalidega, kes töötavad mitmes ärivaldkonnas, on meil täpselt teile sobiv programm . Sealt edasi on kõik teie otsustada! Teie otsustavus ja valmisolek õppida ning kogeda uusi mõtteviise on kõik, mida on vaja meie programmide parimaks kasutamiseks ja oma karjääri eduteele asumiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Loe edasi

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Näita vähem
Rooma , Itaalia online + 1 Rohkem Vähem