Magister Operations Research and Information Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Magister Operations Research and Information Engineering

30746_TECH_20140819_251_thumbnail_280_157_c1.jpg

Kõigi tüüpide ja suuruste ettevõtted on andmetes kõrvuti ja näljased kvalifitseeritud analüütikute ja informaatikanalite jaoks, kes saavad neid andmeid kasutada läbipaistvate ja reaalajas äriotsuste tegemiseks. Cornell Tech Operations Research and Information Engineering (ORIE) annab teile matemaatilise modelleerimise ja andmete analüüsi oskusi, mida vajate, et juhtida otsuseid, mis parandavad klientide rahulolu ja töö efektiivsust.

Lugege, kus rangus vastab innovatsioonile

Cornell Tech ORIE meistrid ühendavad Cornelli ülikooli akadeemilise rangusega koos energia ja võimalustega, mis tulevad õpib New Yorgi tehnoloogia alustamisega tegeleva kogukonna südames.

Suurte andmete tulevikku aktiivselt kujundavate õppejõudude juhitud õpetajad õpivad andmete modelleerimise, masinõppe ja ennustava analüüsi keerukust. Saate oma tehnilise ekspertiisi kaudu kommertskonteksti läbi äri- ja ettevõtlusklasside. Töötades oma klassikaaslastega multifunktsionaalsetes meeskondades, kes hõlmavad ambitsioonikad noorte advokaadid, insenerid, turundajad ja tootejuhid, loote oma ettevõtmised Startup Studiois ja arendate tooteartiklite programmi klientidele välja tõelisi lahendusi. Ainult ühe aasta pärast saate lõpule viia oskused, kogemused ja võrgud, mida peate aitama alustavatel ettevõtetel ja ettevõtetel kasutada klientide väärtuse juhtimiseks vajalikke andmeid.

Kes peaks taotlema?

Cornell Tech ORIE Magistriõpe on ideaalne õpilastele, kellel on kirg andmete päringuteks ja saadud andmete põhjal äriotsuste kujundamiseks. Minimaalsed tehnilised nõuded on järgmised: olete lõpetanud ühe optimeerimise kursuse, keskmise taseme tõenäosuse ja statistika ühe kursuse ja ühe kursuse keskmise taseme programmeerimisega enne taotluse esitamist.

Operatsioonide uurimise ja infotehnoloogia magistriõppes (ORIE) pakutakse ka Cornelli Ithaka ülikoolilinnakus, keskendudes traditsiooniliste matemaatika-, teadus- ja insenerioskuste arendamisele, mitte Cornell Tech andmepõhisele lähenemisele matemaatiliste ja modelleerimisoskused, et teavitada strateegilisi otsuseid.

Teemad on hõlmatud

 • Optimeerimismeetodid
 • Tõenäostav analüüs
 • Masinõpe
 • Andmeteadus
 • Modelleerimine ebakindluse all

TÄIELIK KURSUS

Optimeerimismeetodid

Krediidid 3.00

See kursus hõlmab algoritmilisi ja arvutusvahendeid optimeerimisprobleemide lahendamiseks, mille eesmärgiks on ettevõtlusalase teabe otsustamise toetamine. Me katame lineaarsete, täisarvude ja mittelineaarsete optimeerimise põhialused. Me rõhutame optimeerimist suuremahulise arvutusvahendina ja näitame, kuidas siduda programmeerimiskeele, näiteks Python, Java ja C, koos optimeerimisprogrammidega, näiteks Gurobi ja CPLEX, et töötada välja tööstuslike jõudude otsustamise tugisüsteemid. Näitame, kuidas lisada ebakindlust optimeerimisprobleemide juurde. Kogu muidugi hõlmame mitmesuguseid tänapäevaseid rakendusi ja näeme, kuidas kasutada ulatuslikke optimeerimismudeleid.

Karjäärivõimalused valdkonnas

 • Analüütik
 • Andmeteadlane
 • Tootejuht
 • Startup asutaja

Mis teie plaan võib tunduda

Sügisel võtate hommikul klassiruumi kursusi optimeerimismeetodite, ebakindluse modelleerimise ja rakendusliku masinõppega. Teil läheb pärastlõunal töid tooteklassi ja startupideede meeskonnapõhiste projektidega ning saate õppida tööstuse juhtidest Stuudio jututoas.

Kevadel võtavad kursused teenindussüsteemides hommikul klassiruumis

MEng Application Timeline

Cornell Tech pakub kolme taotlusvooru. Taotlejaid julgustatakse esitama oma avalduse, kui see on valmis. Me kaalume kandidaate, kes kehtivad igas taotlusvoorus. Vaatame rakendusi, kui need on saanud.

2018.-2019. Aasta taotluste esitamise tähtajad on järgmised:

1. voor - kolmapäev, 5. detsember 2018 kell 23:59 ET

2. voor - reede, 15. veebruar 2019 kell 23:59 ET

Pärast 2. vooru taotluse esitamise tähtaega vaatab sisseastukomitee taotlusi jooksvalt

Taotlemise nõuded

Kõik taotlejad peavad oma veebipõhises taotluses esitama järgmised andmed:

Jätka

Peate oma taotlusega esitama praeguse kokkuvõtte. LinkedIni kasutamisel on teil võimalus oma töökoha ja profiili profiilis loetletud tööhõive ja hariduse teabe automaatseks sisestamiseks. Pange tähele, et kõik andmed, mis on LinkedIniga automaatselt asustatud, saab muuta.

Isikliku avalduse

Siin on Cornell Tech osaks keskkond, kus loovus, tehniline sügavus ja juhtkond jagunevad lauale. Me hindame, kes te olete, ja mida lisate sellele valemile. Palun esitage ühe- või kahekohaline avaldus, mis kirjeldab teie huvi selle programmi vastu Cornell Tech . Teie esitusviis peaks esile tõstma isiklikke kogemusi, mis näitavad teie loovust, juhtimist ja tehnilisi võimeid.

Eelkõige võite vabalt välja töötada tehnilised projektid olete lõpetanud, nende loomingulised ja tehnilised aspektid; kõik ettevõtlus- või juhtimiskogemused; oma karjääri eesmärgid; kasu, mida näete New Yorgi tehnoloogia ökosüsteemi osana; ja miks see programm teile sobib.

Soovituse kiri

Soovijatele peaksid olema õppejõud või teised isikud, kes teostavad taotlejaid professionaalselt ja on näinud, et neil on oluline osa olulistes projektides. Soovitused tuleb esitada internetis.

GRE

GRE on vajalik Cornell Tech lubamiseks. Kõik ametlikud testi tulemused tuleb esitada otse Cornelli ülikoolile. Üliõpilased, kes on saanud (või on saanud) bakalaureusekraadi Cornelli ülikoolist, on GRE-nõudest vabastatud Master of Engineering programmi. Cornelli GRE asutuse kood on 2098. Palun järgige oma nime õigekirja nii oma taotluses kui ka testi skoori aruandes.

Ärakirjad

Iga eelnevalt käimasoleva kolledži või ülikooli ärakirjad on vajalikud ja need tuleb rakenduse kaudu üles laadida võrgus. Vastuvõetud üliõpilased peavad esitama ametliku ärakirja otse Cornelli ülikooli lõpetanutele enne immatrikuleerimist.

Taotluse tasu

Online-avaldusega tuleb esitada tagasimakse taotluse tasu 95 $.

Rahvusvahelised kandidaadid

Ärakirjad

Lisaks ülalmainitud programminõuetele peavad rahvusvahelised taotlejad esitama ärakirja kinnitatud ingliskeelse tõlke, kui originaalkeel ei ole inglise keel. Edukad rahvusvahelised taotlejad on saanud bakalaureusekraadi tunnustatud kõrgkoolis või ülikoolis.

TOEFL

Taotlejad peavad näitama inglise keele oskust, võõrkeele test (TOEFL). Ametlikud TOEFL skoorid tuleb saata Cornelli ülikooli lõpetuskoolile. Asutuse kood on # 2098. TOEFL iga elemendi Cornelli ametlikud minimaalsed alakursid on järgmised:

 • Kirjutamine: 20
 • Lugemine 20
 • Kuulamine 15
 • Rääkimine 22

TOEFL-i nõude võib loobuda, kui taotleja vastab vähemalt ühele järgmistest kriteeriumidest:

 • Kas on Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa või Ühendkuningriigi kodanik.
 • Viimase viie aasta jooksul on ta õppinud täisajaga staatust vähemalt kahe akadeemilise aasta jooksul Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või inglise keele õpetusega Kanadas või Lõuna-Aafrikas. Peate esitama ärakirja, mis näitab, et olete osalenud kolledžis ühes neist heakskiidetud kohtadest.
Viimati uuendatud August 2018

Teave kooli kohta

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepr ... Loe edasi

Cornell Tech is a revolutionary model for graduate education that fuses technology with business and creative thinking. Cornell Tech brings together like-minded faculty, business leaders, tech entrepreneurs and students in a catalytic environment to produce visionary ideas grounded in significant needs that will reinvent the way we live. Näita vähem